Сонник: мити ноги милом?

Щодня до нас в сновидіння приходять різні сюжети. Деякі з них ми сприймаємо як належне, а деякі приносять здивування і нерозуміння. Сьогодні вночі приснилося миття ніг? Потрібно дізнатися, що означає сон: мити ноги з милом?

Якщо мили ноги в сновидінні, то пам’ятайте, що доля намагається вам щось сказати і вберегти, очистити від проблем і бід. Точніше розшифрувати допоможуть деталі бачення, що вказують правильний напрямок.

деталі сну

 • Мили собі ноги? Перша трактування: чекайте проблем. Вирішити з’явилися труднощі варто негайно, щоб не звалилося бід на вас ще більше. Життя підносить повчальний урок сновидцу. Друге пророцтво: також варто побоюватися зустрічей з ворогами. Вони обросли планами проти вас. Мило говорить про те, що впоратися з усіма проблемами можна. Третє: хтось зібрався до вас в гості або погостювати підете ви.
 • Мити ноги в тазу або мисці з милом. Задумайтесь, адже вами опановують жадібність і жага перемоги. Щоб залишити себе і своє «Я», відмовтеся від спокуси. Існує ризик отримати смугу невдач, якщо гонитва за легкими грошима нечесним шляхом. Мило символізує вашу розсудливість, ви зможете позбутися від мари.
 • Мити ноги в річці або іншій водоймі. Зверніть увагу на воду. якщо вода була чистою, прозорою, то чекайте зустрічі з удачею. Каламутна, неприємно пахне вода обіцяє неприємності і сумні наслідки. якщо вода була холодною, то ваше здоров’я під загрозою. Мило символізує позбавлення від неприємностей і хвороби.
 • Мили ніжки з милом в калюжі? Сон — відображення вашої інфантильності і безвідповідальності. Сновидіння закликає зупинитися, подумати і прийняти доросле рішення.
 • Якщо уві сні довелося мити ноги під краном, то пора відволіктися від рутини. Стрес може вас поглинути, тому зробіть перепочинок і займіться приємними справами.
 • Мили красиві ноги? Буде легка і успішна поїздка.
 • Хтось мив вам ноги, потім натирав кремом і маслами. Сон обіцяє благополучне життя, успіх і щастя.
 • Якщо ви мили комусь ноги, то що утворилася ситуація змусить вас визнати провину і покаятися. Це необхідно вам і тому, хто тримає образу на вас.
 • Мити ноги чоловікові. Чекайте години зустрічі з новою людиною, який стане для вас ідеальним чоловіком. Не варто повністю віддаватися почуттям, адже образ ідеалу скоро померкне. Ви зможете подолати тугу і розчарування.
 • Якщо хтось мив ноги вам, і це викликало негативні емоції, то вам можуть нашкодити, але ворог сам же змінити ситуацію в вашу сторону.
 • Мити ноги новим милом. Чекайте новин або оновлень в життя. Не перешкоджайте ідеям друзів або родичів, які бажають вам допомогти.

тлумачення сновидінь

сонник Фебе

Мити ноги з милом сниться до позбавлення від невдач. Новий етап в життя принесе полегшення.

Сонник Катерини Великої

Бачили, як мили ноги? Скоро потрапите на вечірку, після вечора про вас заговорять не зовсім добре. Ви зможете відстояти своє чесне ім’я.

Домашній сонник

Мило в баченні символізує позбавлення від тривог, поганих емоцій і почуття провини. Якщо емоції були позитивні, то все буде на користь. Негативні відчуття від бачення і процесу миття ніг пророкують негативні наслідки.

магічний сонник

намилюватися ноги? Швидше за все, виберіть неправильний шлях. Крім

того, займетеся з’ясуванням марного справи.

старовинний сонник

мили ноги? Чекайте радість і удачу в своєму будинку. Чи не спугните щастя.

східний сонник

Якщо уві сні був акцент на тому, як ви намалювати ноги, то недавно зав’язана дружба буде йти вам на благо. Для незаміжніх жінок сон пророкує безбідне життя.

місячний сонник

Обмивати ноги з милом сниться перед подорожжю.

Малий Велесов сонник

Мити свої ноги означає хвороба, але тут же миттєве зцілення. Домашні неприємності швидко вирішаться, а дорога виявиться легкою та швидкою.

сімейний сонник

Чекайте людських пліток, якщо мили ноги. Тим, хто користувався милом, плітки не завадять.

Снотолкователь

мити собі — до нудьги. Варто чекати також неприємності або хвороба. Мило — символ позбавлення від проблем.

Сонник 21 століття

Вас чекає подорож, якщо бачили, як користувалися милом під час миття ніг.

сонник Міллера

Мити ніжки з милом. На ваші плани і справи спокусяться вороги і недоброзичливці, але ви зможете дати їм відсіч.

Ссылка на основную публикацию