Сонник: що значить птах яка залетіла у вікно?

Отже, ви відкриваєте сонник: що значить птах, яка залетіла у вікно? У різних джерелах трактування такого сну відрізняється. Спробуємо розібратися, до чого сниться крилатий створення, і чого очікувати. Зрозуміло, тлумачення снів — це не точна наука, тому не ставитеся до цього занадто серйозно.

Що символізує птах?

Летюча птах — символ натхненності, життя, прагнення до високого. Летюча птах уві сні — це проекція реального бажання людини реалізуватися, досягти висот у кар’єрі, зміцнити особисті відносини. У рідкісних випадках — бажання піти від усього мирського, побути наодинці з собою, стати відлюдником.

Якщо птах залетіла у вікно, подібні бажання сформувалися практично повністю, і ви готові міняти життя в кращу сторону. Таке тлумачення — думка психологів, деяких езотериків і людей, які вивчають енергетичні практики.

обставини сну

Важливо, за яких обставин в царстві Морфея вас відвідала птах, що залетів у вікно:

  • хвора, поранена, на останньому подиху: Пророкує майбутні засмучення, розчарування або навіть крах надій;
  • жива, що співає, активна пташка говорить про те, що вас чекає в житті подія, яке призведе до радісних наслідків: підвищення зарплати, просування по кар’єрних сходах, успіхам в бізнесі;
  • перш, ніж залетіти, птах стукає у вікно: Говорить про вашу неготовність прийняти будь-які прийдешні зміни в житті.

Сни з птахами дуже легко тлумачити самостійно. Враховуйте, що це символ прагнень, надій, особистісного зростання. Тому, якщо уві сні птах радісно влітає в вашу кімнату, висвітлюючи простір, значить, і ви готові так само радісно змінити життя на краще.

Якщо перната влітає неохоче, невдоволено поводиться, значить, ви всіляко гальмуєте процес свого розвитку. Аналогія зрозуміла? Дотримуйтесь їй.

Значення сну в залежності від породи птиці

Для більш глибокого тлумачення сну спробуйте згадати, який саме перната залетело в ваше вікно у віртуальній реальності.

  1. Гава. Символ чогось нехорошого, чорного. Говорить про те, що ваші мрії і прагнення можуть принести нещастя оточуючим, зіпсувати вашу власну карму.
  2. Воробей. Символ того, що ваші сподівання і бажання дрібнуваті для ваших здібностей. Починайте ставити цілі побільше!
  3. голуб. Символ миру і благодаті. Прекрасний знак: ви рухаєтеся в правильному напрямку, всі ваші задуми реалізуються і принесуть користь не тільки вам, але і безлічі інших людей.
  4. екзотичні птахи: Папуги, колібрі, ківі та інші. Сняться часто креативним людям з неординарним мисленням. Передбачають близькі творчі успіхи. Якщо ви не творча людина, сон з такою птахом може говорити про те, що найближчим часом у вас з’явиться якесь незвичайне нове захоплення або хобі. Можливо, гряде знайомство з людиною, яка сильно вплине на все ваше життя.

Сон, в якому з’являється птах, що залетів у вікно, — відображення вашого внутрішнього «Я». Не забувайте про це.

Що робить птах уві сні?

Поведінка пернатого істоти в вашому сні теж впливає на тлумачення нічного бачення. Згадайте, що робила птах, потрапивши в кімнату?

  • Села вам на руку? Значить, успіх зовсім близько, але ви поки не бачите до нього передумов. Швидше за все, вас чекає вигідне фінансове пропозицію або кардинальні зміни на краще в особистому житті.
  • Обережно літає навколо, не бажаючи наблизитися. Задумайтесь: можливо, ви сумніваєтеся в необхідності того чи іншого важливого рішення. Птах — знак того, що прийняти його потрібно якомога швидше.
  • Починає є з годівниці, прикріпленою до підвіконня. Такий сон говорить про необхідність вкладень в справу, якою ви займаєтеся, щоб отримати дивіденди. Вкладення необов’язково фінансові: можливо, потрібно більше приділяти уваги дівчині чи мамі, провести час з дітьми. Відносини з близькими — теж важлива справа у вашому житті!

Сни з птахами, залітає в кімнату, найцікавіші. Тлумачити їх можна навчитися самостійно, тому що аналогії дуже прості. Причому збувається це тлумачення практично завжди.

У більшості випадків летить перната уві сні — добрий знак, що говорить про майбутні позитивні зміни в житті. Тому, побачивши птицю уві сні, радійте і чекайте добрих звісток!

Ссылка на основную публикацию