Сприятливі дні для стрижки в березні 2018 — календар

Перший весняний місяць радує сонячним теплом і загостренням простудних захворювань. Волосся потребують захисту, живильних масках і дбайливого догляду. Розглянемо сприятливі дні для стрижки в березні 2018 року. Коли можна міняти свій імідж і фарбувати локони?

Сприятливі місячні дні для стрижки

Місячний цикл ділиться на два періоди — зростаючий місяць і спадна. Повний місяць є кордоном цих двох періодів і містить в собі їх інформаційну складову. Якщо ви маєте намір стригти волосся в період зростаючої місяця, кінчики будуть відростати швидше, ніж після стрижки на убуваючому місяці.

Зверніть увагу! Якщо вам потрібно зберегти стрижку на більш тривалий період, відвідайте перукаря на убуваючому місяці. Якщо ви бажаєте швидше відростити волосся, подстригайте кінчики на зростаючому місяці.

Отже, які дні в березні вважаються сприятливими для стрижки волосся? Їх не так вже й багато.

Друге березня принесе позбавлення від негативу. Це час повного місяця, коли енергетика людини максимально розкрита. Якщо ви бажаєте звільнитися від чогось поганого у вашому житті, не пропустіть цей день! Астрологи радять відвідати сауну для звільнення організму від токсинів. Косметичні процедури зі шкірою обличчя краще не проводити.

8 березня поліпшить настрій і підніме тонус. Можна зробити татуаж губ, косметичні процедури. Депіляція пройде без наслідків і ускладнень. Сприятливий день.

Стрижка 16 і 21 березня призведе до фінансового благополуччя. Але стережіться заздрісників! Косметичні процедури з особою проводити не можна, це призведе до великих неприємностей зі шкірою обличчя. Заборона стосується і тілесних процедур — краще відпочиньте в цей день.

Стрижка 24 березня поліпшить здоров’я і подовжить життя. Присвячувати час косметичних процедур не рекомендується — шкіра повинна відпочити. Також не потрібно проводити маніпуляції з тілом — просто розслабтеся і відпочиньте.

Особливими днями вважаються 1 і 31 березня. Стрижка в цей день допоможе налагодити фінансові справи, але забере багато життєвої енергії. Вирішуйте самі, як бути.

Рада перукаря. Чубчик є унікальною деталлю зачіски: вона може підкреслити індивідуальність образу і приховати недоліки. Коротка чубчик виділяє виразність погляду, коса — візуально робить широке обличчя вузьким, низька пряма — візуально розширює вузьке обличчя.

несприятливі дні

В березні місяці несприятливих днів набагато більше, ніж сприятливих. Тому заздалегідь відзначте для себе правильний час походу в перукарню.

Стрижка волосся 3 і 22 березня принесе неприємності і проблеми. Третє число не підходить для догляду за шкірою обличчя, краще просто побути на свіжому повітрі і відпочити. 22 березня можна підживити шкіру обличчя маскою на основі мінеральних солей або води. Маніпуляцій з тілом в ці дні краще не проводити.

Стрижка 7 березня сприятиме розвитку емоційного дискомфорту. Косметичні процедури зі шкірою принесуть їй стрес — краще нічого не робити. Цей день краще присвятити лікувального голодування або влаштувати розвантажувальну дієту.

Стрижка 10 числа принесе стресову ситуацію. Для тіла можна влаштувати масаж, але не розслабляючий — тонізуючий. День сприяє корекції брів — сходіть до косметолога.

Стрижка 15 числа вкорочує життя. Для шкіри обличчя корисно зробити контрастну процедуру — вмивання холодною і гарячою водою. Для тіла корисно відвідування лазні, контрастне обливання.

Стрижка 19 березня послабить структуру локонів, зробить їх ламкими і млявими. У цей день корисно робити маски для шкіри шиї.

Стрижка 20 березня здатна порушити реалізацію намічених планів. Для особи корисні глиняні маски, тілу потрібно дати розслабитися — нічого не робіть.

Стрижка волосся 23 березня здатна загострити конфліктну ситуацію. Краще відвідайте косметолога — будь-які маніпуляції з шкірою обличчя принесуть користь. Для тіла можна провести будь-які процедури, але особливого ефекту вони не принесуть.

дні 25, 26 і 27 березня вважаються несприятливими для стрижки. Ви можете посваритися з оточуючими і захворіти. Для догляду за шкірою обличчя дні теж вважаються несприятливими, можна обійтися звичайними щоденними очисними процедурами.

забарвлення локонів

Фарбування волосся не завжди проходить благополучно. Це пов’язано не з якістю фарби і не з майстерністю перукаря, а з впливом місячних днів. Щоб волосся добре фарбувати і виглядали блискучими, потрібно відвідати перукаря в правильний місячний день.

фарбування волосся 5 березня принесе успіх у справах і додасть настрій. Однак тон не потрібно міняти — пофарбуйте волосся в звичний колір.

Фарбувати волосся 6 березня потрібно тільки в природні тони — тоді це наповнить вас позитивною енергією.

день 8 березня теж сприятливий для фарбування. Тільки міняти колір волосся потрібно в напрямку освітлення. Вас чекає дивовижна зустріч, радість і щасливі моменти.

Фарбувати волосся 9 березня потрібно тільки натуральними барвниками, тоді ваші фінансові справи підуть успішно.

забарвлення локонів 10 березня принесе задоволення. Також рекомендується робити зміцнюючі маски для коренів волосся.

дні 19 і 21 березня принесуть корисні зустрічі, якщо ви пофарбувати локони в природні тони.

день 20 березня сприятиме зміцненню авторитету і підвищення статусу на службовому терені. Локони прокрасятся повністю, ефект буде дуже вражаючим.

дні 28 і 29 березня вважаються сприятливими в усіх відношеннях.

Несприятливі дні для фарбування

Цих днів в березні мало, але вони здатні погіршити самопочуття і привести до конфліктів з оточуючими. Отже, несприятливими днями вважаються 3, 7, 16, 22, 24 і 30 березня. Чи не експериментуйте з кольором волосся.

Ссылка на основную публикацию