Сонник: випав зуб без крові і болю

Зуби — алегорія енергії, тому втрата зубів в сновидінні — символ втрати життєвих сил, можливо з вами можуть статися якісь події, які змушують вас переживати і сумніватися.

До чого сон про що випали зубах

 1. Втрата зуба без крові може означати, що від вас нарешті відчепиться настирливий знайомий, і ви зможете зітхнути з полегшенням.
 2. Розглядати випав зуб уві сні може символізувати серйозні зміни в житті. Вас може очікувати швидке весілля або розлучення.
 3. вибитий зуб свідчить швидше про дрібну невдачі в якійсь справі або заході. Можуть виникнути сумніви в необхідності здійснення задуманого, а так само в реалізації мрії.
 4. Бачити уві сні випадання гнилих власних зубів або витягувати їх по шматочках — до хвороби. Зверніть на це серйозну увагу, і проблема відступить сама собою. Випали зуби у ворога символізують так само хвороба, а ось виштовхнути зуб мовою свідчить про швидке визнання вас і ваших заслуг рідними і близькими, повагу на роботі і припинення всякого роду пліток.
 5. Можливо, у вашому житті є людина, яка неабияк набрид. Вирваний зуб в сновидіннях, говорить про якнайшвидше розриві відносин з ним.
 6. Іноді подібний сон може свідчити про втрату свого власного я. Ви будете почувати себе втраченим в життя, не бачачи виходу з ситуації, що склалася.

Трактування випадання зуба уві сні по іншим сонникам

Існує безліч думок і трактувань такого сну. Але в будь-якому випадку це малоприємний фак, який обіцяє деякі зміни в житті людини не в кращу сторону.

 • випадання одного зуба — це погані новини, пара — вам доведеться пережити чимало прикрощів і переживань, випробування будуть вдосконалювати вашу натуру, а трійка зубів — символ величезних нещасть тривалий часовий проміжок.
 • але є тут і позитивні моменти. Ряд сонників пояснюють втрату зубів без крові, як позбавлення від чогось непотрібного і пережитого. А значить в подальшому наступ світлої життєвої смуги.
 • сни, де ви бачите себе повністю без зубів, говорять про вашу слабкість у вирішенні будь-яких проблем. А ось бачити беззубих інших означає, що ваші вороги будуть переможені, а плітки зведуться до нуля.
 • в сучасних виданнях сонники пояснюють сон з випаданням зубів до втрати життєвої енергії та майбутніх участіях в несприятливих події. Випадання зуба у вашого знайомого в сновидінні просто пояснює ваше внутрішньо переживання з приводу здоров’я та його благополуччя.
 • є сонники, які пояснюють подібну ситуацію, як кінець з минулим життям і прямий перехід на вищу сходинку розвитку. Звичайно, без труднощів тут не обійтися.
 • інші більш фундаментальні джерела повідомляють, що такі сни попереджають сновидіння, щоб той більше уважно придивився до свого оточення. Цілком можливо, що серед них закралися не зовсім надійні люди, які в подальшому можуть зіпсувати вам життя або внести в неї хаос і неприємності.

Подібні сни можуть свідчити і про те, що зараз вам на даний момент необхідно відпочити і зайнятися собою. Зверніть увагу на своє здоров’я, візьміть у своєму житті тайм аут. Може бути, потрібно просто відпочити і прийти в себе.

Плани на цей період краще не будувати, все одно в більшості випадків вони можуть зірватися. Тому затишшя і деяка перерва в ваших діях необхідний.

Розшифровка по сонником Ванги

Якщо ви бачите уві сні, що у вас випав зуб, але при цьому немає крові — знайте, що у вас почнеться смуга невдач. Можливо, ви втратите дорогого вам людини, який покине ваше життя. Це не буде його смерть, він просто зникне.

Розшифровка по сонником Цвєткова

Втрата зубів в сновидіннях принесе вам депресію і втрату життєвої енергії. Життя перестане вас радувати і грати фарбами. А ось якщо у вас зуб вирвали насильно, чекайте швидку смерть близької людини. Особливо пророкування збувається, якщо зуб вириває ваш кровний ворог.

Розшифровка по сонником Міллера

З цього сонником втрата одного або декількох зубів спричинить за собою проблеми з самопочуттям, наступ апатії, психологічні і нервові розлади. Зазвичай подібні сни бачать люди з порушеною нервовою системою і провідні неправильний спосіб життя.

Ссылка на основную публикацию