СпецТех — франшиза, відгуки

«СпецТех» — динамічно розвивається мережа, яка пропонує послуги оренди спеціалізованої техніки та інші послуги (будівельні роботи, перевезення вантажів, земляні роботи) із залученням власного автопарку і з боку інших організацій. Сьогодні компанія має більше 500 партнерів в містах Росії. Замовниками виступають і великі заводи, будівельні фірми, монтажні організації, і фізичні особи.

Про компанію

Послуги вибору професійної техніки компанія пропонує безкоштовно. Оплачується тільки оренда транспорту і робота. Цінова політика досить демократична і вигідна для клієнтів, поширюються знижки для постійних замовників.

За рахунок тісного зв’язку з партнерськими організаціями в різних містах «СпецТех» оптимально задіює свою техніку і розраховує ціну послуг без зайвих переплат, що є основним плюсом перед конкуруючими підприємствами. Як правило, клієнти висловлюють позитивні відгуки про співробітництво.

Компанія «СпецТех» надає послуги:

 • техніка в оренду, в тому числі для роботи в кар’єрах;
 • будівельні і монтажні роботи;
 • прокладання доріг, майданчиків;
 • перевезення вантажів;
 • очищення ділянок від снігу;
 • розробка котлованів і ін.

До кожного клієнта забезпечується індивідуальний підхід, будь-яка заявка, відгук, пропозицію, зауваження не залишаються без уваги і обробки. Якщо ви не знаєте, як створити свою франшизу, можна почати співпрацю від імені відомої компанії з напрацьованою базою знань і технологій, в подальшому розширювати бізнес і збільшувати дохід.

Схема і принцип роботи по франшизі «СпецТех»

Франшиза «СпецТех» дає можливість почати прибутковий бізнес і заробляти від 80 тис. Рублів кожен місяць, здаючи в оренду чужу техніку та працюючи в офісі 5-10 годин на тиждень. Немає необхідності купувати обладнання, але якщо вас цікавить дане питання, зверніть увагу на лізинг від Ощадбанку для фізичних осіб.

Купуючи франшизу «СпецТех», партнер отримує доступ до інформаційної бази міста, яка дозволить зводити клієнтів і замовників, стягуючи відсоток за кожну операцію.

Схема роботи:

 1. франчайзі отримує доступ до інформаційної бази (список виконавців) в своєму місті;
 2. франчайзер публікує рекламу на інформаційних порталах, які регулярно відвідує цільова аудиторія. Також він передає шаблони рекламних матеріалів і перелік майданчиків обраного регіону;
 3. франчайзі приймає дзвінки від потенційних клієнтів — замовників послуг, потім передає їх виконавцям (владетелям спеціальної техніки);
 4. після обробки замовлення партнер (власник бізнесу) отримує комісійні від кожної угоди.

В результаті від покупця франшизи «СпецТех» не потрібно певних навичок або знань, придбання робочої техніки і обладнання. Партнер не несе ніякої відповідальності за виконання обумовленого обсягу роботи, йому не потрібно управляти технологіями і бути присутнім в момент виконання роботи.

Умови франшизи «СпецТех»

Франшиза «СпецТех» надається на вигідних умовах за демократичними цінами (порівняно з франшизами алкогольного магазину). За принципом роботи франчайзі виступає в ролі посередника, від нього не вимагається великих інвестицій на придбання товару, дорогого обладнання, оренди великого торгового залу і найму персоналу. Також на старті необов’язково розбиратися в специфіці послуг, що надаються і в особливостях використовуваного обладнання.

Що включає франшиза?

Франшиза «СпецТех» заснована на спеціальній інструкції, в якій вказуються покрокові дії партнерів. З кожним роком мережа збільшується і стає більш прибутковою. Що ж входить в пакет франшизи «СпецТех»? Основні умови:

 • готова база виконавців і замовників;
 • організація вхідних замовлень від напрацьованої клієнтської бази;
 • перегляд чорного списку клієнтів або замовників, які ведуть недобросовісну діяльність;
 • посібник для розвитку бізнесу, детальна інформація про специфіку послуг, що надаються, спілкування з клієнтами;
 • навчання кадрів в режимі онлайн (проведення вебінарів, конференції в Skype);
 • введення реклами в Яндекс.Директ і Google від франчайзера;
 • надання бренд-бука;
 • доступ до офіційного сайту «СпецТех»;
 • участь в закритих корпоративних програмах, де можна отримувати нові знання для управління бізнесом, переймати досвід і поради успішних партнерів;
 • співробітництво і обмін даними з головним офісом для визначення нових ефективних джерел залучення замовників.

Вимоги до потенційних партнерів

Для того щоб купити франшизу «СпецТех», потенційний партнер повинен:

 1. бути платоспроможним, мати стартові інвестиції на розвиток справи;
 2. бути готовим працювати на репутацію, постійно розвиватися і підтримувати внутрішні принципи мережі;
 3. керуватися виданими інструкціями і взаємодіяти з головним офісом;
 4. своєчасно вносити платежі (роялті).

Крім обов’язкових вимог вітається досвід ведення бізнесу.

Франчайзингова пропозиція «СпецТех»

Як правило, кожна заявка на співпрацю розглядається індивідуально. При цьому пропозиції про роботу можуть надходити в залежності від розглянутого міста, підприємницького досвіду бажає працювати під брендом «СпецТех», доступних інвестицій. Франчайзер пропонує співпрацювати в трьох форматах — «Готовий бізнес», «Готовий бізнес плюс» і «Базовий». Ціна і умови при цьому можуть відрізнятися.

