Сонник: бачити сире м’ясо — що значить?

Подібний образ уві сні завжди асоціюється з чимось неприємним. Адже м’ясо саме по собі це умертвіння плоті, тому бачити його уві сні завжди до якихось неприємностей, хвороб і подразнення. Що значить бачити сире м’ясо по сонникам? Давайте розберемося!

До чого сниться м’ясо?

 1. Якщо уві сні ви раптом побачили м’ясника з кривавим сокирою в руках — чекайте великих невдач, а можливо і втрат, як на фізичному, так і на духовному рівнях.
 2. А ось бачити просто шматки сирого м’яса з кров’ю до радості й удачі. Мало того, ваші любовні справи підуть в гору.
 3. З точки зору езотерики, подібний сон може передвіщати зубний біль, невралгії та інші подібні захворювання, пов’язані з нервовою системою. Різати м’ясо ножем пророкує успіх на діловому терені. А ось їсти м’ясо диких тварин нічого доброго не принесе. Зазвичай такий сон сниться до великих втрат, аж до ліквідації нажитого майна. Відчути смак м’яса в роті обіцяє уникнення чорної смуги втрат.
 4. інші сонники пояснюють такий сон з іншого ракурсу. Є сире м’ясо, означає понести величезні втрати, а якщо подібне наснилося важко хворій людині, то його чекає швидка смерть, а здорова людина може тяжко захворіти. Такий сон може передбачити і наближається крадіжку або серйозну бійку.
 5. Якщо на полюванні ви вбиваєте тварина і потім поїдаєте його м’ясо, чекайте тривоги і душевний неспокій.
 6. За сонником Цвєткова все просто. Сире м’ясо до неприємностей, їсти його — до хвороби.
 7. Приготування уві сні смачного м’яса може підказати, що удача посміхнеться комусь із знайомих, минаючи вас, а от купувати його в магазині або на базарі обіцяє успіху в ваших справах.
 8. Розрізати м’ясо на шматки до благополучного завершення заходів, а ось відбивна, приготована вами уві сні, принесе дрібні і великі неприємності в діловій області.

Коли ви побачили сон?

Сонники пророкують події, пов’язані з часом доби, днем ??тижня, буває розбиття і на місяці:

 • бачити сире м’ясо з січня по квітень — до неминучої хвороби.
 • з травня до серпня — так само передбачення про нездужанні.
 • з вересня по грудень — можливо сильне поранення з нанесенням собі відкритої рани.

Значення сну в залежності від виду м’яса

Розрізняють м’ясо і за типом тваринного:

 1. яловичина — зазвичай пов’язана з родичами і вашими переживаннями з цього приводу, розлади й неприємні події.
 2. Свинина — до безпідставними обвинуваченнями і наклепі з боку оточуючих. Причому звинувачення завжди будуть помилковими і безпідставними. Їсти таке м’ясо — провісник дрібних сварок в реальному житті.
 3. баранина — щастя вам забезпечено. Страви з цього продукту в усі ознаку великої радості, світлого життя і матеріального достатку наяву. Нарешті ви вирішите все дрібні неприємності і почнете насолоджуватися життям.
 4. собака — неприємний сон. Реальність буде така, що вам доведеться нести хрест якихось розглядів.
 5. Гусь — бачити подібний сон, до нездужання дружини. Можливо і серйозне захворювання. Інша його значення — втрата себе в суспільстві. Ваше ім’я буде сплюндровано через ваших недбайливих вчинків.

Бачити уві сні сире м’ясо символізує ваше життя і її спрямованість. Те, як живете і на що звертаєте увагу, що несете і залишаєте після себе. Готувати м’ясо уві сні говорить, що плодами вашого заслуженого праці може скористатися сторонній або навіть ваш ворог.

А ось вживати його, як блюдо, знак того, що в житті ви здатні дістатися до самої суті будь-якого починання. Тому, побачивши подібний сон, варто подумати, що це смачний, м’ясний вечерю або підказка на майбутнє про ті події, в яких належить взяти активну участь і перетягнути удачу на свою сторону.

Поява яловичини уві сні може вказувати на затяжну втома, заплутаність у справах. Зупиніться, переведіть подих і дайте вашій голові трохи відпочити. Зі свіжими думками завжди проблеми вирішуються набагато швидше.

Якщо ви справжній вегетаріанець, а уві сні вам дуже хочеться поїсти м’яса, і ви вживаєте його — знайте, що це говорить в вас розкаялася душа, готова показати через сон все плотські гріхи, вчинені в житті і тим самим придбати порятунок.

Бачити картопельку з смачним м’ясом вказує на фундаментальність ваших планів і ідей. Фрикадельки більше підтримують традиційний уклад вашого життя, а звичайний шматок м’яса підтверджує мінливість характеру і сприйняття світу.

Всі моменти, пов’язані з м’ясом, несуть розкриття вашого внутрішнього світу. Показують вас в цьому світі з боку. Подивіться на себе і вирішите наскільки правильно ваша поведінка по відношенню до себе і іншим людям.

Ссылка на основную публикацию