Совкомбанк — вклади фізичних осіб 2016, відсотки за вкладами, депозити

Совкомбанк — російський комерційний банк регіонального напрямку, входить в число самих надійних банків для вкладів. Він характеризується розгалуженою мережею офісів і територіальних підрозділів. Діяльність банку спрямована на надання банківських послуг фізичним особам, надання кредитів, оформлення вкладів, а також проведення операцій з цінними паперами.

Совкомбанк відомий своєю соціальною спрямованістю, він орієнтується на підтримку незахищених верств населення, роботу з пенсіонерами, реалізацію екологічних проектів країни і фінансування культурних і освітніх програм.

При розподілі своїх пріоритетів Совкомбанк, як і МФБанк, ставить перед собою мету надання високоякісних професійних банківських послуг малим і середнім містам для широкого кола фізичних осіб.

Совкомбанк надає всім своїм клієнтам — фізичним особам широкий набір банківських послуг, які відштовхуються від світових стандартів і норм корпоративної ділової етики. У своїй діяльності банк використовує нові технології, які успішно поєднуються з кращими традиціями банківського сервісу.

Головне — це взаємовигідна співпраця. Саме тому кожен клієнт банку може розраховувати на приділену увагу та індивідуальний підхід.

Головний офіс Совкомбанк розташований в Костромі, це найбільший банк в цьому місті. Дата заснування фінансово-кредитної установи — 1990 рік. Банк є учасником фонду гарантування вкладів фізичних осіб, що дає впевненість у завтрашньому дні на тлі будь-яких економічних змін і спаду ділової активності кожній фізичній особі, яка здійснила вкладення.

Совкомбанк: вклади фізичних осіб 2016, відсотки за вкладами

У 2016 році Совкомбанк представлено 4 депозитні програми, кожна з яких має свої переваги та особливості. Всі вони різноспрямовані, тому вибрати для себе оптимальний варіант зможе кожен клієнт (фізична особа), який звернувся в банк. Оформити вклад можна в будь-якому територіальному відділенні Совкомбанк або ж подати заявку в режимі онлайн.

Для вибору відповідної програми необхідно уважно ознайомитися з пропозиціями для фізичних осіб, описом умов, процентними ставками, вимогами до вкладника. Умови оформлення депозитів відрізняються між собою. Вирішіть, на який термін бажаєте розмістити свої гроші, як часто хочете знімати відсотки, чи збираєтеся поповнювати / знімати гроші достроково. Для розрахунку ставок, термінів і відсотків можна скористатися калькулятором онлайн на сайті Совкомбанк.

Вклад «Максимальний дохід»

Депозит було актуальним ще кілька років тому і відноситься до вкладів в банках Москви під максимальний відсоток. Сьогодні його представили по збільшеними ставками, що робить депозит вигідним для фізичних осіб.

Умови розміщення вкладення «Максимальний дохід» для фізичних осіб на 2016 рік:

параметр опис
мінімальне вкладення 1 тис. Руб.
Максимальна вкладення 30 тис. Руб.
Можливість поповнити депозит Присутній, мінімум поповнити вклад можна на 1 тис. Руб.
варіанти поповнення Готівковим або безготівково
Можливість знімати гроші частково Не передбачено
Мінімальний термін розміщення депозиту 1 місяць
Максимальний термін розміщення 3 роки
Процентна ставка 9,8-10%

Умови вкладень Совкомбанк дуже гнучкі і мобільні, вони відрізняються від ставок по депозитах в ПриватБанку. Після закінчення періоду дії виплачуються відсотки на банківський рахунок, який був відкритий фізичною особою в Совкомбанк. Відсоток нараховується залежно від діючої ставки, яка була актуальна на момент підписання договору.

Якщо фізична особа бажає забрати свої гроші до моменту закінчення терміну угоди, відсоток нараховується наступним чином:

 • якщо вкладення були розміщені більше року, за поточний відрізок відсоток сплачується повністю, як передбачено в договорі;
 • за неповний річний відрізок часу відсоток буде нараховуватися виходячи із депозиту «До запитання», який встановлений внутрішньою політикою Совкомбанк (на сьогодні це 0,01%).

Зробити вкладення фізична особа може, використовуючи онлайн-сервіс. При відкритті депозиту через інтернет-банк на термін 1-3 роки, рівень процентної ставки збільшується на 0,5% річних.

Програма «Максимальний дохід» дає можливість не тільки вигідного розміщення грошей для фізичних осіб, а й отримання максимально допустимої прибутку до певного терміну. Більш того, якщо пройшов рік і клієнт бажає достроково розірвати договір, за даний період він не втратить відсотків і отримає гроші на свій банківський рахунок, відкритий в Совкомбанк.

