Сонник: до чого сниться білий павук — тлумачення снів за Фрейдом, Міллеру, Ванге

Павук завжди в масовій свідомості викликає жах і страх. В реальності він символізує загибель і руйнування. А ось що означає сновидіння про білому павука. Давайте розберемося, що про це говорить сонник, білий павук — це добре, чи погано, до чого сниться білий павук і чи варто боятися такого страхітливого сну.

універсальний сонник

Білий павук уві сні — передвісник хороших подій. Якщо павук вкусив вас, до вас прийде на допомогу незнайомий або малознайомий чоловік. Для чоловіків побачити павука — позначає знайти хорошого партнера в бізнесі або справах. Для дівчат цей сон обіцяє зустріч із заможним і успішним коханцем. Але варто бути гранично акуратними, це може бути обманом або хитрощами.

Бачити уві сні павука плете павутину — знаменує спокій і щастя в вашому домі.

Павук — істота здатне створювати павутину, символізує творця. Він може з одного боку — виткати реальність, а з іншого — виткати ілюзію. Бачити в сновидінні багато маленьких білих павуків — говорить про те, що ви маєте міцну сім’ю. Можливо, в недалекому майбутньому буде багато дітей. Якщо уві сні білий павук дивиться на вас, значить, хтось із близьких родичів скоро попросить у вас допомоги.

Убити в сні павука білого кольору — каже, що настають великі розтрати або матеріальні втрати. Знищити отруйна комаха — хороший знак, ви отримаєте перемогу над конкурентами або підвищення за посадою.

Бачити великого білого павука — це сприятливий сон. Ваша робота принесе матеріальний достаток. Тут павук символізує перешкоди, але його білий колір — вказує на їх подолати.

Якщо павук був агресивним і кусався — чекайте зради близької людини, яких неприємностей на роботі.

сонник Міллера

Ловити білого павука уві сні позначає прагнення людини до пригод, інтриг, як правило, любовного характеру. Якщо уві сні вас укусив білий павук — хтось в реальності зрадить вас. Вбити або прогнати павука віщує довгоочікуване примирення з близькими родичами, батьком або матір’ю. Спіймати і приручити павука означає що, ви знайдете собі кавалера, який стане відмінним кандидатом в майбутні чоловіки.

Павука часто асоціювали з працьовитістю, спокоєм і витримкою. Сновидіння про білого павука можна розтлумачити як успіхи в кар’єрі, здобуття довгоочікуваної прибутку. Уві сні зустрівся великий білий павук — сплановані справи втіляться, довгий терпіння виправдає себе. Страхи, які довго переслідували вас до цього, виявляться невиправданими і уявними.

сонник Ванги

Павук — це феноменальна форма сил творення і руйнування. Білий павук символізує один з циклів розвитку, який забезпечує рівновагу сил у Всесвіті. Смерть змотує нитку колишнього життя для того, щоб почати прясти нове життя. За Ванге він пряде людські долі, визначає майбутнє людини.

Символ білого павука розглядався як вісник удачі, багатства, іноді природних благ (дощу, врожаю і т.д.). Білий павук для дівчини віщує швидке заміжжя і народження дитини. Якщо вагітна дівчина уві сні зловила білого павука — у неї народиться хлопчик.

Білий павук пов’язаний з небом, він виступає в ролі провідника, посередника між небесним і земним. Він хранитель душ. Побачений уві сні павук каже, що про вас піклуються ваші померлі родичі, доглядають за вами.

Є уві сні павуків — символ утрачених можливостей і невиправданою щедрості. Ви безглуздо розпоряджаєтесь результатами своєї праці. Перегляньте своє ставлення до життя.

сонник Фрейда

Павуки в психоаналізі — це особливий психологічний індикатор. Павук — амбівалентний символ. Фрейд інтерпретував павука як злий, гнівну мати. Карл Юнг назвав цей символ Жахливою Матір’ю, здатної вбити власних дітей.

Боязнь бути спійманим, заплутатися в липкою павутині — символ ірраціональної материнської любові, яка, на вашу думку, діє тільки на шкоду. Мати годує дитину молоком, дає йому життя. Павук впорскує в свою жертву отруту, паралізує її. Життя жертви повністю залежить від волі павука, як дитя залежно від власної матері. Заплетена мушка в павутині візуально нагадує запеленатого немовляти.

Саме білий колір тут може розглядатися як додатковий індикатор, який вказує на близьку спорідненість. Білий колір в психоаналізі — це колір, який не відштовхує, він звичний. Швидше за все, ви байдужі до долі своїх родичів. Заміщаючи їх символом павука, підсвідомо ви їх боїтеся, намагаєтеся їх позбутися, або позбутися від їх нав’язливої ??опіки.

Людина, якій наснилося, що він сам павук, уособлює в собі глибокого інтроверта, мовчазного і таємного. Для психоаналітиків це яскравий символ нарцисизму і інтроверсії, індивідуума, поглиненого власним егоцентризмом. Жінки, які постали в образі білого павука, схильні до агресивної поведінки, неприкритого прояву своєї жіночої сексуальності.

Приснився павук може свідчити про придушуються страхах, про психологічний стан, дуже близькому до божевілля (частіше це форма параної). Також символ показує про труднощі в спілкуванні з оточуючими, який відчуває людина. Він багато уваги приділяє власної особистості і гіперболізує труднощі, з якими стикається в житті. Це боязнь оточуючих.

На практиці, у багатьох душевнохворих у свідомості спливає образ павука. Він часто зустрічається у пацієнтів з «білою гарячкою».

У жінок, які пережили згвалтування або нав’язливо бояться зґвалтування, часто в галюцинаціях зустрічається образи павуків. Насильство може бути не тільки фізичним, але і психологічним. По Фрейду білий павук уві сні може свідчити про пережите психічне насильство.

Ссылка на основную публикацию