Споживчий кредит в Совкомбанк — процентні ставки

Щоб сьогодні дізнатися про продукти різних комерційних організацій, достатньо зателефонувати на гарячу лінію «еКапуста», Ощадбанку, компанії «Деньга», Россельхозбанка і багатьох інших. Вам розкажуть про те, куди вкласти гроші під високий відсоток, як перевипустити дебетову або кредитну карту, як отримати той і чи займ і так далі. Зателефонувавши, ви, за бажанням, ви зможете дізнатися і про споживчі кредити Совкомбанк, яких сьогодні налічується вісім варіантів в різних категоріях. І якщо ви звернетеся саме в цей банк, то зможете вибрати найбільш підходящий для вас. Оформити заявку на будь-який кредит ви можете в офісі або на сайті Совкомбанк не виходячи з дому. Це дуже зручно і практично.

Споживчий кредит в Совкомбанк — процентні ставки в 2016 році

Вісім пропозицій споживчих кредитів нараховує сьогодні Совкомбанк. Щоб зрозуміти, який підійде саме вам, потрібно детально розібратися в умовах, вимогах і процентних ставках по кожному з варіантів.

Кредит «Стандартний плюс»

Пропозиція про позику від 40001 до 200000 рублів на будь-які цілі. Вимоги банк висуває наступні: громадянин Російської Федерації зобов’язаний бути не молодше 20 років і не старше 85 років на момент погашення кредиту. При цьому його місце проживання повинно бути в населеному пункті, в якому є філія Совкомбанк. Стаж роботи — не менше 4-х місяців на останньому місці роботи. Плюс до цього обов’язково наявність стаціонарного робочого або домашнього телефону. Кредит видається на термін від 12 до 36 місяців з відсотковою ставкою від 26,9% до 36,9%. Передбачено додаткове добровільне страхування фінансів і життя. При оформленні ви повинні мати довідку про доходи, заяву та паспорт, а погашати його ви можете прямо на сайті, як і всі інші кредити.

Порада: Совкомбанк пропонує добровільне страхування вашого життя і фінансів при укладенні договору на споживчий кредит. Іноді доцільно прийняти цю пропозицію, якщо ви не впевнені у власній спроможності. Адже навіть якщо ви в такому випадку втратите роботу, страхова компанія буде виплачувати ваш кредит рівно той час, поки ви будете перебувати в пошуках нової.

Кредит «Експрес плюс»

Тут ви теж повинні мати громадянство Росії і стаж на останньому місці роботи не менше 4-х місяців. Необхідна наявність стаціонарного робочого або домашнього телефону. Сума кредиту в цьому випадку (на те він і експрес) — від 5 до 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. І все це задоволення пропонують на термін від 6 до 18 місяців під відсоткову ставку в 29,9% -39,9%. Подати заявку на кредит можна прямо на сайті, а документи, які вам знадобляться для оформлення кредиту, це паспорт, довідка про доходи і заяву.

Товарний кредит

Цей споживчий кредит може взяти фізична особа, яка хоче безпосередньо купити собі техніку, меблі, верхній одяг, будматеріали та інше. Сума, яку вам будуть готові надати, становить від 1 тисячі до 200 тисяч рублів. Всі вимоги ті ж самі, що були в попередніх варіантах кредитування. Ви будете повинні принести паспорт, заяву і довідку про доходи у разі, якщо побажаєте його оформити. Терміни і процентні ставки Совкомбанк визначає індивідуально по кожному випадку.

Кредит «Суперплюс»

Дуже вигідна пропозиція від Совкомбанк з сумою до 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і процентною ставкою від 19%. Такий кредит, правда, доступний тільки для великих міст з чисельністю населення від 500 тисяч чоловік до 1 мільйона. Пропонують його особам від 20 до 85 років (на момент погашення). Ви зможете вибрати варіант кредитування з фінансовим захистом і без неї. З фінансовим захистом ви зможете отримати позику в 200-600 тисяч рублів під процентну ставку в 19-25% і строком від 12 до 60 місяців. Без захисту ви зможете отримати гроші зі ставкою в ті ж 19-25%, але вам не доведеться платити страховку в 6-26% від суми позики одноразово.

