Сонник: до чого сниться плавати в басейні?

Щоночі ми бачимо тонкий, ще непізнаний світ снів. Бачення приходять неспроста. Здавалося б, простий басейн, побачений у сні, не несе в собі ніякого інформаційного навантаження, але на ділі зовсім інакше. Що значить по сонникам плавати в басейні в сновидінні?

деталі

Звичайно ж, звертайте увагу на нюанси сну, дрібниці. Згадайте, що ви бачили? Якими були ваші дії? Чи перебував поруч хтось чи ні? Що слід запам’ятати і це стане в нагоді в розшифровці сну?

 • Просто побачити басейн.
 • Вода була чиста, басейн новий, але навколо нікого не було.
 • У басейні плавають дельфіни.
 • Басейн наповнений кристально чистою водою.
 • Вода погано пахла або була каламутною і брудною.
 • У басейні зовсім не було води.
 • Плавали в басейні? Згадайте, якою була вода: чистої або брудної.
 • Можливо, вчилися плавати або майстерно перепливали його? Тонули?
 • Де знаходився басейн? У будівлі або на вулиці? Зверніть увагу на погоду.
 • Чи був хтось з вами біля басейну? Плавали одні, з людьми або дельфінами?
 • Стрибали з вишки або пірнали?

Наснитися може все, що завгодно. Головне не забути сон. Доля намагається щось сказати або побічно натякнути. Нас же цікавить: плавання в басейні.

Звернемося до сонникам

поєднаний сонник

Якщо ви плавали в басейні, а вода була чиста і прозора, то чекайте удачу. Успіх варто очікувати в колективі і в спілкуванні з друзями. Вас підтримають і не зрадять. Молодим дівчатам сон обіцяє придбання справжнього друга. Брудна вода в басейні до неприємностей.

сучасний сонник

Гарна і чиста вода під час плавання до доброго знаку. Суспільство визнає вас і ваші якості, а друзі ніколи не зрадять. Дівчата юних років повинні очікувати появу справжнього товариша. Брудні води до проблем.

сонник Лонго

Плавали? Попереду доля готує важливу вирішальну зустріч або знайомству. До такої події варто підготуватися. Можливо, це буде старий знайомий, почуття до якого ще не охололи.

Плавати відмінно уві сні в басейні, як в живу, до вигідної пропозиції. Воно принесе вам радість. Будьте уважні, оцініть свої можливості і сили, людини, який робить пропозицію, щоб виключити провал або обман.

Бачили, як хтось із рідних плескався в басейні? Чекайте змін в житті. Вони змінять вас кардинально, і ви відчуєте себе зовсім іншою людиною. Зміни проникнуть в усі.

Купалися з радістю? Щоденні турботи вас затягують, сили закінчуються. Варто залишити все і відпочити. Якщо ж не сподобалося купання в басейні, то очікуйте розставання з дорогим другом. Не обов’язково, що розставання буде довгим або назавжди, можливо, ви просто поїдете у відпустку або за місто, але з тугою згадаєте про товариша.

Сонник від А до Я

Якщо молода дівчина побачила себе в басейні, то доля говорить, що незабаром вона познайомиться з чоловіком. Він зможе стати для неї опорою і товаришем, його якості будуть відповідати її запитам. На роботі зміцнення положення серед колег.

Плавати голою в басейні до любовної втіхи, захопленню. Не варто вдаватися до спокусам, можливо, незабаром ви захворієте і втратите свою красу саме через свою нерозбірливості в статевих зв’язках. Побачити чоловіків в басейні, які оголені, до численним шанувальникам.

Сонник сучасної жінки

Сонник каже, що плавання уві сні, пророкує сильну затягує любов. Будьте обережні, ви забудете про обов’язки і важливих справах. Розчарування від любовних відносин не за горами.

сонник Федоровской

Плавання віщує зустріч з новими хорошими друзями, а життєвий успіх ось-ось вас наздожене. Якщо хтось плавав, то чекайте допомоги від успішного родича.

сонник Фрейда

Гряде нове сильне почуття любові, якщо плавали в басейні. Таких емоцій ви ще не відчували. Пам’ятайте, що незабаром сп’яніння від любові пройде, і розчарування не змусить себе чекати, як тільки настануть інтимні стосунки з обранцем.

сонник астромерідіана

Плавати в басейні, до країв наповненій водою, до зустрічі з дуже багатим і впливовим людиною, яка здатна виправити ваше матеріальне становище.

літній сонник

Чиста вода в басейні і плавання в ньому обіцяють свято або радісна подія, якого ви давно чекаєте.

весняний сонник

Сон обіцяє фінансовий достаток. Піймати грошову птицю-щастя за хвіст, не пропустіть шанс.

осінній сонник

Плавати до басейні до зустрічі, яка не виправдає ваших очікувань.

Ссылка на основную публикацию