Спрей для волосся термозахисний

При використанні засобів для укладки (плойок, фена, щипців) волосся псуються. Тому для їх відновлення необхідно використовувати спрей. А найкраще їм обробляти локони під час процедури. У цьому випадку вони не будуть схильні до впливу високих температур і інших чинників.

Навіщо потрібен термозахисний спрей?

Спрей — кращий захист всіх волосся від появи сухості, ламкості і пошкоджень. Він потрібен тим, хто використовує засоби укладань дуже часто. До них відносяться прасування, плойки, щипці, фени. Також спрей потрібен для хворобливих пасом, які сильно реагують на високі температури. Особливо це виникає в літній час. Термозахисні кошти для волосся мають кілька функцій:

 1. Сприяють збереженню вологи і захисту локонів від теплового впливу. Вважається, що під температурою в 200 градусів відбувається знищення білка, але ж він потрібен для склеювання лусочок волосся. Без цієї функції з’являються ламкість, посічені кінчики, витончення, втрата пружності, блиску.
 2. Спрей для термозахисту волосся сприяє створенню захисної плівки, яка не дозволяє руйнувати структуру. Вона вбирає в себе все негативне.
 3. Така косметика складається з вітамінів та інших компонентів, які найкраще діють під високими температурами прасування, фена.
 4. Спрей для термозахисту волосся служить для фіксації зачіски.


На сьогоднішній день косметика дуже популярна, тому вона випускається різними фірмами. Іноді складно зорієнтуватися, що краще вибрати. У цій справі допоможуть відгуки, рекомендації фахівців, необхідно лише знати тонкощі своїх локонів. До популярних марках відносяться Wella, Syoss і «Естель».

Wella

Спрей для термозахисту волосся представлений у вигляді двофазного речовини, що складається з гліцерину. За обсягом ємність кошти невелика, але його вистачає на тривалий період. Засіб вважається професійним, тому його вартість близько 700 рублів. Придбати косметику можна в спеціальних магазинах.


Засіб Wella включає вітаміни, віск, провітамін В5, УФ-фільтри, захисну формулу. Зачіска набуває надійну ступінь фіксації. Волосся стає гладкими. Засіб легке у використанні: потрібно струснути його, а наносити потрібно розпиленням. Виконується процедура при використанні щипців або прасування.

Syoss

Компанія Syoss виробляє якісну косметику, яку продають в мас-маркетах. Вартість продукції становить близько 300 рублів.

Спрей для термозахисту волосся сприяє захисту від температури, регулювання вологи. Результат триває близько доби. Засіб використовується для сухих пасом.

«Естель»

Косметика складається з термостійких полімерів, протеїнів, пшениці, шовку. Завдяки такому складу засіб сприяє захисту, харчування та шовковистості локонів. Обробляти їм можна сухі і зволожені пасма.

Склад використовується для різних типів локонів. Зачіски фіксується добре. За відгуками, косметика хороша.

особливості вибору

Зараз продається велика кількість термозащітних засобів для волосся. Вони захищають зачіску від перегріву, але серед розмаїття складно вибрати те, що потрібно, тим більше що косметика повинна підходити по типу волосся. Для правильного вибору можна орієнтуватися на наступні рекомендації.

 • Для сухого волосся відмінно підійдуть засоби, що сприяють зволоженню локонів. Прекрасним варіантом будуть крему для обробки пасом, а також спреї, що наносяться на сухі і мокрі пасма.
 • Якщо волосся жирне і швидко брудняться, то для них підійдуть муси, гелі, кондиціонери, бальзами. Можна користуватися аерозолями, пінками. Тільки наносити їх слід в невеликій кількості, щоб не отримати сильне зволоження.
 • Для змішаних волосся підійдуть різноманітні засоби. Важливо правильно їх використовувати: спочатку оброблятися коріння, а потім відбувається розподіл складу на всю поверхню пасом, в кінці потрібно обробити кінчики.

Правильно вибране термозахисний засіб дозволить зберегти волосся від різних впливів. У цьому випадку їм не страшні термічні прилади.

інші засоби

Крім спреїв, є інша косметика для термозахисту волосся. Вибрати їх буде простіше, якщо орієнтуватися на наступну інформацію.

 • Сироватка Schwarztzkopf використовується для процедури випрямлення локонів. Навіть без стайлера вони будуть рівними. Укладання буде зробити набагато простіше. Завдяки м’якій текстурі відбувається зволоження.
 • Аерозоль Well має подвійну дію — захист від повітря фена і створення об’єму зачіски. До особливостей кошти відноситься висока швидкість висихання, тому його слід поступово застосовувати на пасма, а не одночасно.
 • Мус Londa для термозахисту волосся призначений для випрямлення пасом, захисту від ультрафіолетового впливу, запобігання електризації. Після процедури пасма будуть трохи жорстким, особливо при частому застосуванні.
 • Крем Kerastese повністю обробляє локони, виконує розгладження. Кілька процедур допоможуть змінити вигляд волосся. Пасма набувають захисну плівку, завдяки якій відбувається запобігання перегріву. Також вона захищає від різних негативних факторів середовища, що зустрічаються щодня.
 • Засіб від Matrix включає до складу компоненти срібла і золота, через що з’являється сяючий блиск. Також відбувається випрямлення і розгладження, тому з ним є можливість створення будь-якої зачіски.
 • Засіб у вигляді спрея Joico для термозахисту волосся представлено у вигляді жирної суміші, тому його використовувати потрібно в маленьких кількостях. Його використовують замість лаку, так як він закріплює зачіску: з ним можна створити кучерики або розгладити локони. Будь-яким засобом потрібно користуватися нечасто, також як і інструментами для створення зачісок.

Кожне засіб унікально по-своєму, необхідно вибрати косметику в залежності від бажаного результату. При кожній процедурі потрібно обов’язково обробляти їм волосся. В цьому випадку вона буде служити захистом від різних негативних факторів. Спреї для захисту допоможуть зберегти волосся в здоровому вигляді.

 

Ссылка на основную публикацию