Совкомбанк (Воронеж) — вклади, відсотки

Якщо і вибирати спосіб отримання пасивного доходу, то найнадійніший. А який спосіб найнадійніший? Звичайно ж, банківський вклад. Але і серед банківських вкладів необхідно вибирати не тільки вигідні, а й надійні. А це якість перш за все пов’язано з самим банком. Зазвичай кращими для вкладів можна вважати ті, які давно працюють на російському ринку фінансових послуг. Таким банком є ??і Совкомбанк, який надає цілий спектр послуг в Москві, Омську, Санкт-Петербурзі, Новосибірську і багатьох інших містах. Вигідні вклади в банках Твері також можна пов’язати з цією комерційною організацією. Надаються депозити і в банках Мурманська. У Воронежі Совкомбанк працює давно і справно надає громадянам надійні вклади.

Вклади Совкомбанк в Воронежі — варіанти

Совкомбанк в Воронежі сьогодні пропонує не тільки самі вклади, а й різні зручності за операціями з ними. Наприклад, депозит можна відкрити не виходячи з дому — прямо на сайті організації. Крім того, автоматичний онлайн-помічник і онлайн-консультант допоможуть вам вибрати саме той варіант, який буде вигідний саме для вас.

Вклад «Максимальний дохід»

Вклад «Максимальний дохід» від Совкомбанк в Воронежі є послугою з отримання пасивного доходу під 8,8-9% річних. Мінімальна сума для того, щоб внесок виявився доступним потенційному клієнту, становить 30 тисяч рублів. Крім того, депозит є поповнюваним, що дозволить не тільки заробити на вкладеній сумі, а й накопичувати кошти, заробляючи ще й на цьому. Відсотки нараховуються після закінчення терміну дії договору на розрахунковий рахунок. Термін же вкладу можна вибрати з діапазону від 31 до 1095 днів. Часткове зняття коштів неможливо, а якщо ж вкладник захоче зняти всі гроші цілком, не дочекавшись закінчення терміну, перерахунок відсотків буде зроблений за тарифом вкладу «До запитання».

Вклад «Постійний дохід»

На відміну від попереднього речення Совкомбанк в Воронежі, дане передбачає виплату зароблених відсотків щомісяця в дату, що відповідає даті (тобто числу) відкриття депозиту. Мінімальна сума вкладу така ж — 30 тисяч рублів (плюс можливість поповнення від 1 тисячі рублів). Процентна ставка, в залежності від суми та строку, складе від 7,8 до 8% річних, а терміни — від 31 до 1095 днів. Часткове зняття коштів не передбачено, але заробити гроші за ставкою вкладу «До запитання» все одно вийде, якщо розірвати договір достроково.

Вклад «Відсотки на відсотки»

Внесок від 30 тисяч рублів строком на 31-1095 днів. Процентні ставки ті ж: 7,8-8% річних з поповненням від 1 тисячі рублів. Передбачена капіталізація відсотків по вкладу в разі, якщо вкладник не вимагає їх виплату. При достроковому розірванні вкладник отримує перерахунок заробітків за тарифом «До запитання», якщо вирішить зняти всі гроші з рахунку (або частково) до закінчення 12 місяців, а після року — за встановленою банком процентної ставки.

Вклад «Завжди під рукою»

Ще один поповнюваний (від 1 тисячі рублів) вклад «Завжди під рукою» від Совкомбанк в Воронежі. Мінімальна сума вкладу становить ті ж 30 тисяч рублів, однак на відміну від попередніх варіантів, є і максимальна — 3 мільйони рублів. Виплати відсотків проводяться щомісяця, можливе часткове зняття грошей з рахунку до незнижуваного залишку. Відсоткова ставка фіксована — 6% річних. При достроковому розірванні вкладу до року перерахунок здійснюється за ставкою «До запитання». Більше року — в повному обсязі за повний період (365, 730 днів).

Збережіть статтю в 2 кліка:

Совкомбанк — надійний банк-старожил на ринку фінансових послуг. Кредити, депозити, дебетові, кредитні карти і навіть кредитний доктор від Совкомбанк доступні для оформлення клієнтам. На сьогоднішній день комерційна організація може похвалитися вигідними вкладами з процентними ставками від 6 до 9% річних, що може принести більший дохід, ніж, наприклад, ощадний сертифікат або банківська карта з відсотками на залишок. Депозити Совкомбанк можуть скласти серйозну конкуренцію іншим пропозицій від популярних банків і організацій.

Ссылка на основную публикацию