Совкомбанк — відгуки клієнтів по кредитах

Що зазвичай заважає людям звертатися в банки за кредитами? Судячи з відгуків, багато читають, що це кабала, яка змушує більше нервувати і переживати, ніж насолоджуватися покупками в кредит. Крім того, за кредитами нерідко доводиться переплачувати занадто багато, і таке часто буває через елементарне невміння клієнта вибирати банк або кредитну програму. Але ж часто з цього можна почерпнути непоганий зиск.

У кредитах немає нічого поганого, вони давно міцно зайняли свою нішу в житті більшості жителів Росії. Завдяки кредитам можна позбутися від необхідності довго збирати гроші на покупку чого-небудь або займати у друзів і родичів на непередбачені витрати. Найголовніше — бути дисциплінованим, вчасно і правильно вносити платежі по кредиту.

Актуальні кредитні програми від Совкомбанк

Совкомбанк — великий російський банк, який працює на всій території Росії і надає практично всі відомі фінансові послуги. Кредитних програм в Совкомбанк на сьогоднішній день досить багато, і зазвичай не складає труднощів, а відгуки про кредитному доктора від Совкомбанк в основному тільки позитивні.

«Суперплюс»

За кредитом «Суперплюс» від Совкомбанк можна отримати суму від 200 до 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян під 19-25% річних на термін від 12 до 60 місяців.

Вимоги до позичальника: громадянство Російської Федерації, вік від 20 до 85 років (на момент погашення), стаж на останньому місці роботи не менше 4 місяців, постійна реєстрація на території Російської Федерації не менше 4 місяців і проживання в регіоні присутності банку, наявність стаціонарного робочого або домашнього телефону.

Документи: паспорт, довідка про доходи і документ, що підтверджує трудову зайнятість.

Товарний кредит

За допомогою товарного кредиту можна купити побутову техніку і електроніку, одяг, меблі і багато іншого. Кредит оформляється на суму від 1 до 200 тисяч рублів. Відсоткова ставка залежить від проведених магазинами акцій.

Вимоги до позичальника: громадянство Російської Федерації, вік від 20 до 85 років (на момент погашення), стаж на останньому місці роботи не менше 4 місяців, постійна реєстрація на території Російської Федерації не менше 4 місяців і проживання в регіоні присутності банку, наявність стаціонарного робочого або домашнього телефону.

Необхідні документи: паспорт плюс другий документ на вибір (закордонний паспорт, військовий квиток, свідоцтво ІПН, страховий медичний поліс, водійське посвідчення).

«Експрес плюс»

Кредит «Експрес плюс» відкривається на строк від 6 до 18 місяців під 29-39% річних на суму від 5 до 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Вимоги до позичальників: громадянство РФ, вік від 20 до 85 років (на момент погашення), стаж на останньому місці роботи не менше 4 місяців, постійна реєстрація на території Російської Федерації не менше 4 місяців і проживання в регіоні присутності банку, наявність стаціонарного робочого або домашнього телефону.

Необхідні документи: паспорт громадянина Російської Федерації.

«Стандартний плюс»

Грошовий кредит «Стандартний плюс» від Совкомбанк може бути виданий на будь-які цілі. Сума при цьому визначається від 40 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Позику відкривається на термін від 12 до 36 місяців під 26,9-36,9% річних.

Щоб отримати кредит «Стандартний плюс», необхідно відповідати вимогам банку: громадянство РФ, стаж на останньому місці роботи не менше 4 місяців, постійна реєстрація на території Російської Федерації не менше 4 місяців і проживання в регіоні присутності банку, наявність стаціонарного робочого або домашнього телефону.

Документи: паспорт плюс другий документ на вибір (закордонний паспорт, військовий квиток, свідоцтво ІПН, страховий медичний поліс, водійське посвідчення).

«Для відповідальних плюс»

Кредит на термін від 12 до 36 місяців на суму від 400 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян під 19,9-29,9% річних. Надається фізичним особам — клієнтам банку при наявності диплома про вищу або середньо-спеціальну освіту або свідоцтві про укладення шлюбу (сімейним парам).

Вимоги до позичальників: громадянство РФ, вік від 20 до 85 років (на момент погашення), стаж на останньому місці роботи не менше 4 місяців, постійна реєстрація на території Російської Федерації не менше 4 місяців і проживання в регіоні присутності банку, наявність стаціонарного робочого або домашнього телефону.

