Споживчий кредит 1000000 рублів на 5 років

Плануючи оформити автокредит без первісного внеску на новий автомобіль або будь-яку іншу програму, російські громадяни повинні уважно вивчити всі умови. В обов’язковому порядку потрібно зібрати інформацію про фінансову установу, щоб згодом не зіткнутися з неприємними сюрпризами. Якщо позикові кошти фізичні особи планують витратити на поліпшення житлових умов, то слід дізнатися, які сьогодні діють процентні ставки по іпотеці. Щоб отримати кредит в сумі від 1 000 000 рублів, російським громадянам доведеться провести серйозний моніторинг фінансового ринку.

Які вимоги висувають фінустанови до позичальників?

Щоб взяти в Ощадбанку або будь-якому іншому фінансовій установі споживчу позику в рублях строком на 5 років, фізичним особам необхідно виконати ряд поставлених вимог. Банки будуть ретельно вивчати благонадійність і платоспроможність кожного клієнта. Так як на руки позичальників будуть видаватися готівкові кошти без надання застави, фінустанови сильно ризикують.

Порада: отримати кредит в розмірі 1000000 рублів російські громадяни зможуть в тому випадку, якщо документально підтвердять офіційне працевлаштування та постійне джерело доходу. При цьому щомісячно одержуваних від роботодавця або з інших джерел коштів повинно вистачати на оплату обов’язкових платежів. Їх сума розраховується для кожного клієнта в індивідуальному порядку, так як програма кредитування може передбачати як диференційовану, так і аннуїтетную процентну ставку.

Взяти в кредит 1000000 — скільки платити в місяць?

Кредит у розмірі 1000000 рублів строком на 5 років сьогодні можна отримати в різних фінансових установах:

 1. Прем’єр Кредит Банк. У цій фінустанові фізичні особи можуть отримати готівковий кредит в сумі від 1 000 000 до 125 000 000 рублей. Але від клієнтів банк вимагає передачі в заставу цінного майна. Діє процентна ставка, розмір якої стартує з показника 14,00% річних. Сума кредитування безпосередньо залежить від оцінки застави. Термін дії програми становить 3 роки.
 2. ВТБ 24. У цьому банку російські громадяни можуть взяти кредит в розмірі 1 000 000 рублів на термін до 5 років. Процентна ставка встановлена ??в розмірі від 17,00% річних. Кредитор може вимагати від позичальника залучити до програми поручителя, що має офіційне працевлаштування та постійне джерело доходу. Якщо фізична особа виконає всі вимоги банку, воно може розраховувати на суму позики до 3 000 000 рублів.
 3. Банк МДМ. Ця фінансова установа видає споживчі кредити, за якими максимальна сума не перевищує 1 000 000 рублів. Термін дії таких програм коливається в діапазоні 2-5 років. Мінімальна процентна ставка по акції стартує з показника 15,90%, а максимальна сягає 21,90% річних. Якщо клієнти відмовляться від участі в акційній програмі, то їм доведеться платити відсотки в розмірі 20,50% -30,50%.
 4. Росінтербанк. До цього кредитору можуть звернутися всі категорії позичальників, навіть студенти. Учні вищих навчальних закладів можуть скористатися спеціальною програмою, яку курирує держава. Їм видаються грошові кошти під мінімальний відсоток — 7,06%. Термін кредитування може розтягнутися на 16 років. Відсутні обмеження щодо суми кредиту, тому студенти можуть отримати як 500 000, так і 1 000 000 рублів.
 5. Газпромбанк і Банк Зеніт. Ці фінустанови пропонують вигідні споживчі позики для військовослужбовців. Така категорія клієнтів може отримати на руки до 3 000 000 рублів строком на 5 років. Вони можуть достроково виконати свої кредитні зобов’язання, при цьому банки не будуть нараховувати штрафні санкції і пені. За споживчими кредитами в Газпромбанку і Банку Зеніт діє демократична процентна ставка, розмір якої становить 15,00% річних.
 6. Банк Москви. Російські громадяни в поточному році можуть оформити готівкові кредити в цій фінансовій установі, за якими діє процентна ставка 16,90% річних. Термін дії таких програм вибирається позичальниками в індивідуальному порядку (не більше 7 років). При виконанні всіх поставлених умов фізичні особи можуть розраховувати на суму до 3 000 000 рублів.

Порада: щоб дізнатися, скільки потрібно буде платити в місяць, позичальникам слід скористатися калькулятором. Таке додаток знаходиться на офіційному сайті кожного російського банку. З його допомогою можна вирахувати місячний платіж і загальну суму переплати по кредиту.

Кредит 1000000 на 5 років від Ощадбанку

В даний час Ощадбанк займає лідируючі позиції на вітчизняному фінансовому ринку. Він активно просуває різні лінії кредитування, завдяки чому постійно поповнює свою клієнтську базу. Щоб взяти в Ощадбанку споживчу позику в рублях строком на 5 років, фізичним особам необхідно виконати кілька вимог:

 • мати офіційне місце роботи;
 • документально підтвердити свою платоспроможність;
 • мати позитивну кредитну історію.

Якщо російські громадяни відповідають встановленим параметрам благонадійного позичальника, то вони можуть дуже швидко взяти в Ощадбанку споживчу позику в рублях строком на 5 років. У більшості випадків за такими програмами діє річна процентна ставка в розмірі 17,50%. Якщо фізичні особи привернуть до кредитування платоспроможних поручителів, то розмір процентної ставки може бути знижений до 15,50% -16,50% річних. Знизити свої витрати за споживчим кредитом клієнти фінансової установи зможуть після передачі в заставу особистого майна.

Порада: клієнти мають можливість оформити позику під материнський капітал в Ощадбанку. Більш детальну інформацію про цю програму можна отримати у оператора гарячої лінії або в відділенні фінансової установи.

Чи можна отримати 1 000 000 рублів без поручителів і довідок?

Сьогодні можна взяти споживчий займ в рублях строком на 5 років на наступних умовах:

 • клієнт фінансової установи щомісяця отримує на його карту заробітну плату;
 • позичальник не має проблем з колишнім кредитами;
 • фізична особа подає заявку на участь в програмі, за якою встановлені особливі умови (спеціально для занадто ризикованих проектів).

Щоб взяти кредит в розмірі 1000000 рублів, російським громадянам необхідно особисто звернутися в офіс обраного для співпраці банку. При собі потрібно мати паспорт громадянина та ідентифікаційний податковий номер. Клієнту співробітник фінансової установи запропонує заповнити заявку, в яку слід вносити тільки достовірні дані. Якщо в процесі перевірки анкети у служби безпеки банку не виникне питань, то позичальнику швидко видадуть кредит в розмірі 1 000 000 рублів. Фінансова установа складе графік обов’язкових платежів, які необхідно вносити на кредитний рахунок щомісяця.

Збережіть статтю в 2 кліка:

У цьому році можна без проблем оформити кредит пенсіонерам в Россельхозбанке або взяти участь в інших програмах російських банків. Перш ніж подавати заявку на оформлення готівкового позики, фізичні особи повинні дізнатися, скільки їм доведеться платити в місяць і на яких умовах можна взяти кредит в розмірі 1 000 000 рублів.

Ссылка на основную публикацию