Кредит під заставу авто

Під стать кредитами ВТБ24 фізичним особам, Совкомбанк має і інші цікаві пропозиції. Вам зовсім не обов’язково тепер поспішати оформити кредит в Россельхозбанке та інших великих банках, якщо вас цікавить конкретно Совкомбанк. Один з таких споживчих кредитів пропонує своїм клієнтам заставу наявного у них авто, яке повинно бути не старше 19 років включно, технічно справним, не перебувати в заставі вже і не бути купленим в кредит. Що потрібно від позичальника? Все те ж саме, що і в попередніх варіантах, включаючи вік. Сума, яку ви можете отримати, коливається в районі від 50 тисяч до 1 мільйона рублів. Термін, який вам запропонують, становить від 3-х до 60 місяців. А відсоткова ставка дуже невелика і розташована в районі 17-19%.

Порада: важко судити про те, наскільки вигідним буде кредит під заставу авто. Справа в тому, що при всій вигоді і низьких відсотках ви повинні бути досить впевнені в тому, що зможете його виплатити. В іншому ж випадку відбудеться неприємність, і ви втратите свій автомобіль за борги.

Кредит «Для відповідальних плюс»

Якщо ви виберете цю пропозицію, список необхідних документів для вас поповниться на свідоцтво про шлюб (обов’язкова умова — наявність реєстрації) і диплом про вищу або середньо-спеціальну освіту. Ви зможете отримати суму від 40 тисяч до 200 тисяч рублів під порівняно невисокий відсоток — 19,9-29,9%. Термін, на який ви можете розраховувати, складе від 12 до 36 місяців.

Кредит «12 плюс»

Тут вам запропонують вигоду з тих же документів і умов, що і в інших пропозиціях Совкомбанк. Однак процентна ставка може бути в 12-17% при сумі всього в 10 тисяч рублів.

Совкомбанк — кредит пенсіонерам

Пенсіонерам сьогодні в кредитуванні щастить менше всіх. Їм відмовляють навіть в невеликих сумах часто-густо. Чому так відбувається? Пенсіонери — сама фінансово захищена категорія громадян, і їх доходи неважко відстежити. Але ці доходи невеликі, а вік пенсіонерів часто не дозволяє видати їм вигідний кредит. А якщо і видають, то, як правило, обов’язково страхують.

Отже, що ж в 2016 році пенсіонерам пропонує Совкомбанк? Грошовий кредит «Пенсійний плюс» на суму від 40 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян для непрацюючих пенсіонерів і до 299 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян для працюючих у віці до 85 років (на момент погашення кредиту). Будь-пенсіонер може оформити кредит на термін від 12 до 36 місяців з відсотковою ставкою 19,9% -29,9%.

Порада: якщо ви працюючий пенсіонер, не поспішайте брати кредит саме «Пенсійний плюс», оскільки ваші параметри можуть підійти під більш вигідні умови. Тому, перш ніж приступати до оформлення заявки, ретельно зважте всі «за» і «проти» і проконсультуйтеся з представниками банку.

Совкомбанк в Уфі — кредит пенсіонерам

В Уфі умови по кредиту для пенсіонерів «Пенсійний плюс» мають дещо інший вигляд. Ставка пропонується вище: від 29,9% до 32,9%. Решта залишається як і раніше: сума до 299 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на термін до 36 місяців на будь-які цілі без підтвердження доходів.

Совкомбанк в СПБ — кредит пенсіонерам

У величезному Санкт-Петербурзі можна знайти близько 15 адрес Совкомбанк, де будь-який пенсіонер (як працює, так і непрацюючий) може взяти кредит за програмою «Пенсійний плюс» на загальних умовах для всіх пенсіонерів Росії. А саме отримати суму від 40 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (для пенсіонерів, які до сих пір офіційно працевлаштовані, до 299 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) на термін від 12 до 36 місяців під ставку в 19,9-29,9%. Вік незмінно повинен бути не більше 85 років на момент погашення кредиту.

Совкомбанк — умови кредитування фізичних осіб

Як не дивно, у всіх восьми пропозиціях умови дуже схожі. Головне, щоб ви були не старше 85 років на момент погашення кредиту (обов’язкова умова для всіх), мали постійну реєстрацію, стаціонарний або робочий телефон. Дуже важливо для банку і те, що ви повинні офіційно працювати не менше 4 місяців на одному місці.

Збережіть статтю в 2 кліка:

З урахуванням того, що будь-який банк сьогодні, в 2016-му році, може запропонувати вам цілий спектр різних кредитів на найвигідніших умовах, часто за вибором ходити далеко не доводиться. Однак найчастіше споживачі віддають перевагу тим банкам, які давно існують як комерційні організації, чиє ім’я на слуху і має багато позитивних відгуків про надійність, вигоді і обслуговуванні. Одним з таких банків є Совкомбанк. Тому при виборі надійної організації ви сміливо можете звернути увагу і на нього.

Ссылка на основную публикацию