Совкомбанк в Омську — вклади під відсотки

Совкомбанк — надійний банк, який давно працює на російському ринку фінансових послуг. Крім звичайних опцій він має і спеціальні (дистанційне управління рахунками і послугами), а це означає, що будь-який бажаючий зможе відкрити рахунок, вклад або взяти кредит не виходячи з дому.

Омськ — місто можливостей. В Омську філій Совкомбанк досить, щоб нові клієнти приєднувалися до його системі, а постійні були захищені і отримували доступ до всіх необхідних опцій, в тому числі і до кращих вкладами в рублях в Омську.

Порада: ознайомитися з усіма запропонованими продуктами банку, а також побачити деякі зміни, якщо такі є, можна на його сайті. У будь-якого клієнта є можливість зателефонувати на телефон гарячої лінії та отримати відповіді на всі питання, що цікавлять його питання, в тому числі і на питання «як забрати вклад, якщо у банку відкликали ліцензію«. Совкомбанк розпорядженні і онлайн-сервісами, і контактним центром.

Совкомбанк — актуальні вклади в Омську

В Омську на сьогоднішній день діють практично такі ж пропозиції по вкладах, як і в банках Мурманська, Іжевська та інших міст. Вибирати внесок для себе потрібно, виходячи з власних потреб і бажань.

Вклад «Завжди під рукою»

Мінімальна сума вкладу «Завжди під рукою» від Совкомбанк в Омську складає 30 тисяч, а максимальна — 3 мільйони рублів з процентною ставкою величиною в 6% річних. Без втрати відсотків можливо навіть часткове зняття коштів з рахунку. Крім того, депозит є поповнюваним. Термін дії договору за вкладом вибирається між 365 і 731 днями, а відсотки виплачуються щомісячно. При достроковому розірванні договору після закінчення повного періоду заробітки не втрачаються, але якщо розірвати вклад до закінчення періоду, відбудеться перерахунок відсотків за ставкою вкладу «До запитання» (0,01%).

Вклад «Відсотки на відсотки»

Вклад «Відсотки на відсотки» від Совкомбанк в Омську передбачає капіталізацію відсотків, яка дозволяє заробляти вкладникам більше грошей, виплачуваних банком по закінченні терміну дії депозиту. Таким чином, внісши мінімум 30 тисяч рублів, депозит можна поповнювати мінімум на 1 тисячу рублів. Процентні ставки знаходяться в діапазоні 7-8% річних, а терміни вибираються з відрізка 31-1095 днів. При достроковому розірванні буде проведено перерахунок відсотків за ставкою депозиту «До запитання»

Вклад «Постійний дохід»

Мінімальна сума вкладу така ж, як і в попередніх варіантах, — 30 тисяч рублів, але її можна поповнювати. Протягом 10 днів після відкриття вкладу можна вносити від 1 тисячі рублів. Терміни депозиту — від 31 до 1095 днів при процентній ставці від 7 до 8% річних. Дострокове розірвання договору без втрати відсотків можна виробляти кожні 12 місяців, але якщо вкладник вирішить зробити це раніше 12 місяців, перерахунок буде проводитися за ставкою тарифу «До запитання».

Вклад «Максимальний дохід»

Процентна ставка за вкладом «Максимальний дохід» від Совкомбанк в Омську складає від 8 до 9%, що є рекордом серед інших депозитних пропозицій. Терміни — від 31 до 1095 днів. Мінімальна сума, яку можна покласти на депозит, складає 30 тисяч рублів з можливістю поповнення від 1 тисячі. Виплата відсотків здійснюється після закінчення терміну дії договору за вкладом, часткове зняття коштів не передбачено. При достроковому розірванні договору перерахунок здійснюється за ставкою «До запитання» при фактичному знаходженні коштів на рахунку до 12 місяців, після 1 року накопичені заробітки не втрачаються.

Порада: перед тим, як відкрити вклад, випишіть на листок, які критерії за пропозиціями вас би влаштували, і, виходячи зі списку, виберіть депозит для себе. Крім того, за допомогою підготовленої для вкладу суми зробіть розрахунки по кожній пропозиції банку, потім приймайте рішення. Далеко не завжди висока ставка обіцяє високі доходи. Найчастіше краще вибирати депозит з капіталізацією відсотків.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Щоб заробити непогані гроші, сьогодні можна знайти величезну кількість варіантів. Зокрема, непогані заробітки пропонують банки, рекламуючи вклади або дебетові картки з відсотками на залишок. Маючи ж деякі накопичення, можна легко змусити їх працювати на вас. У цьому вам і допоможе Совкомбанк.

Ссылка на основную публикацию