Совкомбанк — кредит готівкою для пенсіонерів під 12 відсотків річних

Якщо ознайомитися з усіма пропозиціями від Совкомбанк, то можна зрозуміти, що банк пропонує різні програми для всіх верств населення Російської Федерації.

Які кредитні послуги пропонує Совкомбанк пенсіонерам?

У кожної програми, запропонованої Совкомбанк, є свої вимоги і умови, переваги і недоліки, тому кожен зможе підібрати привабливе для себе пропозицію.

Природно, даний банк приготував достатньо цікаві пропозиції і для громадян, які досягли пенсійного віку. Будь-пенсіонер може вибрати сподобалися йому програму, але є пропозиція, розроблена спеціально для цієї верстви населення. Дана пропозиція має особливі переваги і привабливу відсоткову ставку, розмір якої складає всього 12 відсотків річних.

Кредит готівкою для пенсіонерів під 12 відсотків річних

У громадян нашої країни, які вже досягли пенсійного віку, природно, виникають різні фінансові проблеми. У зв’язку з цим їм іноді необхідно в терміновому порядку одержати споживчий кредит. У такій ситуації на допомогу приходить одна з найбільших фінансових організацій Росії. Совкомбанк пропонує кілька цікавих пропозицій, які розроблялися, враховуючи необхідні інтереси пенсіонерів. Також великою гідністю цього банку є те, що заяви від пенсіонерів на отримання кредиту співробітники даного банку розглядають позачергово.

Порада: якщо вас не влаштовують умови, запропоновані Совкомбанк, ознайомтеся з умовами видачі кредиту для пенсіонерів в ВТБ24 або з вимогами, за якими можна взяти кредит в Ощадбанку.

Умови отримання споживчого кредиту для пенсіонерів

Совкомбанк пропонує пенсіонерам кредит розміром до 100 000 рублів. Відсоткова ставка становить 12 відсотків річних. Кредит видається терміном на один рік.

Що важливо — кредит видається як працюючим, так і не працевлаштованим пенсіонерам.

Також банк пропонує можливість зниження річної процентної ставки до 5% при дотриманні деяких умов. Дані умови і інші пропозиції банку (наприклад, умови іпотеки на вторинне житло і розмір ставок за вкладами в Совкомбанк) можна дізнатися у консультанта, зателефонувавши по телефону або безпосередньо звернувшись в офіс банківської організації.

Вимоги для отримання кредиту в Совкомбанк

Таких вимог банк висуває трохи і в основному вони схожі з вимогами інших банків. До них відноситься:

  1. Наявність паспорта громадянина Російської Федерації;
  2. Максимальний вік позичальника на момент повного погашення кредиту не повинен перевищувати 85 років. Даний вік сильно відрізняється від максимально допустимого віку в інших банківський організаціях;
  3. Клієнт зобов’язаний надати номер телефону, за яким з ним можна зв’язатися в будь-який момент;
  4. Також відмітною вимогою цього банку є те, що позичальник повинен бути прописаним в житло, яке знаходиться в регіоні офісу банку або в найближчому регіоні.

Переваги оформлення кредиту для пенсіонерів в Совкомбанк

  1. Певним гідністю оформлення кредиту для пенсіонерів є те, що кредит видається готівкою;
  2. Пенсіонерам не доведеться збирати пакет документів. Позичальникові буде достатньо надати в банк тільки паспорт;
  3. Подати заявку на кредит можна через Інтернет;
  4. Не потрібно надання застави;
  5. Переплата по кредиту буде мінімальною завдяки 12-процентній ставці;
  6. Немає необхідності шукати людину, готового бути вашим поручителем.

Порада: якщо у вас немає можливості в даний момент відвідати банк, але терміново потрібно дізнатися, отримає чи ні ваша заявка схвалення з боку співробітників банку, заповніть анкету на сайті Совкомбанк. При оформленні онлайн-заявки ви отримаєте відповідь протягом одного дня.

Збережіть статтю в 2 кліка:

На жаль, розмір пенсійних виплат для громадян Російської Федерації не досить великий для того, щоб задовольнити всі додаткові потреби людини. Пенсіонери, як і всі інші, хочуть жити красиво, побудувати новий будинок або зробити чудовий ремонт, придбати дорогі меблі і оснастити свій будинок сучасною технікою. Для виконання своїх бажань їм достатньо оформити кредит в Совкомбанк або знайти роботу для пенсіонерів на дому без вложений і обману.

Ссылка на основную публикацию