Залежно від обраного формату варіюється ексклюзивність роботи в географічному регіоні: франчайзер дає гарантію не продавати свою франшизу протягом 3, 6 або 9 місяців після підписання двосторонньої угоди.

Фінансова модель франшизи

Для роботи з даною компанією не потрібні значні капіталовкладення:

 1. стартовий капітал — персональний комп’ютер з підключенням до інтернету, мобільний телефон і оплата паушального платежу (від 150 до 270 тис. рублів);
 2. роялті (періодичні відрахування) — 10% від щомісячного доходу;
 3. період окупності стартових вкладень — від 1 місяця;
 4. щомісячний оборот — від 100 тис. рублів.

В середньому один замовлення починається від 4 годин роботи однієї одиниці обладнання (це мінімум, який доступний при здійсненні заявки). Ціна кожної години роботи варіюється від 950 до 1200 рублів. За обробку замовлення стягується 10%. 4 години роботи по 1 тисячі рублів складуть 4000 рублів — цю суму отримай франчайзі від всього замовлення. На практиці на обробку такої заявки йде від 5 до 25 хвилин.

Замовлення на доставку вантажів можуть бути на сотні і тисячі тонн, в такому випадку комісійні партнера складуть 30-40 рублів за одну тонну. Подібні заявки здійснюються самоскидами протягом 1-2 тижнів, але відсоток франчайзі в такому випадку буде великий (наприклад, за перевезення 5000 тонн сипучих матеріалів партнер отримає 100 тис. Рублів комісійних).

Франчайзі отримує прибуток в будь-якому випадку. Не має значення, хто саме до нього звернувся — замовник або клієнт. Партнер отримує дохід, навіть якщо його заявка була перенаправлено іншому диспетчерові (бувають ситуації, коли інший диспетчер направляє свої заявки). Іншими словами, франчайзер має прибуток з будь-якої угоди.

Підписавши договір про співпрацю по франшизі, вже в перші місяці можна вийти на дохід розміром 80 тисяч рублів на місяць і більше. Крім цього, можна з кожним днем ??максимізувати свій прибуток, збільшуючи клієнтську базу.

Порада: пам’ятайте, одного разу залучений клієнт може приносити дохід постійно.

Переваги франшизи «СпецТех»

На російському ринку працюють конкуруючі організації, але компанії «СпецТех» вже не перший рік вдається тримати лідируючі позиції. Франчайзі і франчайзер можуть похвалитися тісними інформаційними контактами і постійним зворотним зв’язком. Досягти таких результатів вдається за рахунок напрацьованої бази замовників і виконавців, відмінною репутації, співпраці з великою мережею партнерів, розташованих по всій території країни і за її межами. Запропоновані послуги доступні за демократичними цінами, мережа має всі види розрахунків.

Багато вигод і для партнерів — потенційних франчайзі. Незважаючи на невисокі стартові інвестиції, можна заробити велику суму комісійних, при цьому ризик як інвестора дорівнює нулю. На старті професійна команда менеджерів консультує з усіх питань, надає прості інструкції роботи і спілкування з клієнтами.

Відгуки про франшизу

Ігор, Смоленськ:
Про придбання франшизи задумався після невдалого досвіду в підприємництві. Організував приватну фірму з доставки, але не «протягнув» і року. Хотілося знайти дійсно надійного партнера, тому щодня розглядав різні комерційні пропозиції і відгуки. Але більшість з них виглядали так, ніби просто бажають заробити на продажу права використовувати свій бренд. Про «СпецТех» подумав теж, через добу зі мною зв’язався регіональний менеджер, розповів про всі можливості співпраці. Йому вдалося мене зацікавити, склалося враження, ніби їм важливий абсолютно кожен клієнт. Почати роботу було нескладно, але в перший місяць не окупив інвестиції, так як був офіційно працевлаштований. Почавши діяльність, переконався, що потрібен час, тому пішов з роботи і почав активно приймати дзвінки, шукати техніку, при цьому постійно вчився і удосконалював навички. Справа пішла, і на третій місяць я вийшов на точку беззбитковості. Не вірю негативним відгуками, так як такі люди бажають вкласти гроші і чекати прибуток, але без активної роботи її не буде. Потрібно постійно розмовляти, шукати замовників і виконавців.

Вадим, Петропавловськ-Камчатський:
Зустрічав і позитивні, і негативні відгуки про цю франшизу. Мені здається, її охарактеризувати можна простий прислів’ям: «Хочеш жити — вмій крутитися». Відразу скажу — не варто розраховувати на надану клієнтську базу. Замовників і виконавців доведеться шукати самостійно. Але і допомогу менеджерів велика — консультують з усіх питань. Спочатку шкодував про покупку франшизи «СпецТех». Сьогодні задоволений, так як отримую більше 100 тисяч в місяць. Але домогтися цього непросто!

Павло, Новосибірськ:
Купив франшизу «СпецТех» ще в 2014 році, начитався позитивних відгуків і вирішив спробувати. В цілому все склалося непогано. Але потрібно бути готовим до складнощів. Для мене — це спілкування з клієнтами (на кожен знає, чого хоче), доводиться радитися з фахівцями, багато часу витрачати на пошук інформації та відгуків. Бувають і простої, бізнес піддається сезонності. Сьогодні заробіток різний. Буває, 2 тисячі в день зароблю, буває — 15-20.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Франшиза «СпецТех» — легкий спосіб відкрити власну справу з невеликими інвестиціями і швидко почати роботу. На практиці багато хто починав власну справу по франшизі і поєднували його з основною роботою. Секрет успіху даного бізнесу полягає в активності, дотриманні простий інструкції і прагненні постійно розвиватися і не стояти на місці.

Ссылка на основную публикацию