Список пророкувань Ванги по роках — нюанси прогнозу

Вивчіть список пророкувань Ванги по роках, щоб дізнатися про майбутнє трохи більше. Поділимося, що чекає людство на думку загадкової болгарської віщунки.

Список передбачень на 22 століття

Особливо цікаві пророцтва Ванги про далеке майбутнє людства. Зараз вони звучать фантастично, але багато передбачення вже збулися, тому можна вірити і у виконання цих.

Що обіцяє Ванга людству:

 1. Вчені придумають нове джерело енергії, за своєю силою можна порівняти з Сонцем. Завдяки йому вийде висвітлити абсолютно всю Землю, «включати» день вночі, коли це буде потрібно.
 2. До 2111 році, завдяки новітньому винаходу медицини, хворим людям та інвалідам замінять пошкоджені внутрішні органи і кінцівки на штучні. Вони стануть полукіборгамі, не залишиться фізичних каліцтв. Це століття абсолютно здорових людей.
 3. У 2123 році планету накриє низка воєн. Кровопролитні бої відбудуться лише на територіях маленьких країн, а великі держави не стануть втручатися, тому серйозних наслідків для планети не настане.
 4. 2125 рік — дуже значимий для історії людства. Величезну роль у цих заходах зіграє Угорщина — на території цієї держави з’являться інопланетяни. Людям вийде встановити контакт з позаземними цивілізаціями і налагодити співпрацю.
 5. Уже через п’ять років після цього інопланетяни допоможуть людям повністю заселити Землю. Будуть створені підводні міста, не залишиться недосліджених куточків планети, люди розкриють всі її секрети.
 6. У 2164 році еволюція досягне свого апогею. Багато тварин перетворяться в розумних істот і стануть взаємодіяти з людьми.
 7. У 2167 році на землі з’явиться пророк, який стане сповідувати нову релігію. Вона стане основною для всього населення земної кулі. Люди перестануть ділитися на мусульман, християн і буддистів, стануть одним цілим.
 8. 2170 ознаменується глобальної посухою. Світовий океан обміліє, але криза вдасться подолати завдяки допомозі інопланетних істот. Негативних наслідків не буде.
 9. До кінця століття люди повністю вивчать Марс. На цій планеті створять цілі поселення, в нові інопланетні міста переїде частина землян. Але в підсумку це призведе до військових конфліктів і міжпланетної війні.
 10. До 2195 році підводні міста стануть найбільш розвиненими в порівнянні з земними. Рівень життя в них виявиться істотно вищим, тому люди будуть прагнути переїхати жити під воду.
 11. У 2196 року зникне азіатська раса. Вона повністю змішається з європейської, з’явиться нова народність зі своєю культурою і традиціями.
 12. Початок 23 століття — несприятливий період для населення Землі. Настане глобальне похолодання, а сила Сонця ослабне — небесне світило перестане зігрівати населення планети. Але завдяки штучних джерел тепла кризи вдасться уникнути.
 13. У 2256 році на Землі почнеться епідемія невідомого досі захворювання. Постраждає безліч людей від якоїсь космічної хвороби. Через це загостриться конфлікт з інопланетянами, які і принесуть заразу на нашу планету.
 14. У 2263 році поселення на Марсі опиняться під загрозою. На цій планеті трапиться катастрофа, яка віднесе з собою життя безлічі людей. Можливо, це буде зіткнення з метеоритом або щось подібне.
 15. До 2271 році зміняться фізичні закони. Цю науку доведеться міняти практично повністю, тому що її принципи перестануть працювати.
 16. У 2273 році велика частина населення буде вже не землянами. Раси змішаються через контактів земних людей з інопланетянами, вони стануть укладати шлюби і народжувати незвичайних дітей.
 17. У 2279 році вчені винайдуть вічний двигун і нове джерело енергії, яка буде надходити з чорних космічних дірок.
 18. У 2288 року якийсь винахідник створить машину часу. З’явиться можливість відправитися в минуле і розгадати безліч таємниць, які хвилюють людство протягом століть.
 19. До початку 24 століття Сонце повністю охолоне. Але люди до цього часу створять кілька штучних світил, тому ніхто не постраждає.
 20. В цей же час Всесвіт відкриє людству свою найважливішу таємницю. Це забезпечить грандіозний прорив у розвитку науки і техніки.

Подивіться відео з передбаченнями Ванги по роках:

Прогноз на 21 століття

Нам поки що невідомо, наскільки точно дослідникам вдалося розтлумачити пророцтва Ванги. Деякі з них звучать майже безумно, але поки неможливо зрозуміти, що збудеться, а що ні.

Пророцтва про долю людства в 21 столітті такі:

 1. Європа стане «холодним і порожнім». Невідомо, що саме мала на увазі Ванга. Вона могла говорити про повне падіння моральності або про війну, в результаті якої європейський континент спорожніє, а люди загинуть.
 2. Китай перетвориться на потужну наддержаву і стане правити світом. Уряд держава стане звільняти пригноблені країни і придушувати розвинені, через це політична ситуація кардинально зміниться.
 3. Орбіта Землі зміниться, в результаті чого планету накриє низка стихійних лих і природних катаклізмів. На порятунок людей буде кинуто безліч сил, і поступово ситуація стабілізується.
 4. В кінці століття вчені створять нове джерело енергії. Це грандіозний прорив в науці, в результаті якого життя людей сильно зміниться в кращу сторону.
 5. Через глобальне потепління океан вийде з берегів, буде затоплено безліч прибережних міст, загинуть люди.
 6. Мусульмани стануть правити світом. Протягом довгого часу вони непомітно зміцнять свої позиції, накопичать озброєння і врешті-решт прийдуть до влади, але протримаються біля керма недовго.

Резюмуємо: на думку Ванги, в 21-м столітті людству доведеться серйозно постраждати від сил природи. Але з часом люди впораються з ситуацією, «подружаться» з космосом і навчаться жити, використовуючи всілякі ресурси планети і космічного простору.

Ссылка на основную публикацию