Споживчий кредит на 2000000 рублів

Споживчий кредит вважають одним з найбільш популярних видів банківських позик. Деякі банки пропонують оформити кредитний договір на досить великі суми, часто понад 2000000 рублів. Але перед його підписанням варто уважно вивчити всі пункти, так як фінансова установа, видаючи великі гроші на довгий термін, буде шукати спосіб гідно окупити свій ризик.

Як правильно вибрати споживчий кредит?

Споживчий кредит — це кредит, який надають на будь-які особисті цілі, але не на підприємництво. Всі види таких грошових позик регулюються законом про споживчий кредит, він вказує на умови його надання, права і обов’язки кредитора, позичальника. Вибираючи кредитну програму, особливо на велику суму, наприклад, 2000000 рублів, важливо пам’ятати, що процентна ставка не вказує на повну вартість позики, додатково потрібно враховувати платежі, пов’язані з його отриманням, обслуговуванням, страхуванням, поверненням. Підсумкове значення обов’язково вказується в кредитному договорі, як правило, в правому верхньому кутку першої сторінки.

Види споживчих кредитів:

 1. За мети використання кредитних грошей (вона обов’язково узгоджується з банком):
 • на навчання;
 • ремонт;
 • покупку товару в магазині;
 • автокредит.
 1. За наявності застави (кредит забезпечується майном позичальника):
 • із заставним забезпеченням;
 • без застави.
 1. Споживчий кредит без визначення мети:
 • на невідкладні потреби;
 • готівкою.

Оформлення споживчого кредиту — відмінна можливість зробити вдалу покупку, поліпшити фінансовий стан сімейного бюджету. Але отримати найбільшу користь з договору позики від банку і не понести значущих, зайвих втрат можна тільки при грамотному виборі кредитної програми і чітко дотримуватися взятих на себе зобов’язань. Виплачувати борг — обов’язок позичальника, яку не зніме жодне життєве обставина. Тому перед підписанням договору з банком потрібно об’єктивно оцінити свою платоспроможність на весь період його дії. Необхідно, щоб після вирахування всіх витрат з сукупності доходів залишалася сума вища за ту, яку потрібно обов’язково сплатити. Щоб убезпечити себе від наслідків несподіваних ситуацій (втрата роботи, проблеми зі здоров’ям) бажано сформувати фінансовий резерв з готівки, вкладів, страхового поліса (незгірш від суми доходів за 3 місяці).

Також необхідно дуже уважно підійти до вибору кредитної програми, порівняти не тільки процентні ставки, а й додаткові платежі, комісії. Позику краще брати у валюті свого доходу. Перед підписанням кредитного договору необхідно уважно вивчити кожен пункт. Згідно із законом документ складається із загальних і індивідуальних умов. На вивчення останніх позичальнику виділяють не менш 5 днів. До отримання споживчого кредиту клієнт може відмовитися від його отримання або повернути раніше терміну без санкцій з боку фінансової установи. Але отримати в банку позику під заставу нерухомості з поганою кредитною історією (ще й на таку велику суму) навряд чи вийде. Єдиний вихід в такому випадку — займ у приватних осіб або співпраця з МФО.

Порада: важливо пам’ятати, що щомісячні виплати по кредиту не можуть перевищувати 30% місячного доходу. Позичальник має повне право вимагати від фінансової установи виключення з кредитного договору пунктів, які порушують закон, як мінімум 1 раз на місяць безкоштовно отримувати інформацію про поточну заборгованість, не виконувати зобов’язання перед банком до отримання грошових коштів.

Кращі пропозиції за споживчими кредитами до 2000000 рублів

Безліч фінансових установ пропонують кредитні програми різного формату. Щоб уникнути величезних переплат і фінансових втрат, клієнт повинен самостійно вивчити умови від декількох банків і вибрати найвигіднішу для себе пропозицію. Ми пропонуємо розглянути наступні варіанти позик до 2000000 крб.

