Співпраця в бізнесі без вкладень

Раніше ідеї про те, щоб створити сімейний бізнес, не вклавши в нього ні копійки, здавалися абсурдними. Саме відсутність стартового капіталу позбавляло людей можливості розпочати власну справу і втілити в реальність мрію про гідного життя, не працюючи на «дядю». Сьогодні стати господарем свого життя може будь-яка людина без рахунку в банку. Все, що для цього необхідно, — це хороша ідея, а також бажання і прагнення повернути своє життя в кращу стезю.

Бізнес в інтернеті без вкладень — як не потрапити в пастку?

Людина, що бажає почати бізнес в інтернеті, повинен знати про певні небезпеки, які його підстерігають. В першу чергу мова йде про численні пропозиції стосовно легких і немислимих заробітків. Зрозуміло, все це обман. Для того щоб отримати хороший дохід, необхідно докласти чимало зусиль.

Реальний бізнес в інтернеті без вкладень — це не кликання посилань і написання відгуків на замовлення, а саме те, що може приносити вигоду і користь іншим людям. Наприклад, робота фотошопер в інтернеті. Однак мова піде не про неї, а про Дропшиппінг (як про один з видів підприємницької діяльності, заснованому на співпраці виробника / постачальника і продавця-посередника).

За цією системою сьогодні працюють не тільки «дрібні», а й серйозні компанії. Продажі здійснюються через інтернет-магазин, при цьому господар торгового майданчика не купує товар, а замовляє його за клієнтські гроші безпосередньо у виробника.

З часів заснування співпраці по системі Дропшиппінг даний вид бізнесу почав користуватися популярністю як у виробників і постачальників, які прагнуть збільшити обороти і продажу своєї продукції, так і у підприємців. Дана система онлайн-торгівлі дійсно працює і при грамотному підході приносить хороший дохід обом сторонам.

недоліки

На перший погляд, схема досить проста, однак в ній є нюанси: для того, щоб заробити, необхідно подолати деякі труднощі. По-перше, складності виникають з пошуком постачальника (виробника), що підтримує постійну наявність всього товару на своїх складах. По-друге, проблемою може стати організація доставки, коли продавець і покупець живуть в різних містах / країнах. Якщо якість залишає бажати кращого, то претензії, як правило, адресуються посереднику. До мінусів також можна віднести і те, що дропшіппер особисто займається пошуком покупців, витрачає свій час і гроші на розкрутку, але при цьому не може «засекретити» клієнтську базу.

Проте дана співпраця в бізнесі без вкладень не було б таким популярним, якби не численні плюси.

переваги

Переваги для посередника:

 1. Немає необхідності купувати продукцію завчасно, тримати склад і займатися пошуком співробітників.
 2. Схема роботи з двома, трьома і більше постачальниками дозволяє пропонувати покупцям багатий асортимент товару.
 3. Посереднику не потрібно вирішувати складні завдання і думати над тим, як запатентувати назву і логотип, де взяти обладнання для малого бізнесу в лізинг і т.д.
 4. Якщо просувається продукція з якихось причин не користується попитом, то можна з легкістю змінити нішу без збитку для себе.
 5. Упаковка, оформлення документації та доставка — всі ці обов’язки лежать на постачальника.
 6. Для старту не потрібні початкові вкладення. Все, що потрібно для роботи, — це телефон, інтернет, а також бажання заробляти. Багато хто починає з того, що розміщують оголошення в соцмережах, на різних торгових майданчиках, аукціонах, форумах і т.д.

Переваги для виробників:

 1. Дропшиппінг дозволяє заощадити гроші на утриманні великого штату менеджерів з продажу.
 2. Постачальник сам встановлює розмір винагороди, покладаються посереднику за виконану роботу.
 3. При грамотному підході кожен залучений клієнт може стати постійним.

Як заробити на співпрацю?

Хоча дану схему і називають бізнесом без вкладень, але вона все одно передбачає деякі витрати. Якщо в даному питанні можна обійтися без інвестицій, то особистий час і праця — це те, чим доведеться жертвувати. Щоб пристойно заробляти на прямих продажах, необхідно зібрати інформацію про виробників, перевірити її актуальність. В обов’язковому порядку провести маркетингове дослідження, зіставити ціни на різних сайтах. Схема прямого постачання цікава постачальникам насамперед тим, що дозволяє заощадити на маркетингу (замовлення ллються самі собою), але саме цей момент є найважливішим для дропшіппера. Нічого не знаючи про просування товару, про нюанси роботи в інтернеті, не вміючи зацікавити покупця, можна заробити хіба що копійки.

Порада: в будь-якому бізнесі з незначним стартовим капіталом або без нього (будь то франшиза без вкладень під реалізацію або дропшіппінг) панує серйозна конкуренція. Щоб заробляти на співпрацю, необхідно ретельний моніторити ціни і умови виробників і постачальників. Це займе не один місяць.

Поради початківцям дропшіпперам

 • Посередник повинен добре знати свій продукт, включаючи його сильні і слабкі сторони.
 • Важливо дорожити своєю репутацією, тому клієнту потрібно говорити правду і тільки правду. Якщо покупець залишиться задоволений придбанням, то, швидше за все, він призведе багато нових клієнтів.
 • Регулярні пошуки новинок дозволять дропшіпперу бути одним з перших, хто почне продавати їх масово.
 • Асортимент товару — це те, над чим потрібно постійно працювати, розширюючи лінійку пропонованої продукції і займаючись пошуком нових можливостей для продажів і просування.
 • Іноді простіше продати десять товарів з маленькою націнкою, ніж один з великою.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Дропшиппінг можна сміливо назвати прекрасною знахідкою як для продавців, так і для постачальників товару. Це відмінна можливість почати бізнес з нуля без фінансових вкладень, а також спеціальних знань і навичок. Крім того, завдяки Дропшиппінг новачок навчиться розкрутці, просуванню, грамотному оформленню сайту і іншим тонкощам продажів в інтернеті.

Ссылка на основную публикацию