Вклад «Постійний дохід»

Програма «Постійний дохід» відноситься до традиційної лінійці вкладів для фізичних осіб в 2016 році. Вона передбачає виплату відсотків кожен поточний місяць, при цьому зберігає досить вигідні умови розміщення і підвищену прибутковість.

Умови програми «Постійний дохід» для фізичних осіб на 2016 рік:

параметр опис
Мінімальна сума розміщення депозиту 1 тис. Руб.
Максимум, який допускається 30 тис. Руб.
Можливість знімати гроші частково Не передбачена
Мінімальний термін розміщення депозиту 1 місяць
Максимум, на який допускається розміщення 3 роки
Процентна ставка 8,8-9%

Поповнювати депозит можна на будь-яку зручну суму для клієнта (фізичної особи), але її розмір не може перевищувати початкову суму вкладення. При цьому внести грошові кошти можна і готівковим, і безготівковим розрахунком.

Відсоток нараховується щомісячно на дату, яка відповідає числу підписання договору. При визначенні розміру відсотка береться до уваги ставка «До запитання».

Вклади Совкомбанк, які були оформлені на 1-3 роки:

 1. за закінченням повного календарного року відсотки нараховуються виходячи зі ставки річного періоду, яка вказана в договорі;
 2. дохід за неповний річний період нараховується в залежності від ставок «До запитання».

Якщо за період неповного року вкладник знімав свої відсотки, різницю між виплаченою сумою і нарахованими відсотками відшкодовують з основної суми депозиту.

Порада: при оформленні вкладу в Совкомбанк в 2016 році через інтернет-банк на термін більше року, процентна ставка автоматично збільшується на 0,5%.

Вклад «Відсотки на відсотки»

«Відсотки на відсотки» — це вкладення для фізичних осіб, яке передбачає капіталізацію відсотків щомісяця.

Така програма за умовами підписаного договору між Совкомбанк і фізичною особою передбачає нарахування складних відсотків. Це означає, що відсоток нараховується періодично, але не на основну суму депозиту, а вже з урахуванням нарахованого доходу за попередні періоди. Виходячи з цього, можна зробити висновок — чим більший термін розміщення, тим більший прибуток можна отримати.

Розглянемо основні умови депозиту «Відсотки за відсотки» на 2016 рік:

параметр опис
Мінімум для розміщення депозиту 1 тис. Руб.
максимум 30 тис. Руб.
Зняття грошей часткове немає
Мінімальний термін розміщення депозиту 1 місяць
Максимальний термін розміщення а 3 роки
При достроковому вилученні грошей без втрати відсотків 1 рік — 8,6%

2 роки — 7,8%

3 роки — 7,8%

Процентна ставка 8,8-9%

Поповнювати депозит можна на будь-яку зручну суму для клієнта-фізичної особи, але розмір платежу не повинен перевищувати початкову суму вкладення в Совкомбанк. Методи внесення грошей — як готівковий, так і безготівковий розрахунок.

Відсоток нараховується в період дії угоди. Якщо вкладник не зніматиме ці гроші, вони переходять до вкладу і будуть переведені в готівку після закінчення терміну дії договору разом з основною сумою.

Вклад «Завжди під рукою»

Сьогодні програма «Завжди під рукою» характеризується гнучкістю і мобільністю. Вона дає можливість розпоряджатися своїми коштами, при цьому отримувати дохід. Простота поповнення в будь-який зручний момент, можливість зняття грошей до мінімального залишку — ці та інші переваги пропонує Совкомбанк фізичним особам в 2016 році.

Умови оформлення:

параметри опис
мінімальна сума 30 тис. Руб.
Максимально допустима сума вкладень 3 млн. Руб.
Мінімальний розмір поповнення рахунку 1 тис. Руб.
Можливість часткового зняття допускається
Нарахування відсотків Кожен місяць
термін 1, 2 роки
Річна процентна ставка 6%

Протягом дії умов угоди розмір всіх додаткових внесків не повинен бути більше стартової суми. Поповнювати депозит можна на будь-яку бажану суму без обмежень.

Також програмою «Завжди під рукою» допускається часткове зняття без втрати відсотків. Знімати можна гроші до суми незнижуваного залишку, що дорівнює мінімальному внеску.

Совкомбанк: процентні ставки за вкладами для пенсіонерів на 2016 рік

Совкомбанк позиціонує себе як «Установа для дорослих клієнтів і їх батьків». Фінансово-кредитною установою цінуються досягнення і життєві пріоритети людей. Сьогодні банком розроблена широка лінійка вигідних вкладів, скористатися яким можуть пенсіонери для примноження свого доходу. Також варто звернути увагу на відсотки за вкладами для фізичних осіб в Бинбанке в 2016 році.