Сбербанк

Ощадбанк пропонує кілька видів споживчих кредитів, але зайняти велику суму, наприклад, 2000000 руб. можна завдяки кредитній програмі Споживчий кредит під поручительство фізичних осіб (реально отримати від 15000 до 3000000 під 12,9-18,9% на термін від 3 місяців до 5 років, кількість поручителів визначається в залежності від суми позики, платоспроможності поручителів). На сайті Ощадбанку можна скористатися інтерактивним калькулятором, який допоможе орієнтовно визначити суму щомісячних платежів, суму переплати, термін закінчення виплат. Знати формулу розрахунку ануїтетних платежів по кредиту зовсім не обов’язково, сервіс все розрахує автоматично. Серед переваг споживчих кредитів від Ощадбанку слід зазначити великий ліміт (до 3 млн), прийнятні процентні ставки без прихованих комісій, облік доходів чоловіка або дружини для збільшення суми кредиту. Крім того, для клієнтів, у яких є зарплатна картка або вклад, діють особливі умови кредитування, в тому числі для оформлення позики до 2000000 крб., Наприклад, менша кількість документів, знижені процентні ставки, оформлення кредиту в будь-якому відділенні банку (незалежно від реєстрації ).

ВТБ Банк Москви

Фінансова установа пропонує кредитну програму, що дозволяє отримати до 3000000 крб. на термін до 7 років під 14,9-22,9% річних. При необхідності кожен клієнт може в будь-який час доби скористатися онлайн-калькулятором для розрахунку щомісячних платежів і відсотків. Також подати заявку на позику до 2000000 рублів в Банк Москви можна через інтернет, не відриваючись від домашніх справ. В обслуговування входять такі послуги, як кредитні канікули для відстрочки щомісячного платежу, рефінансування боргу (в разі накопичення заборгованостей), зміна дати платежу. Крім того, ВТБ Банк Москви пропонує зарплатних і корпоративним клієнтам оформлення позики за зниженою ставкою від 13,9%, а працівники освіти, охорони здоров’я, держуправління, силових структур можуть отримати додаткові пільги.

Райффайзенбанк

Райффайзенбанк надає можливість отримати споживчий кредит до 9000000 крб. на термін до 15 років під 17,5-17,75% (в залежності від розміру позики) без додаткових комісій. Обов’язкова умова — запорука на вибір страхування (майнове, особисте за базовою ставкою або майнове під 0,5, 3,2 п.п. до базової ставки залежно від віку). Також банк висуває суворі вимоги до віку, стажу роботи, реєстрації та доходам клієнта. Кредитна історія повинна бути позитивною, без систематичних прострочень.

Совкомбанк

Кредитна програма Грошовий кредит під заставу нерухомості від Совкомбанк дає можливість отримати позику від 300 тисяч до 30 млн. Рублів під заставу квартири або кімнати. Банк висуває умови до громадянства, віку (від 20 до 85 років), працевлаштування та реєстрації позичальника. Фінансова установа має право запросити порука фізичних осіб і приймати в заставу тільки ту нерухомість, яка відповідає його вимогам — аварійний стан, відсутність на обліку по постановці на капітальний ремонт або реконструкцію, знесення, щодо житла не повинні бути укладені договори щодо відчуження третім особам, дарування. При бажанні клієнт може стати учасником програми добровільної фінансової та страхової захисту, достроково погасити свою заборгованість, але страхувати квартиру від ризиків втрати або пошкодження доведеться обов’язково. Питання повернення відсотків за споживчим кредитом слід уточнювати до підписання договору.

Також взяти гроші в борг на суму 2 мільйони рублів можна в Банку Уссурі, Східному Банку, Банку Житлового Фінансування і т.д. А ось оформити кредит для іноземних громадян непросто. Щоб знайти пропозицію з прийнятними умовами, доведеться витратити чимало часу на пошуки. Лояльну політику щодо нерезидентів РФ ведуть, наприклад, ВТБ24, Райффайзенбанк, Сітібанк.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Оформити споживчий кредит на суму до 2000000 крб. на різних умовах можна в декількох банках Росії. Фінансові установи, видаючи позику таку велику суму, завжди вимагають поручительство, заставу нерухомості або значно підвищують процентну ставку, часто роблять обов’язковими деякі послуги, вводять додаткові комісії. Але при необхідності знайти оптимальну пропозицію і переплатити мінімальну суму цілком реально.

Ссылка на основную публикацию