Спосіб дізнатися свій колір аури за датою народження

Аура є тонкою енергетичної субстанцією, яка навколишнього тіло кожного живого організму. Характерно, що у всіх людей аура має свої колірними характеристиками, за якими можна багато чого довідатися про особливості особистості людини, його характері, позитивних і негативних звичках і так далі. У цьому матеріалі пропонуємо вам встановити колір аури за датою народження за допомогою нескладного математичного розрахунку.

Як вирахувати колір аури за датою появи на світло

Зробити це дуже просто — вам потрібно буде всього лише скласти день свого народження, а також місяць і рік.

Наприклад, якщо ви з’явилися на світ 25.05.1994, значить, розрахунок буде наступним:

2 + 5 + 5 + 1 + 9 + 9 + 4 = 35.

Потім зводимо отриману суму до однозначного числа (винятком стануть числа 11 і 22): 35 = 3 + 5 = 8.

А далі звертаємо свою увагу на відповідність кожної цифри певного кольору аури:

 1. Одиниця — червоного;
 2. Двійка — жовтому;
 3. Трійка — помаранчевого;
 4. Четвірка — зеленому;
 5. П’ятірка — блакитному;
 6. Шістка — синього;
 7. Сімка — фіолетовому;
 8. Вісімка — рожевому;
 9. Дев’ятка — бронзовому;
 10. Одинадцять — срібному;
 11. Двадцять два — золотому.

У зазначеному прикладі спостерігаємо ауру рожевого кольору. Встановіть, якій кольоровій варіації відповідає ваше біополе, і дізнайтеся, що воно зможе розповісти про особливості вашої особистості далі.

Аура червоного кольору

Свідчить про підвищену чуттєвості, жадобі життя і агресії.

Червоне біополе охарактеризує від природи честолюбного, цілеспрямованого, розкріпаченого людини, оптиміста. Для такої особистості не властиво проявляти апатію або байдужість.

З негативних моментів — людина може брати на себе підвищені навантаження, які його сильно вимотують. Може бути й таке, що йому доводиться працювати на роботі або страждати від труднощів з особистим життям.

Потрібно обов’язково добре відпочивати, правильно харчуватися і знаходити час для спілкування з близькими.

Аура жовтого кольору

Характерна для творчих і інтелектуальних особистостей. У них сильні комунікативні навички, вони активно самовиражаються за допомогою якоїсь діяльності.

Важливо, щоб у вашому житті досить енергії приділялася чогось одного, виберіть необхідну сферу і досягнете в ній досконалості, що не розпорошуючись на багато справ відразу.

Вважається, що витрачаючи всього годину свого часу щодня на якесь одне заняття, як мине рік можна стати фахівцем в цій справі. Тому вибирайте собі улюблене заняття і дерзайте!

Основне завдання людей, що мають жовту ауру — дарувати оточуючим своє тепло і позитивні емоції.

Аура оранжевого кольору

Дарує людині комунікабельність, добре серце, дбайливість і чуйність. Вам важливо знайти таке заняття, виконуючи яке ви будете допомагати навколишнього світу.

Навчіться повністю приймати свою особистість — це друга ваша життєва завдання. Ви можете страждати від підвищеної сприйнятливості, сором’язливості і скромності. Вам рекомендовано активно служити людям, завдяки чому ви знайдете велику впевненість в собі і почнете щиро радіти життю.

Аура зеленого кольору

Це природний колір, і для людей, що випромінюють подібне біополе, дуже швидко проходить адаптація до нових умов. Також вони відрізняються сострадательностью і сентиментальністю, що, ймовірно, належить до їх найбільшою слабкості.

Вони обожнюють спілкуватися з друзями і відносяться до життя досить легко. У разі, коли у них щось не ладиться, власники зеленого біополя схильні перекладати відповідальність за неприємності на оточуючих.

Разом з цим, такі особистості відрізняються добросердям, сострадательностью, чуйністю, надійністю, співчутливістю і відповідальністю. Їм подобається піклуватися про оточуючих.

Аура блакитного кольору

Типова для вчителів, а також людей, що обожнюють подорожі і активно шукають істину. Люди з блакитним біополем — природжені авантюристи, які мають творчими нахилами, відмінно розвиненою уявою і розвиненою логікою.

В душі вони завжди юні і відкриті до пригод. Нові емоції приносять їм задоволення, так само як і контакт з людьми інших національностей.

