Споживчий кредит в Іжевську під низький відсоток

Щоб дізнатися, які банки дають кредити непрацюючим пенсіонерам, слід скористатися інтернетом. На спеціалізованих сайтах можна знайти сервіси, в яких зібрані пропозиції всіх фінансових установ. Скориставшись фільтром, користувач миттєво знайде цікаві для його програми. За таким же принципом можна підібрати споживчий кредит на 800000 рублів або на іншу суму в банках Іжевська.

Що собою являє споживчий кредит?

Споживчий кредит являє собою банківський продукт, який видається фізичним особам на особисті або побутові потреби:

 • на придбання побутової техніки;
 • на оплату лікування;
 • на покупку транспортного засобу;
 • на ремонт житлового приміщення;
 • на покупку меблів;
 • на оплату навчання тощо

Споживчі кредити класифікуються наступним чином:

 1. На покупку товарів. Такі позики можуть оформлятися як в офісах фінансових установ, так і в магазинах. В якості застави виступає товар.
 2. Під заставу. За такими програмами видаються великі суми грошових коштів на термін до 5 років. Люди можуть використовувати позику на будь-які цілі, наприклад, на покупку автомобіля. Фінансові установи вимагають від претендентів заставне забезпечення, в якості якого може виступати об’єкт нерухомості або машина.
 3. Без застави. Такий вид споживчого позики видається в офісах фінансових установ. Для оформлення досить мати лише паспорт та ІПН. Клієнти можуть розраховувати на невеликі суми коштів, які видаються на термін від 1 року до 5 років.

Як взяти споживчий займ в банку?

Щоб взяти споживчий кредит в банках Іжевська під низький відсоток, людям в першу чергу слід визначитися з програмою, в якій вони будуть брати участь. Для цього їм рекомендується скласти рейтинг місцевих фінансових установ, що пропонують такі кредитні продукти. Після того як був обраний банк, можна приступати до заповнення заявки. Це можна зробити на офіційному сайті фінустанови або через спеціалізований сервіс. Якщо немає можливості скористатися інтернетом, то заявку-анкету можна заповнити і подати в найближчому офісі банку.

Порада: якщо людина хоче терміново взяти споживчий кредит під низький відсоток, йому слід подати заявки відразу в усі банки Іжевська. У цьому випадку максимально зросте ймовірність отримання позитивної відповіді.

Подані заявки фінансові установи Іжевська розглядають протягом 1-3 діб. У цей час проводиться скоринг клієнтів, вивчаються дані, зазначені в анкетах. Якщо під час перевірки будуть виявлені помилки або невідповідності, то за такими заявками буде дано негативну відповідь. У тому випадку, коли банк прийме позитивне рішення, про нього претенденти будуть повідомлені по телефону (часто вирушає смс-повідомлення).

Щоб взяти споживчий кредит в банках Іжевська під низький відсоток, необхідно зібрати пакет документів. Повний список необхідних довідок зазвичай розміщується на офіційних сайтах фінустанов. Якщо оформляється займ на невелику суму коштів, то досить буде пред’явити:

 • громадянський паспорт;
 • ідентифікаційний код;
 • другий офіційний документ або СНІЛС.

Зверніть увагу: якщо людина хоче отримати велику суму грошових коштів, то йому потрібно бути готовим до того, що банк зажадає документально підтвердити платоспроможність. Претендент може пред’явити довідку про доходи, договір на депозит, квитанції, що підтверджують великі покупки і т.д. Якщо цього виявиться недостатньо, то доведеться представити документи, що підтверджують право власності на автомобіль або об’єкт нерухомості.

Як тільки документи були зібрані, можна вирушати в офіс фінансової установи для підписання кредитного договору. Після цього кошти будуть або видані на руки, або перераховані на карту або на розрахунковий рахунок продавця (якщо оформляється товарний кредит). З моменту підписання кредитної документації у позичальника виникають зобов’язання перед банком, які він повинен дотримуватися.

Порада: якщо людина вирішить повернути назад придбаний товар, він повинен написати заяву про розірвання кредитного договору з банком. У цьому йому можуть допомогти юристи, які спеціалізуються в банківській сфері.

У яких банках можна оформити споживчі кредити?

Сьогодні взяти споживчий кредит під низький відсоток можна в різних в банках Іжевська:

 1. Східний Експрес Банк. Отримати позику можуть всі категорії клієнтів. Максимальна сума — до 1 000 000 рублів, процентна ставка стартує з 15,00%, термін дії програми не перевищує 60 місяців. Не потрібні довідки про доходи, поручителі і заставне забезпечення.
 2. Уральський Банк Реконструкції та Розвитку. Максимальна сума позики — 200 000 рублів. Термін дії програми не перевищує 48 місяців. Річна процентна ставка — від 13,00%.
 3. Ренесанс Кредит. Фінустанова видає не більше 500 000 рублів на термін до 5 років. Відсоткова ставка стартує з 15,90% річних. Не потрібні страховка, поручителі і застава.
 4. Совкомбанк. Якщо заявка буде подаватися в онлайн-режимі, клієнти можуть розраховувати на процентну ставку в розмірі 12,00% річних. Максимальна сума споживчого позики становить 100 000 рублів. Кредитна програма діє не більше 12 місяців.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Сьогодні людям за допомогою інтернету вдається знайти не тільки найвигідніші вклади в Іжевську, а й кредитні продукти з максимально комфортними умовами. Місцеві жителі без особливих складнощів можуть взяти споживчі кредити в банках Іжевська під низькі відсотки.

Ссылка на основную публикацию