Способи заробітку в інтернеті: як заробляти гроші?

На сьогоднішній день існує величезна кількість довідників і інтернет — енциклопедій, в яких детально описані існуючі способи заробітку в інтернеті без вкладень. Багато хто думає, що це міф або ж якийсь розлучення. Це не так, заробіток в інтернеті цілком реальний, можливо, не такий великий, як би хотілося, але це залежить від рівня кваліфікації та старання людини.

Безумовно, багато способи є не сильно ефективними, але знайти своє прибуткове заняття, без початкових вкладень, можна. Важливо лише зробити правильний вибір. Для тих, кому цікава дана бізнес тематика, даємо кілька простих, але в той же час важливих порад про те, як правильно вибрати свою нішу для заробітку на інтернет просторах і отримувати дохід без обману.

Інструкція для початківців, як уникнути обману і заробляти?

 1. Насправді, незважаючи на твердження впертих скептиків, гроші в інтернеті є і в дуже великому розмірі. Доказом цього є відгуки поколінь манимейкеров і фрілансерів. Але, для тих, хто думає, що це легко і просто, рекомендується, як слід переглянути свою думку, адже кожне заняття вимагає певних знань в обраній галузі. Для того щоб в інтернеті заробляти дуже багато, звичайно доведеться намагатися і витратити чимало сил. Можливо, доведеться працювати більше, ніж це було б потрібно в офісі. Ті люди, які не бояться серйозної роботи, можуть вибрати будь-який варіант.
 2. Перед тим як приступити до роботи в інтернеті, важливо знати чого категорично не варто робити. Якщо пошук роботи привів до барвистої рекламі, в якій обіцяють мільйони доларів за тиждень, краще продовжити пошук далі. Таку пропозицію сто відсотків лохотрон, адже без високого рівня кваліфікації заробіток таких сум просто неможливий. У цьому випадку заробіток відбувається саме на тих, хто клюнув на цю рекламу. Програми чарівних гаманців і фінансові піраміди також краще обходити стороною. До чорного списку варто відправити і читання листів і кліки, адже дохід з них мізерний і абсолютно не відчутний, а трата часу при цьому величезна.
 3. Третім кроком до заробітків в інтернеті стане вибір того, чим дійсно хотілося б займатися і визначення навичок. В цьому випадку є тільки два варіанти: заробіток на власному сайті або фріланс, тобто робота на кого-то.
 4. Якщо після довгих роздумів вибір припав все ж на фріланс, то для початку слід оцінити свої здібності. Слід точно вирішити, що замовник може отримати за встановлену оплату. Можна займатися копірайтингом, веб-дизайном, програмуванням, продажем фотографій і консультуванням. Коли заняття вибрано, потрібно створити портфоліо і підібрати клієнтуру.
 5. Слід запам’ятати, що на початку своєї фрілансерской кар’єри золотих гір не буде і доведеться багато і плідно працювати. З урахуванням того, що бажаючих багато заробляти в інтернеті, необхідно про себе добре заявити. Замовнику потрібно показати рівень майстерності та професіоналізму. Для початку краще всього завести коло постійних замовників, але на це піде чимало часу і сил. Якщо щось спочатку не виходить, то не варто впадати у відчай. Професіонали завжди дуже високо цінуються, тому доведеться підвищити свої знання в обраній галузі. Прагнення і завзятість в результаті буде оцінено і принесе хороші плоди.
 6. Заробляти на своєму розкрученому сайті, безумовно, простіше за все, адже залежати від замовників не доводиться. Для хорошого веб-майстри час маленьких заробітків дуже швидко закінчиться, а дохід порадує вже зовсім скоро. Розкрутити свої сайти, можна почати заробляти на партнерських програмах, продажах посилань і рекламі. Але важливо запам’ятати, що без необхідних знань, досвіду і бажання що-небудь робити, нічого не вийде. А відчай при розчаруванні не сприяє дійсно блискучу кар’єру.

Як заробляти гроші без вкладень?

Більшість скептиків до останньої миті були переконані в тому, що заробіток на фрілансі це міф. Але в той момент, коли справа доходить до суми, що виводиться, то тут з’являється нова проблема — вона занадто мала за таку одноманітну роботу.