Негативний момент — для людей з блакитним біополем характерно дотримуватися активного життя, їм проблематично розслабитися, через що вони страждають від негативних наслідків стресу.

Аура синього кольору

Демонструє нашому погляду сьогодення благодійника, вельми турботливу і гуманну особистість. У більшості випадків власники синьої аури вірять в свої сили, відрізняються відповідальністю і схильні піклуватися про людей, які їх оточують. Завдяки останньому вони дуже привабливі для інших.

Якщо ви встановили, що колір вашого біополя — синій, то вам важливо навчитися вірити іншим людям, і більш відкрито проявляти відчувають вами почуття. Постійно слухайте свій внутрішній голос — він допоможе вам налагодити контакт з тими, хто вас оточує.

Але при цьому пам’ятайте про важливість достатнього відпочинку і проведення часу для душі.

Аура фіолетового кольору

Каже про підвищену духовності, добре розвиненою інтуїції, паранормальні здібності. Люди з фіолетовим біополем мають загострену чутливість, завжди приходять на допомогу оточуючим, відрізняються стриманістю і почуттям такту.

Коли стає важко — носії фіолетового біополя звертаються до своєї віри. Вони не дуже люблять просити щось у оточуючих, схильні розраховувати тільки на себе. У разі, коли людина з синьою аурою не реалізує свою природну програму, його біополе зменшується і втрачає свою виразність.

Позитивний момент — ситуація цілком оборотна. Якщо ви, наприклад, відчуваєте байдужість з боку оточуючих, постарайтеся формулювати свої думки більш зрозуміло.

Також ймовірно, що вам складно відповідати прийнятим стандартам поведінки. У особистостей з фіолетовою аурою часто спостерігаються виражені нахили до літератури, артистизму і драматизму. Вони, як правило, мають розвинену уяву і творчі нахили.

Потрібно відзначити, що фіолетовим випромінюванням має дуже невелику кількість людей і це одна з причин, по якій «фіолетові особистості» схильні вважати себе винятковими.

Аура рожевого кольору

Каже про матеріалізм, цілеспрямованості і високому працьовитості. Людей з рожевою аурою відрізняє ніжність і дбайливість. Незважаючи на це при необхідності вони будуть активно відстоювати свої переконання.

Для носіїв рожевого енергетичного світіння характерно завжди діяти так, як вони вважають за потрібне. Але при цьому вони знаходять час, щоб подбати про оточуючих.

Якщо людина не реалізує позитивні властивості свого рожевого фону, аура стає не такою яскравою і насиченою. Це часто спостерігається в тих випадках, коли оточуючі нав’язують людині свою думку і йому доводиться діяти, щоб самоствердитися.
Нерідко для людей з рожевою аурою характерна боязкість і нерішучість. Якщо ви помітили за собою таке — підвищуйте віру у власні сили і активно висловлюйте свою волю навколишнього світу.

Аура бронзового кольору

Описує гуманного людини, готового до самопожертви. Для носіїв бронзового світіння характерна ніжність, дбайливість, але також і рішучість. Вони готові допомогти іншим, але в ненав’язливій формі.

Велика частина людей з бронзовою аурою мислить позитивно і зазвичай відчувають себе щасливими.

Але є і негативні моменти. Люди з бронзовим біополем відрізняються ранимою і чуйністю. З цієї причини навколишні часто використовують їх в своїх корисливих цілях. Також вам потрібно вчитися робити добро, не чекаючи реакції у відповідь.

Ви від природи маєте розвинену інтуїцію, відрізняєтеся ідеалізмом, мрійливістю, фантазёрством. Часто ви страждаєте від емоційних перевантажень і перебуваєте в постійному нервовому перенапруженні. Навчіться розслабляти себе, використовуючи медитацію, йогівські вправи або техніку самонавіювання.

Аура золотого кольору

Вказує на зухвалі помисли у людини, а також на неабиякі здібності і підвищену відповідальність. Такі особистості легко досягають успіху. Вони володіють високими ідеалами і життєвими цілями, реалізуючи які досягають щастя.

Носії золотий аури — це природжені харизматичні лідери, що заряджають оточуючих своїх енергетикою. Дуже проблематично відшукати негативного людини, який мав би золоту ауру.

Тепер ви знаєте, як встановлюється аура людини за датою народження. Пропонуємо вам наостанок переглянути інформативний відео-ролик з даної теми

Marissa

Ссылка на основную публикацию