Сьогодні пенсіонери можуть оформити депозит за такими програмами:

 1. «Максимальний дохід» (високі процентні ставки);
 2. «Постійний дохід» (з можливістю отримувати нараховані відсотки щомісяця »);
 3. «Відсотки на відсотки» (з можливістю капіталізувати відсоток, здійснюється щомісяця);
 4. «Завжди під рукою» (будь-які операції в будь-який зручний термін).

Для відкриття обраного пенсійного депозиту, як і вкладів Ощадбанку для фізичних осіб, можна звернутися в територіальне відділення Совкомбанк або відкрити вклад онлайн.

Алгоритм оформлення через інтернет:

 1. вивчити лінійку пропозицій і вибрати для себе оптимальний варіант;
 2. зайти на офіційний сайт Совкомбанк, заповнивши поля «Пароль» і «Логін»;
 3. клікнути на розділ «Вклади»;
 4. клікнути на розділ «Відкриття» або «Поповнення»;
 5. заповнити надану форму банку;
 6. підтвердити відкриття за допомогою смс.

Також кожен вкладник може закрити пенсійний депозит, не виходячи з дому. Для цього необхідно виконати наступні дії:

 1. зайти на сайт Совкомбанк, вказати свій логін і пароль;
 2. вибрати параметр «Внесок»;
 3. визначити депозит, який бажаєте закрити;
 4. вибрати опцію «Закрити»;
 5. після цього вкажіть напрямок, куди потрібно перевести накопичення — на рахунок, відкритий в Совкомбанк або в іншому фінансово-кредитній установі, для цього пропишіть реквізити;
 6. підтвердіть свої дії, відправивши смс.

Умови відкриття вкладів в Совкомбанк

Розміщувати свої гроші на депозит сьогодні в Совкомбанк дуже просто і зручно. Якщо виникають питання, можна звернутися в будь-який офіс або територіальний підрозділ Совкомбанк. Також можна зателефонувати за телефоном гарячої безкоштовної телефонної лінії, яка працює цілодобово і є безкоштовною по території Росії.

Хто має право розмістити кошти на депозиті, вимоги до фізичної особи та додаткові можливості:

 1. вікові рамки — 14 років і вище;
 2. можливість оформлення депозиту на своє ім’я або напрямок в офіс свого представника;
 3. можливість оформлення довіреності на ім’я іншої фізичної особи, яка матиме право розпоряджатися вкладеними коштами (зробити це можна в тому територіальному підрозділі, в якому був відкритий вклад).

Як вигідно розмістити свої гроші в Совкомбанк фізичним особам?

Збільшити свій дохід — основна мета кожного вкладника (фізичної особи). Для того щоб цієї мети досягти, радять розділити основну суму на кілька частин і скористатися перевагою відразу декількох програм.

Ще раніше процентні ставки для фізичних осіб встановлювалися в залежності від вкладень: чим більша сума — тим більше і ставка. Але сьогодні вони рівні, і можна розраховувати на високий відсоток при вкладенні мінімальної суми — 1 тис. Руб. Для пенсіонерів мінімальна сума становить 1 рубль.

Після цього уважно вивчіть всі представлені на 2016 рік депозитні програми. Продумайте шляхи розміщення вкладу — чи знадобляться гроші найближчим часом, чи маєте потребу в постійному зняття відсотків і т.д.

Великий плюс — навіть якщо відбудуться непередбачені обставини, при достроковому закритті вкладу існує можливість отримати нараховані відсотки за рік. Також деякі програми сьогодні дозволяють поповнювати депозит на суму від однієї тисячі рублів, пенсіонерам — без обмежень.

Кожен вкладник — фізична особа отримує впевненість у цілості і повернення коштів, незалежно від політичної та економічної ситуації в країні, так як Совкомбанк входить в систему страхування внесків.

Совкомбанк показав себе як стабільний банк, надійний партнер. Сьогодні його діяльність орієнтована на надання послуг фізичним особам, введення соціальних програм, надання вигідних умов для пенсіонерів.

Збережіть статтю в 2 кліка:

У банку представлено 4 депозитні програми, кожна з яких має свої особливості та переваги. Це дає можливість підібрати для себе оптимальний варіант абсолютно будь-якому вкладникові. До того ж Совкомбанк пропонує порівняно високі процентні ставки і гнучкі умови.

Ссылка на основную публикацию