Совкомбанк — Особистий кабінет, вхід в інтернет-банк

Завдяки інтернет-банкінгу кожна людина може управляти власними грошима у зручний для нього час. Для цього немає необхідності відвідувати відділення банку, а перевірити стан рахунку, розплатитися за кредит і послуги, поповнити депозит, а також перевести гроші можна, перебуваючи у себе вдома або на робочому місці.

Кожен клієнт Совкомбанк має можливість абсолютно безпечно здійснювати різні фінансові операції безпосередньо з «Особистого кабінету» і стежити за станом свого рахунку. Крім стаціонарних комп’ютерів користувачі можуть застосовувати мобільні телефони, що дозволяє їм в будь-якому місці користуватися послугами, які надаються, що дуже зручно.

Можливості «Особистого кабінету» Совкомбанк

Клієнти Совкомбанк можуть завести «Особистий кабінет» і користуватися банківськими послугами в режимі онлайн. Якщо є необхідність отримати кредит, досить подати відповідну заявку в електронному вигляді. Також в своєму кабінеті можна побачити актуальну інформацію про різні пропозиції, бонусних програмах і акціях.

Використовуючи «Особистий кабінет», вийде ознайомитися з умовами обслуговування, отримання і тарифними ставками кредитних, а також дебетових карт. Якщо у людини є банківський вклад, розрахувати очікуваний прибуток не складе ніяких труднощів, для чого достатньо скористатися спеціальним калькулятором.

Вам не доведеться шукати найближчі «обмінники», оскільки зробити обмінні операції з валютами за вигідним курсом можна у себе в кабінеті. При виникненні проблем з переказом грошей або з функціоналом рахунку достатньо звернутися до онлайн-консультанту, який дасть вичерпну інформацію по виниклих питань. Через «Особистий кабінет» клієнти Совкомбанк можуть:

  • виконувати фінансові операції з картковими рахунками;
  • оплачувати комунальні рахунки і різні послуги;
  • купувати квитки і будь-які товари в інтернет-магазинах;
  • поповнювати рахунки мобільного зв’язку;
  • контролювати рух грошових коштів по кредиту і депозиту;
  • отримувати актуальну інформацію про курс валют.

Клієнти Совкомбанк можуть також використовувати Автоплатеж, для цього досить задати графік, після чого гроші будуть переводитися на певні рахунки в зазначений час і з бажаної періодичністю. При необхідності можна налаштувати шаблони для швидкої оплати рахунків, яка здійснюється шляхом відправки СМС-повідомлень на короткий номер.

До важливих функцій «Особистого кабінету» також відноситься можливість безпечного входу та управління даними облікового запису (при необхідності логін і пароль змінюються дуже швидко).

Совкомбанк — «Особистий кабінет» (реєстрація)

Щоб користуватися інтернет-банкінгом, клієнтам необхідно зареєструватися і отримати доступ до «Особистого кабінету». Це можна зробити, звернувшись в будь-яке відділення Совкомбанк.

Користувачеві потрібно укласти договір на відкриття особового рахунку, депозиту або кредиту, після чого буде активована обліковий запис. Протягом декількох годин можна отримати логін, а пароль від кабінету прийде на мобільний телефон у вигляді повідомлення.

Важливо: при укладанні договору з Совкомбанк клієнт отримує тимчасовий пароль, за яким здійснюється перший вхід в «Особистий кабінет». Коли надійде повідомлення на телефон, пароль необхідно записати або запам’ятати. Його можна змінити після входу в систему, для чого потрібно придумати надійну комбінацію символів. Це можна зробити самому, а при виникненні труднощів досить звернутися до онлайн-консультанту або менеджеру банківського відділення. Для забезпечення безпечної роботи в системі Совкомбанк бажано міняти пароль щомісяця.

Якщо з якої-небудь причини пароль не була отримана на телефон, то дана проблема вирішується просто, для чого достатньо зателефонувати за номером 8 (800) -100-00-06. Реєстрація в системі інтернет-банкінгу та користування «Особистим кабінетом» є безкоштовними.

Совкомбанк — інтернет-банк (вхід)

Кожен клієнт Совкомбанк повинен ознайомитися із заходами безпеки перед тим, як увійти в «Особистий кабінет» і почати користуватися його функціоналом. Щоб уникнути крадіжки особистих коштів клієнт не повинен передавати свої логін і пароль для входу, пароль на проведення банківських операцій, номер мобільного телефону і номера дебетової або кредитної карти стороннім особам.

