Сонник: плавати у воді — що значить?

Як добре буває плавати у воді, чистою і прозорою. Дуже часто під час сну ми здійснює такі процедури. Чим більше задоволення ви при цьому отримали, тим більшого успіху чекайте наяву. А ось якщо вас вода злякала або ви відчули певний дискомфорт, то в реальному житті, швидше за все якісь події можуть вас сильно засмутити.

Буває, що такий сон відображає тільки ваші сильні переживання, накопичені протягом попереднього дня. У будь-якому випадку все, що ви побачили, запам’ятайте і оціните, яке почуття при тому ви випробували. Це істотно впливає на правильну розшифровку побаченого.

До чого сниться

Зазвичай вода відображає наш внутрішній стан. Саме душевний спокій або занепокоєння втілюється в подібних сновидіннях. Зазвичай сонники не тільки дають тлумачення сну. Але і підказують, як жити далі і що варто взяти на контроль, виходячи з того, що побачив сновидец

 1. Як правило, сон з водою несе в собі позитивні елементи, а тим більше, коли людина в ній знаходиться і купається. Попереду вас чекає насолода майбутнім життям, успіх у багатьох починаннях, веселі розваги і надходження несподіваною фінансової допомоги. Причому надходити вони стануть в такій кількості, щоб вистачило на все.
 2. Плаваюча у воді риба принесе у ваше життя несподіваний успіх. Причому це настане в найнесподіваніших сферах вашого життя, про які ви можете і не підозрювати. Робота піде на лад, вас раптом відвідають геніальні ідеї, і ви зможете виділитися серед колег, це помітить і начальство. В особистому житті сварки і неприємності вдасться залагодити, а самотні нарешті зустрінуть свого доленосного чоловіка. Зазвичай подібні сни більше сприяють жінкам. Вода є жіночою стихією, тому і сни більше сприятливі для жінок.
 3. А от за сонником Міллера плавання у воді може мати різні тлумачення. Моменти, коли ви самі плескалися у воді і при цьому відчуваєте величезне задоволення і радість, говорить про практичному підході до багатьох речей, колеги по роботі зможуть побачити в вас хорошого працівника, а може і лідера, а взаємини в сім’ї стануть простішими і ніжніше.
 4. але плавати з родичами або друзями тягне за собою короткочасну розлуку, а занирювати на глибину може пояснюватися підвищенням нервової обстановки.

особливості побаченого

 1. Найбільш неприємним є плавання під водою, коли людина відчуває смертельний жах від нестачі кисню. Таке бачення передбачає і наяву тривожні події, занепокоєння з серйозного приводу.
 2. А от звичайне плавання може трактуватися, як бажання в більшій мірі зрозуміти себе, свою натуру і переглянути своє розуміння навколишнього світу.
 3. Каламутна або темна вода несе в собі підгрунтя підозр, які виникли внаслідок недовіри до друзів або колег. Можливо, ви самі поступили не зовсім чесно, і вас мучить совість. В душі ви дуже переживаєте про скоєне, адже в подальшому, це відіб’ється на ваші плани, і встане перешкодою.
 4. Звалитися і бриляться в брудній калюжі або водоймі відображає ваше внутрішнє світогляд. Можливо, ви занадто піднеслися над оточуючими, і відчуваєте себе не від світу цього. У цій ситуації варто простіше ставитися до оточуючих і не завищувати для них так високо планку ваших вимог.
 5. Рятуватися від кого-то вплав дає вам можливість здійснити давно задумане, нарешті мрія збудеться.
 6. Чистий і прозорий джерело завжди був символом чистих помислів і ідей. А плавати в такому водоймищі значить нарешті позбутися від усього негативного. Попереду вас чекає широка і добра дорога, матеріальний успіх і благополуччя. Ваші думки чисті, і ви нарешті встали на правильний життєвий шлях. Не рідко чисте джерело відображає впевненість в собі, самозамилування.
 7. Бачити себе пливли на глибині і відчувати при цьому безвихідь і страх говорить про те, що в житті не все так гладко і попереду можуть виникнути труднощі. Але якщо ви прекрасно долаєте глибину і допливає до місця, реальність порадує вас подоланням перешкод і успіхом в майбутні заходи.

Температура води

 • крижана вода закликає нічного плавця зібратися з силами і мобілізувати всі свої життєві напрацювання для того, щоб плани здійснилися в вашу користь. Можливий варіант, що ви встанете перед серйозним вибором, від якого залежить доля оточуючих вас людей.
 • тепла вода знаменна зміною чорної смуги на білу, нарешті можна заспокоїтися і трохи відпочити. Справи все налагоджено, і життя йде свої чергою. Як варіант можна взяти відпустку і відпочити з усім комфортом.

Сни з водою ніколи нічого дуже поганого не несуть. Всі сни лише підказка вашого підсвідомості, як діяти в даній ситуації.

Ссылка на основную публикацию