Почасти така думка є неошібочним, адже якщо людина не має належної кваліфікації, то дохід і справді буде незначним. Праця людини в дійсності нерозуміючого, що він робить, оцінюється дуже низько, звідси і маленький дохід. Грошей на просторах інтернету багато, залишається лише визначити для себе варіанти стабільного заробітку в інтернеті, і відповідально ставитися до роботи. Найкращий варіант — це робота, в яку не потрібно вкладати, а навпаки, тільки отримувати.

В основному бажаючі шукають шляхи, як заробити в інтернеті без великих фінансових вкладень і дуже швидко, повністю виключивши можливість обману. Це відбувається внаслідок того, що у людей, що займаються фрілансом, на початковому етапі просто ніде брати кошти, саме для їхнього заробітку власне і довелося шукати роботу в інтернеті. Бажають швидко заробити часто виконують умови вкладень і в результаті потрапляють в лапи компаній, які спеціалізуються на шахрайстві.

Варіанти занять в інтернеті, за допомогою яких можна заробляти і при цьому не треба ніяких вкладень:

 • Читання наданих листів і серфінг по сайтах. Такий вид підвищення доходу є неефективним, для якого рівень кваліфікації абсолютно неважливий. Але є істотний мінус, адже дійсно значущу суму на цьому поприщі не заробити. Часу на серфінг по просторах інтернету і читання доведеться витратити багато, а дохід буде чи відчутним;
 • Рерайтінг і копірайтінг. Такий вид заробітку без обману і вкладень можна спробувати практично кожному. Якщо порівнювати з першим пунктом, то дохід тут значно вище. Для того щоб дохід радував, потрібно буде добре постаратися, а найменший перерву перекриє його. Це місце, де можна добре заробити в інтернеті і без обману. В принципі такий метод є хорошим способом накопичити необхідну суму для подальшої розкрутки свого контенту;
 • Обман. Це цілком працюючий метод, але дохід повністю пов’язаний з совістю. Для того щоб розкрутити людей на гроші, але ж саме цим такі компанії і займаються, є маса способів;
 • Дохід на своєму заповненому інформацією сайті вважається найвищим. Найголовніше — це наповнювати його цікавим і унікальним контентом;
 • Торгівля на Форекс. За своєю суттю — це своєрідний обмін валют, для того щоб мати готівку у відпустку. В обороті у компаній знаходяться гроші в різній валюті для того, щоб була можливість купувати, щось в іншій країні;
 • Файлообмінники. Цей спосіб заробляти хороші гроші і без обману досить непоганий, таким чином, якщо виставлений файл завантажили тисячу разів, то за них можна отримати до 30 доларів. Крім основного доходу зі завантажень, на файлообмінниках діє також і реферальная система, з якою також капають непогані гроші.
Варіанти розмірів файлу, Mb Тариф, $
1 .. 4 2
5 .. 9 3
10 .. 49 5
50 .. 99 6
100 .. 249 8
250 .. 2000 10

Таким чином, якщо в вашому асортименті хоча б 5 файлів по 1Mb, 10 по 50Mb, 15 по 100Mb і 15 по 250Mb, то, згідно з елементарним розрахунками, тариф становитиме $ 7.5 за 1000 скачувань!

Як отримати гроші, які заробив в інтернеті?

Незалежно від того який тип заробітку буде обраний, потрібна спеціальна система, яка дозволить вивести зароблені гроші. Найпопулярніша і відвідувана система на сьогоднішній день, яка працює практично з усіма біржами — це WebMoney.

В ідеалі, для того щоб дійсно багато заробляти в інтернеті потрібно мати популярний власний сайт. У цьому випадку відкривається можливість повної реалізації деяких способів, які будуть вказані нижче. Те, наскільки відвідуваний сайт, буде впливати на одержуваний дохід.

Звичайно, почати заробляти можна і без свого сайту, але тут є свої мінуси. Істотним мінусом є низька заробітна плата. Крім того, розкручений контент дозволить вибудувати свій графік виходячи з власного бажання і можливих вкладень. В цьому випадку поїздка на відпочинок не зменшить дохід і не перекриє його потік.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Таким чином, ми розповіли про те, як сьогодні будь-хто може заробляти гроші без обману і, не роблячи ніяких вкладень. Однак якщо у вас є гроші і можливість почати відразу ж з великих вкладень в свою справу, тоді вам варто поцікавитися більш солідним бізнес планом по організації своєї діяльності без обману в мережі.

Ссылка на основную публикацию