Необхідні документи: паспорт, закордонний паспорт або трудова книжка, диплом про освіту. Для сімейної пари: паспорт плюс другий документ на вибір (закордонний паспорт, військовий квиток, свідоцтво ІПН, страховий медичний поліс, водійське посвідчення).

Грошовий кредит під заставу АВТО

Під заставу транспортного засобу в Совкомбанк можна отримати кредит на суму від 50 тисяч до 1 мільйона рублів на термін від 3 до 60 місяців під 17-19% річних.

Вимоги, що пред’являються банком по кредиту: громадянство РФ, стаж на останньому місці роботи не менше 4 місяців, постійна реєстрація на території Російської Федерації не менше 4 місяців і проживання в регіоні присутності банку, наявність стаціонарного робочого або домашнього телефону.

Крім того, вимоги до транспортного засобу: технічно справний, не старше 19 років, не повинно бути в заставі або брати участь в програмі автокредитування.

Документи: паспорт, СНІЛС або водійське посвідчення, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, страховий поліс ОСАГО, згода чоловіка (дружини).

автокредит

Совкомбанк може також видавати кредити на придбання авто на суму від 50 тисяч до 1 мільйона рублів на 3-60 місяців під 17-19% річних.

Вимоги до потенційного позичальника: громадянство РФ, стаж на останньому місці роботи не менше 4 місяців, постійна реєстрація на території Російської Федерації не менше 4 місяців і проживання в регіоні присутності банку, наявність стаціонарного робочого або домашнього телефону.

Необхідні документи: паспорт, СНІЛС або водійське посвідчення, військовий квиток або поручительство родичів, довідка про доходи, паспорт транспортного засобу, поліс КАСКО (при наявності). Документи для поручителя: паспорт, СНІЛС або водійське посвідчення, довідка про доходи.

Грошовий кредит під заставу нерухомості

Кредит на суму від 300 тисяч до 3 мільйонів рублів на термін від 60 до 120 місяців під 18,9% річних можна оформити під заставу нерухомості.

Вимоги: громадянство РФ, вік від 20 до 85 років (на момент погашення), стаж на останньому місці роботи не менше 4 місяців, постійна реєстрація на території Російської Федерації не менше 4 місяців і проживання в регіоні присутності банку, наявність стаціонарного робочого або домашнього телефону , можливо порука другої особи.

Квартира не повинна перебувати в аварійному стані, відносно квартири не повинні бути підписані ніякі договори, в тому числі і попередні.

Документи: паспорт, СНІЛС, довідка про доходи, свідоцтво про реєстрацію права власності на нерухоме майно, виписка з будинкової книги, згода чоловіка (дружини) та його (її) анкета. Поручитель також повинен надати паспорт, СНІЛС і довідку про доходи.

Грошовий кредит «12% плюс»

Грошовий кредит «12% плюс» видається на термін до 12 місяців на суму в 100 тисяч рублів під 12-17% річних. Кредит доступний і пенсіонерам — як працюючим, так і непрацюючим.

Вимоги до потенційних позичальників Совкомбанк: громадянство РФ, вік від 20 до 85 років (на момент погашення), стаж на останньому місці роботи не менше 4 місяців, постійна реєстрація на території Російської Федерації не менше 4 місяців і проживання в регіоні присутності банку, наявність стаціонарного робочого або домашнього телефону.

Необхідні документи: паспорт, довідка про доходи, один з документів на вибір (свідоцтво ІПН, СНІЛС, закордонний паспорт, медичний поліс, водійське посвідчення, посвідчення військовослужбовця, пенсійне посвідчення). Для пенсіонерів досить тільки паспорта та пенсійного посвідчення.

«Пенсійний плюс»

Грошовий кредит «Пенсійний плюс» від Совкомбанк можна оформити на суму від 40 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян під 19,9-29,9% річних на термін від 12 до 36 місяців.

Вимоги до позичальника: громадянство РФ, вік до 85 років, постійна реєстрація на території Російської Федерації не менше 4 місяців і проживання в регіоні присутності банку, наявність стаціонарного робочого або домашнього телефону.

Документи для оформлення кредиту: паспорт, пенсійне посвідчення.