Важливо: співробітники Совкомбанк не звертаються до клієнтів з проханням про уточнення особистих даних і не поширюють їх третім особам. Кожен клієнт банку має право зберігати персональну інформацію і не розголошувати її. Це означає, що, якщо людині надходять дзвінки з держструктур, від операторів компаній стільникового зв’язку чи інших осіб, які представляються співробітниками банку і просять уточнити персональні дані, такі прохання необхідно ігнорувати.

Щоб безпечно користуватися системою інтернет-банкінгу, важливо в «Особистий кабінет» входити тільки з перевірених мобільних телефонів, планшетів, ноутбуків і стаціонарних комп’ютерів. Щоб уникнути хакерських атак і крадіжки грошей з особового рахунку необхідно встановити надійний антивірус, а програмне забезпечення і браузери перевіряти на наявність оновлень.

Клієнт може виконати вхід за логіном, для чого необхідно зайти на офіційний сайт Совкомбанк, де на головній сторінці є кнопка (зеленого кольору в правому верхньому куті з іконкою ключа) «Інтернет-банк». Після її натискання система перенаправить в спеціальний розділ сервісу з віддаленого обслуговування.

Натисніть, щоб збільшити

У вікні необхідно ввести логін і пароль для доступу до сервісу, після чого клієнт потрапить в «Особистий кабінет». Якщо користувач забув пароль від кабінету або свій логін, під кнопкою «Увійти» є телефон Єдиного інформаційного центру, за яким можна зателефонувати оператору і відновити облікові дані.

Натисніть, щоб збільшити

За номером мобільного телефону

Введення логіна і пароля не є єдиним способом отримання доступу до «Особистого кабінету»? користувач може в будь-який час виконати вхід за номером телефону. Щоб користуватися функціоналом системи онлайн-банкінгу, потрібно під час реєстрації вказати номер свого мобільного телефону. Після цього на нього прийде повідомлення для авторизації в онлайн-сервісі Совкомбанк.

Крім процедури входу в «Особистий кабінет» телефон можна використовувати для відновлення реєстраційних даних, для чого потрібно звернутися в службу банківської підтримки. Зверніть увагу, що з користувачів онлайн-сервісу не стягується комісія за обслуговування, проте банківські операції з рухом грошових коштів здійснюється відповідно до встановлених тарифів.

За допомогою номера договору

Кожен клієнт може увійти в «Особистий кабінет» за допомогою номера договору, який укладається з банком. При цьому для отримання доступу до системи онлайн-банкінгу буде потрібно ввести свій пароль. Перевагою даного способу є той факт, що клієнту не потрібно вказувати додаткові дані (номери стільникового телефону і платіжної карти, CVV2 коду, інше).

Як змінити пароль від «Особистого кабінету»?

Періодична зміна пароля дозволить істотно підвищити безпеку клієнтського кабінету. Вона також може знадобитися, якщо людина забула пароль. Щоб отримати новий код безпеки, потрібно зателефонувати в службу клієнтської підтримки.

Оператор звірить облікові дані особи, що звернулася і після їх підтвердження на номер мобільного телефону прийде повідомлення з новим паролем. Також клієнт може звернутися до співробітників Совкомбанк, відвідавши будь-якого відділення, де йому нададуть сприяння в отриманні нового пароля доступу до «Особистого кабінету».

Гаряча лінія Совкомбанк

При виникненні різних питань або необхідності в отриманні допомоги для клієнтів в Совкомбанк організована «гаряча лінія», на яку можна звернутися за телефоном 8 (800) -200-66-96. Плата за вихідні дзвінки не стягується з клієнтів, до того ж в службу підтримки можна дзвонити цілодобово. Дзвінки приймаються з усіх регіонів РФ.

Жителі Москви і області можуть безпосередньо дзвонити на «гарячу лінію» за номером +7 (495) -988-00-00. Цей номер нерідко використовується клієнтами Совкомбанк, якщо вони перебувають за кордоном на відпочинку або у відрядженні, правда, за послуги оператора доведеться платити згідно з установленими тарифами.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Користування системою онлайн-банкінгу дозволяє істотно заощадити час і контролювати капітал з будь-якої точки планети. «Особистий кабінет» Совкомбанк має зручний, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що дає можливість без труднощів користуватися комплексом фінансових послуг.

Ссылка на основную публикацию