Сонник: що значить стрибати з парашутом

Сни бувають настільки непередбачувані, що часом не розумієш, до чого були вони. До таких сновидінь можна віднести і стрибок з парашута. Що хоче нам підказати невідомий світ? А що значить стрибати з парашутом по сонником?

Дізнатися майбутнє за підказкою іноді не просто. Парашут і стрибок віщують ризик і успіх. Сонники допоможуть розібратися з прийдешніми подіями.

Особливі нюанси і дрібниці сну про стрибок

Звертати на дрібниці на кшталт науки. Дуже непросто нетренованим людям вловити тонкощі сновидіння. Але звертати на такі прикмети просто необхідно для правильного трактування побаченого.

На що звернути увагу?

  • Тлумачення сну залежить від того, хто стрибав з парашутом. Ви або хтось ще? Якщо ви спостерігали з боку за парашутистом, стоячи на землі, то його мрія здійсниться незрозуміло коли. Сновидцем обрана невірна мета, яку він не досягне. Самі стрибали? Скоро вас чекають тривоги.
  • Розкрився парашут чи ні? Розкрилися парашут означає біду в реальності. Розкрився парашут сниться до усунення проблем і перешкод.
  • Куди приземлився парашутист? Приземлення на воду до величезного розчарування. Перед ним буде непередбачена подія. Приземлилися на палаючий будинок? Навколо вас в’ються змови і плітки. Можливо, потрапите в конфліктну ситуацію.
  • Які емоції ви відчували? Кричали і боялися? Чекайте труднощів в ухваленні рішення. Від нерішучості будете мучитися. Було весело, і співали пісні? Заскочили проблеми легко вирішуватися і не принесуть турбот.
  • Яка була погода, небо, легковажність? Шквальний вітер уві сні до перешкод. Благополучно сісти при такому вітрі до вирішення проблем, що налягли.
  • З чого ви стрибали? Справний чи був літак?
  • Як закінчився стрибок? Парашутист розбивається — до нещасть вашим і ваших близьких. Небезпеки варто очікувати від автокатастроф і нещасних випадків. Потонули, приземлившись на воду? Очікується депресія.

Стільки нюансів, і кожен грає важливу роль в тлумаченні. Відповіді докладніше допоможуть нам дати популярні сонники.

Тлумачення за сонникам

східний сонник

Летіти з парашутом до ризикованості. Ви любите ризик, але пам’ятайте, що за вас постійно турбуються рідні. Стрибок стрімкий, а парашут не спрацьовує? Ви боїтеся, що удача від вас відвернеться, але переживання зайві і успіх в справі не змусить себе чекати.

Сонник любовних відносин

Такий сон за сонником до знайомства. Ваші уявлення в плані сексу зміняться. Вас чекають нові аспекти в цьому питанні.

Сонник від А до Я

Якщо хтось спускається на парашуті під час свята, значить, що скоро необхідно вживати заходів, щоб зберегти свої грошові запаси. Стрибати з літака, але при цьому парашут не розкривається — нещасного випадку з неприємними наслідками. Змінити майбутнє можна. Скасуйте неофіційні зустрічі.

Вдале приземлення обіцяє щастя в шлюбі. Впали в ліс, при цьому повисли на дереві і заплуталися? Що почалося справа не принесе прибутку. Сон в руку для підприємців.

Опускаєтеся на загублений острів, а ваш літак зазнав аварії? Скоро вас поставлять в безвихідне становище. Перед вами поставлять умови, від яких ви не зможете відмовитися.

сонник Федоровской

Стрибнули і приземлилися? Ви поставили собі за мету, для досягнення якої доклали чимало зусиль. Сон говорить, що вже зроблено достатньо, щоб задумане збулося.

сонник Фрейда

Стрибок з парашутом сниться до незвичайних емоціям. Чекайте зустрічі або знайомства. Знайомство змінить погляди на секс. Для заможних дам такий сон обіцяє нове любовну пригоду, якого вона не очікувала. Відносини в родині з чоловіком порушуватися.

сонник закоханих

Парашутний стрибок сниться до знайомства. Від відносин ви візьмете багато досвіду. Партнер навчить вас усього, навіть сексу.

Збірник сонників

Стрибати з парашутом означає знайти вихід з проблемної ситуації. Якщо ви стрибнули з найвищої будівлі і полетіли, то ризики в реальному житті себе виправдають і будуть вдалі.

Стрибали з літака, і не розкрився парашут? Нещасний випадок принесе вам каліцтво.

Приземлитися під час стрибка на ріллю, означає благополуччя і фінансову стабільність.

сонник Міллера

Благополучне приземлення передвіщає величезну удачу. Можливо, ви сумнівалися і довго не наважувалися робити справу, а даремно.

Впасти після стрибка в стіг сіна до прибутку, яка звалиться несподівано на ваш плечі. В голову прийдуть нові способи заробітку.

Ссылка на основную публикацию