Спирулина для схуднення: як приймати і яку форму вибрати

Спіруліна здавна застосовується в якості біологічно активної добавки по всьому світу, так як сприяє зміцненню імунітету, м’якому очищенню організму від токсинів, значного підвищення працездатності. Основною ж причиною популярності рослини є можливість з його допомогою зменшити жировий прошарок на тілі, а також позбутися від вугрової висипки і надати шкірі більшої пружності та еластичності.

особливості водорості

Спіруліна є однією з найдавніших форм життя, практично не змінилася в процесі еволюції. Вона знаходиться на початку гігантського числа харчових ланцюжків, становить левову частку океанічного планктону і є причиною присутності в земних глибинах нафти, а на поверхні — кисню.

Крім того, водорість затребувана людьми, з різних причин не включають продукти тваринного походження в свій раціон. Причина цього криється в унікальному складі зеленого порошку:

 • антиоксиданти і повний набір амінокислот;
 • всі вітаміни, необхідні організму для нормальної життєдіяльності (крім вітаміну D);
 • до 70% легкозасвоюваного рослинного білка;
 • корисні речовини (калій, кальцій, йод, селен, фосфор, срібло, марганець).

Особливий інтерес представляє здатність рослини впадати в сплячку при висиханні водойми, в якому вона мешкає, з подальшим «відродженням» при повторному появі води. Ще більшою загадкою є утримування сухий водорістю протягом великого проміжку часу мікроелементів і йоду, дефіцитного в багатьох регіонах. Його летючість не дозволяє, наприклад, йодованої солі виступати повноцінним його джерелом, він нестабільний в інших водоростях і рибі, однак висушена і подрібнена спіруліна може зберігати його мінімум 3 роки.

Застосування для схуднення

Властивості водорості сприяти якнайшвидшому схудненню були виявлені відносно недавно. Дія порошку здійснюється в декількох напрямках: прискорюється обмін речовин, рівень холестерину нормалізується, організм очищається і насичується корисними речовинами і білком.

Важливо! Максимальна ефективність досягається при наявності збалансованого правильного харчування, причому в дотриманні суворої дієти або голодуванні необхідності немає. Істотний результат може забезпечити навіть відмова від фастфуду, швидких перекусів і пізніх прийомів їжі.

Ідеальним варіантом для корекції фігури є свіжа водорість, однак через нетривалого терміну зберігання, її покупка проблематична і доречним буде застосування порошку.

Вживання дуже зручно, так як можливо додавати його в соуси, каші, супи і салати під час приготування, наділяючи їх легким солонуватим присмаком. Крім того, добавка доступна для зберігання в таблетках або у вигляді капсул, що особливо актуально для людей, які часто харчуються не вдома.

Всі компоненти водорості підтримують метаболізм, але головну роль в спалюванні зайвих кілограмів відіграє білок, велика кількість якого сприяє уповільненню проходження їжі по шлунково-кишковому тракті. Це стабілізує рівень глюкози в крові, що дозволяє не відчувати голоду тривалий час.

Також білок, що міститься в добавці, ідеальний для підрахунку калорій — 1 г містить лише 4 ккал, а саме сухе рослина під впливом води розбухає, що сприяє контролю апетиту і недопущення переїдання.

Зверніть увагу! Прийом рослини вимагає вживання достатньої кількості рідини. Щодня рекомендується багато пити — мінімум 6-8 склянок простої води, а також тимчасово лімітувати кави і чорний чай.

Для ефективного схуднення водорості слід приймати або одночасно з їжею, або за 10-15 хв до прийому їжі, щоб вона встигла увібрати вологу і розбухнути, зайнявши собою шлунковий простір і, відповідно, зменшивши апетит.

оздоровлення організму

Інструкція передбачає курс застосування спіруліни тривалістю 20 днів, що рекомендується багатьма фахівцями в галузі медицини. За цей період ризик виникнення таких захворювань, як: серцева недостатність, анемія, рак кишечника, атеросклероз судин значно знижується. Іншими здібностями порошку є:

 • омолодження організму;
 • підвищення рівня гемоглобіну;
 • виведення радіонуклідів, важких металів;
 • нівелювання згубного дії антибіотиків;
 • підвищення працездатності в умовах великих розумових, фізичних і психічних навантажень;
 • правильне і швидкий розвиток дитячого організму;
 • поліпшення діяльності ендокринної системи;
 • зниження рівня холестерину, зменшення ризику появи атеросклерозу;
 • якнайшвидше загоєння ран і зменшення пухлин.

Лабораторні дослідження не показали процес впливу водорості на зайві кілограми, але при цьому вони зафіксували, що вона є імуномодулятором, що сприяє позбавленню від хронічної втоми, боротьби з алергіями. Крім того, було відмічено, що спіруліна сприяє розгладженню зморшок, поліпшення самопочуття і підвищення еластичності шкіри.

Вживання добавки в їжу не має будь-яких обмежень, проте протипоказано вагітним, а також особам, які страждають від серйозних порушень діяльності нирок або мають знижений тиск. Щоб уникнути негативних наслідків перед початком курсу необхідно відвідати лікаря і провести діагностику організму.

Яку форму добавки вибрати

Всі кошти, які використовуються для схуднення, випускаються в різних формах, що робить їх вживання максимально комфортним. Не стала винятком і спіруліна, яка доступна у вигляді:

 1. капсули

Є досить сумнівним варіантом, особливо якщо виробник — таємнича азіатська фірма. Найчастіше до складу капсули входить все що завгодно, але тільки не водорості, а якщо вони і утримуватися, то можливе попадання до них неякісного речовини або інших рослин, небезпечних для здоров’я. З цієї причини вживання добавки в цьому виді нерідко супроводжується розладами травлення, головними болями і іншими неприємностями, викликаними недобросовісністю виробника. Подібних проблем не надасть китайська продукція, що продається в упаковках по 36 капсул, що користується неабиякою популярністю.

 1. таблетки

Безумовно, в таблетках теж можуть знаходитися зайві інгредієнти, тому необхідно купувати продукцію, в якій є впевненість, наприклад, «Спіруліна ВЕЛ». Виготовляються з пресованого порошку спіруліни і стабілізуючого агента, що сприяє утриманню форми. Непоганий вибір для тих, кому противний неприємний смак рослини, але при цьому немає бажання відмовлятися від усіх його позитивних властивостей. При вживанні таблетка швидко ковтається і запивается значним обсягом води.

 1. порошок

На переконання фахівців, розкрити весь свій потенціал спіруліна здатна виключно в висушеному та подрібненому вигляді, без додавання будь-яких домішок. До того ж, вживання її в порошку дозволяє частково уникнути неприємного болотного смаку, якщо додавати її в страви.

Таким чином, дія водорості полягає в нормалізації безлічі процесів, що відбуваються в людському організмі, результатом чого є схуднення. Не зайвим буде додати легкі фізичні навантаження, наприклад, біг, їзду на велосипеді, плавання, а також відмовитися від важкої і жирної їжі або сісти на легку дієту. Чітке дотримання рекомендацій по вживанню добавки укупі з прагненням скинути зайву вагу дозволять знайти струнку фігуру, зміцнивши при цьому своє здоров’я.

Ссылка на основную публикацию