Сонник: собака кусає за руку

Укус тварини завдає чимало клопоту. Людина повинна поставити уколи проти сказу, приймати призначені ліки, обмежувати себе в раціоні. А що віщує укус тварини уві сні — до добра або біді? Розглянемо значення різних сонників про укус собаки за руку.

Загальна тлумачення сонників

Собака є символом вірності і відданості господареві. Однак собака часто виступає в ролі ворога, якщо відчуває адреналін від людини. Вкусити може і домашня тварина при певних обставинах.

Особливим випадком вважається зараження собаки вірусом сказу: вона кусає всіх підряд. Більшість тлумачів снів вважає сюжет з укусом собаки несприятливим знаком для сновидіння. Для того щоб зрозуміти значення сну, необхідно згадати:

 • яка собака вкусила — знайома або бродячий;
 • відчувалася сильна біль при укусі, чи була кров;
 • за яку частину тіла вкусив пес уві сні;
 • залишився сновидец в живих після нападу пса;
 • якого розміру і масті була собака.

кров символізує родинні стосунки, тому сновидіння може попереджати про сварку з кровником. Якщо рана не кровоточила, образа завдасть стороння людина або добре знайомий.

Якщо пес хапнув за палець, вам загрожує людина, якій ви протягнули руку дружньої допомоги. Бійтеся прояви невдячності з його боку, а в гіршому випадку — великих неприємностей.

 • покусав обличчя — ви відчуваєте сором;
 • Укушена рука — до великого скандалу;
 • Укушена нога — до фінансових втрат;
 • укушені сідниці — до безглуздої втрати одного.

Якщо уві сні пес безрезультатно намагається вкусити, в реальності друзі поширюють про вас наклеп. Однак дані дії не заподіють шкоди вашій репутації. Якщо пес жартома кусає, граючи з вами, таке сновидіння віщує допомога друга в потрібний момент.

якщо пес нападає уві сні, а ви успішно відбиваєтеся, — це пророкує успіх і виграш в боротьбі з обставинами. Буде важко, але сновидец впорається самостійно з проблемами.

Якщо пес уві сні закусав до смерті, даний сюжет обіцяє небезпека для сновидіння. Вам слід бути обережним в житті, можливо, змінити місце проживання.

Собака вкусила недруга? Сон віщує блискучу перемогу над обставинами. Підступи ворогів не зможуть зашкодити сновидцу: він під захистом вищих сил.

Собаки б’ються і кусають одне одного — ви станете свідком конфлікту. Пес гризе іграшку — попередження про нерозумних вчинках. Пес напав на кішку — до неприємностей в особистому житті. Собака кусає гостей — до сварки з друзями.

Масть і образ собаки

Інтерпретація сюжету про укус собаки по сонникам може змінюватися відповідно побаченому образу собаки:

 • Якщо кусає свій пес, слід очікувати непередбачених грошових витрат і конфліктів з друзями. Якщо кусає бродячий пес, це знак загрози з боку таємних недругів.
 • Укус маленької собачки віщує дрібні клопоти, які доставлять невелике засмучення. Укус великого пса віщує сильне розчарування в житті.
 • Бачити скаженого пса — не до добра. Вас чекають непередбачені обставини, які поставлять перед фактом складного вибору: поступити по честі або йти по головах заради своєї мети. Також шалений пес попереджає про несподівані неприємності з вашим другом: краще йому не допомагати в даному випадку.
 • Чорна собака обіцяє неприємності з другом: він виявився перевертнем в овечій шкурі. Також слід бути обережним з малознайомими людьми, нікому не відкривати двері і не прогулюватися в темряві. Варто поцікавитися самопочуттям близьких. За європейським уявленням образ чорної собаки обіцяє біди і горе, а також є передвісником смерті.
 • руда собачка сниться до інтимних насолод, а біла віщує хороші події в житті, радість і успіх.

Тлумачення сонників про укуси собак

сонник Міллера бачить в цьому сюжеті близьку сварку з найкращим другом, коханою людиною або колегами по роботі. Якщо пес гавкає і кусається, це попереджає про неприємні вістях. Якщо собака загрозливо гарчить, очікуйте закулісних інтриг і пліток за спиною.

сонник Ванги попереджає про прийдешні випробуваннях. Просіть допомоги у вищих сил, щоб не постраждати в колотнечі.

 • езотеричний сонник розглядає даний сюжет як затяжний конфлікт.
 • Китайський сонник відносить дане сновидіння до попередження про неминучу сварці з друзями.
 • Циганський сонник пророкує сварки в родині і несподіваний удар від кого-то з близької рідні.

сімейний сонник радить приділяти близьким більше уваги. Також сонник попереджає про швидке розчарування в близькій людині: він виявиться невірним.

Як би не склалися життєві обставини, намагайтеся тримати емоції в узді. Настає період випробувань: хтось повинен піти з вашого життя, показавши справжнє обличчя. Однак не опускайте руки: невірного друга замінить гідна людина.

Ссылка на основную публикацию