Сонник: до чого сниться що випадає волосся пасмами?

Волосся уві сні, як стверджують фахівці в області психології, це наш зв’язок із зовнішнім світом, гармонія душі і рівновагу. Залежно від того які вони: доглянуті, кучеряве, що випадають, або просто коротко пострижені, можна розшифрувати сон по-різному.

До чого сниться що випадає волосся пасмами? Що кажуть про це сонники?

Жмут волосся уві сні

Зазвичай сни про волосся пророкують загальну гармонію в житті сновидіння і прибуток, але випадання волом або витягування їх повністю видозмінюють картинку побаченого, а значить і пояснення стає вже іншим:

 1. Якщо в сновидінні, розчісуючи волосся, у вас в руках залишається пасмо або на гребінці, будьте готові до того, що скоро доведеться пережити не найкращі часи у вашому житті. Можливі сварки в родині, переживання і розлади з родичами і друзями. Нещастя і серйозна хвороба можуть бути так само згодом побаченого. Тому відразу зверніть увагу на здоров’я і будьте дуже обачні будинку і на вулиці, щоб не сталося нещастя.
 2. Інше пояснення свідчить виникнення перешкод до ваших цілей і надіям. Тут доведеться докладати чималих зусиль, щоб мрії і бажання перетворити в реальність. Впадати у відчай при такому результаті не варто, а просто прикласти деякі сили і набратися терпіння, тоді все повинно вийти і в реалії.
 3. Бувають випадки, коли особливо ніякої негативної підгрунтя сон не несе. Надто переймаючись про свій зовнішній вигляд, дівчина, таким чином, формує програму для підсвідомості, яка попереджає, що може статися внаслідок її надмірної старанності.
 4. Сон, де вОлос випадають самі по собі без втручання людини, говорить про серйозні втрати, щастя буде даватися з великими труднощами, а ось труднощів буде чимало.
 5. Втрата волосся під час бійки може попередити про його невмілому поводженні в колективі з товаришами по службі. Тут наяву необхідно переглянути ставлення до людей, з ким він безпосередньо працює, інакше втрата авторитету це буде щось менше зло, на яке він зможе розраховувати в подібній ситуації.
 6. Залишитися лисим уві сні — крані несприятливий знак. Це говорить про наближення серйозної хвороби і занедбаності вашого організму. Найближчим часом перевірте у лікаря і уважно простежте за своїм здоров’ям. Інше пояснення говорить від такого сну — виникнення серйозних труднощів на шляху до досягнення поставлених цілей.

Тлумачення за астрологічними сонникам

 • побачити уві сні жмут шерсті тварин, поганий знак, ви будете повністю розчаровані у вашому улюбленому або в близькій подрузі. Здоров’я так само може вас підвести через нервових перевантажень і розладів. Зовні ви можете мати гарний вигляд, але внутрішні проблеми організму будуть давати про себе знати.
 • побачити роздирають на шматки один одного б’ються тварин, так само не обіцяє нічого позитивного. Зрада і обман дуже скоро стануть вашими супутниками у житті. Озирніться на тих, хто вас оточує, придивіться до них уважніше, і ви побачите, від кого чекати підступу.
 • жмутки випадають волосся з вашої голови символ втрат у фінансовій області. Може статися крах вашого підприємства, і ви залишитеся ні з чим. Можливий варіант матеріального занепаду або втрати величезної суми грошей. У цей період потрібно бути особливо уважним до того, куди ви вирішили вкласти н-ую суму грошей і наскільки це підприємство надійно і прибутково. Ще раз ретельно прорахуйте всі можливі виходи і при великому відсотку несприятливих обставин відмовтеся від нього.

Однак є і позитивні пояснення такому сну:

 • Випадання волосся може свідчити про позбавлення вас депресивних думок і почуттів, що дасть вам знову посміхатися променям сонця і стати знову веселою і успішною.
 • За іншими джерелами випадання волосся символізує втома організму від постійних стресів і невдач. Можливо, це звичайний викид негативних емоцій на рівні підсвідомості. Такий сон може підказати змінити своє розуміння життя і почати любити і піклуватися про себе, дозволяти час на відпочинок і сон.

В основному всі трактування ясно висловлюють негативні події, пов’язані з вашою теперішнім життям. З іншого боку він підказує вам, що необхідно повністю переглянути свій внутрішній світ і ставлення до оточуючих. Уважно стежити за своїм здоров’ям і не опускати руки під час невдач.

Ссылка на основную публикацию