Порада: часто Совкомбанк для клієнтів, що оформляють кредит, надає страховку, і в більшості випадків вона коштує чималих грошей на додачу до основних платежах по кредиту. Однак повернення страховки після виплати кредиту в Совкомбанк можливий, якщо виплата дострокова. В цьому випадку з відповідним документом про те, що кредит повністю погашений, і письмовою заявою необхідно звернутися в страхову компанію, з якою був укладений договір. Компанія зобов’язана буде виплатити невикористану різницю за страховку.

Совкомбанк — відгуки клієнтів по кредитах

Які б послуги ні надавала та чи інша комерційна організація, відгуки про неї завжди будуть різнитися. Крім того, кредити мало кому приносять задоволення з урахуванням постійних платежів, нехай навіть і невеликих.

Маргарита:
Дуже терміново потрібні були гроші — так склалися обставини. І потрібні вони були всього на один тиждень. Ніхто з друзів і родичів виручити не зміг, і я звернулася в Совкомбанк за отриманням кредиту. Потрібно було 50 тисяч рублів. До кредиту додавалася величезна страховка в 17 тисяч рублів (і це крім основної суми і відсотків по кредиту). Нічого не поробиш, довелося оформляти. Повернути 50 тисяч я могла вже буквально через 5 днів, однак довелося віддавати все 67 тисяч. При оформленні кредиту мені дали дві карти: одну для здійснення покупок (чим більше розплачуєшся картою, тим менше платежі по кредиту), іншу для оплати кредиту через термінал без комісії. З одного боку зручно, але робити платежі по кредиту, проїжджаючи через кілька зупинок, мені не хотілося. А замість покупок я просто зняла всі гроші — вибору не було. Загалом, в кредиті не відмовили і рішення прийняли швидко, але переплачувати довелося занадто багато — прикро.

Анастасія:
Дідуся чоловіка попало оформити споживчий кредит на суму в 70 тисяч рублів під 35% річних. Платили по кредиту справно протягом 10 місяців, потім з’явилася можливість повернути всю суму, але виявилося, що борг становить ще 85 тисяч. Всі були в шоці, однак з’ясувалося, що при і без того чималої процентній ставці є ще й страховка по кредиту на 22 тисячі рублів. Кредит закрили достроково, на питання про повернення грошей за страховку нам відповіли відмовою. Вирішили отримати консультацію у юриста, а той сказав, що страховку страхова компанія повинна повернути по виписці з банку про виплату кредиту. В результаті вдалося хоча б повернути страховку.

Совкомбанк — відгуки про кредит готівкою для пенсіонерів під 12 відсотків

Єгор:
Читав відгуки про Совкомбанк і на їх підставі допоміг батькам взяти кредит під 12% річних для пенсіонерів. Оформили його швидко на 1 рік. Батьки робили платежі справно, але вирішили зробити виписку у менеджера банку. Переплата виявилася 30%. На питання про те, чому не 12%, менеджер відповіла, що це тільки для працюючих пенсіонерів, на суму 50 тисяч рублів і на 6 місяців. Отже, потрібно було уважно вивчати умови договору, а менеджерам банку все детально роз’яснювати, щоб таких ситуацій більше не повторювалося.

Оксана:
З чоловіком хотіли купити нові меблі в вітальню, але трохи не вистачало грошей. А реклама Совкомбанк про кредит для пенсіонерів під 12% річних навела на думку його оформити. Взяли 50 тисяч рублів на 6 місяців. Більше й не потрібно було. Так як ми з чоловіком працюємо, погасити позику достроково не склало труднощів. Дуже сподобалося якісне та швидке обслуговування.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Совкомбанк на сьогоднішній день має в своєму розпорядженні різними видами кредитних програм, доступних практично всім бажаючим (від студентів до пенсіонерів) — із заставою і без застави, цільовими і нецільовими. Відгуки про Совкомбанк, як і відгуки про компанію Гроші відразу, говорять про те, що оформити позику досить легко. Все залежить від того, яка сума необхідна потенційному позичальникові, тому немає необхідності відправляти онлайн-заявки на кредитну карту в усі банки, досить просто звернутися в офіс Совкомбанк. Можна також очікувати, що процентні ставки будуть досить низькими, пакет документів не надто громіздким, а платежі по кредиту не надто обтяжливими.

Ссылка на основную публикацию