Сонник: бачити себе у весільній сукні

Іноді навіть самі звичайні події уві сні і речі можуть подаватись через сновидіння абсолютно по-різному. Дівчата і жінки, намагаючись, сподобається протилежної статі, часто бачать себе в шлюбній вбранні. Красиві прикраси на голову, весільний вінок з фатою, білі туфлі і інші атрибути, пов’язані з цією подією. До чого ж снитися, згідно сонникам, бачити себе у весільній сукні і як це можна пояснити?

Для того щоб пояснення стало найбільш правдивим, потрібно згадати всі тонкощі вашого сну. Яке на вас було плаття або наряд, які особливості і що сталося з вами уві сні. Від цього залежить і розшифровка.

Якими бувають сни

 1. Весільне вбрання може бути на манекені;
 2. Готуючись до весілля, ви надягали наряд на себе;
 3. Плаття на вас порвалося або забруднилося;
 4. Ви підшиваються або зашивають на плаття недоліки;
 5. Знищуєте плаття або просто позбавляєтеся від нього.

Зверніть увагу на колір вбрання. Він може бути не обов’язково білосніжним, а синім, зеленим і навіть чорним. Колірна гамма так само говорить багато про що.

Погляд зі сторони

Якщо ви бачите і розглядаєте весільні вбрання з боку, то постарайтеся запам’ятати, на кого була сукня і яким ви його бачили уві сні. Від цього розшифровка може варіюватися:

 1. В цілому такий сон може пророкувати істотні зміни у вашому житті. А захоплення і милування таким прекрасним видовищем з боку, коли при цьому у вас виникають позитивні емоції, дає вам знак про швидкі позитивні зміни у вашому житті.
 2. Побачити неохайну і брудну наречену з боку — неприємність в справах і подіях, які виникнуть навколо вас.
 3. А ось наряд на манекені або на вітрині магазину обіцяє істотні зміни в соціальних колах і на роботі, а придивлятися і вибирати при цьому прекрасні аксесуари для весільного наряду — прекрасна можливість знайти цікаву і перспективну роботу.
 4. дівчатам бачити себе у весільній сукні напередодні заручення або розпису свідчить швидше про великих душевних переживаннях. Дівчина надто емоційна і може накрутити собі зайві проблеми. Сонник радить заспокоїтися, ви і так виходите заміж і ваше життя піде на лад, якщо не зіпсуєте своїми зайвими вигадками.
 5. Якщо жінка або дівчина ще не заручена, а бачить себе в шлюбній сукні, то сподіватися на подібне наяву не доводиться. Швидше це будуть приємні спілкування і підвищення свого соціального статусу.
 6. Бачити свою красуню дочку, виходить заміж — чекайте прекрасних новин, які незабаром відвідають ваш будинок.
 7. Брати участь в підготовці до весілля подругу і надягати на неї весільну сукню віщує вам швидке бурхливі емоції.
 8. А незнайомка може принести наяву невимовну радість.
 9. Але може приснитися і неприємний сон, де ви раптом побачили мертву наречену або плаття було забруднене брудом. Такий сон несе в собі великі втрати, тугу, крах усіляких надій на майбутнє. У такій ситуації саме головне не впасти духом і ця чорна смуга незабаром кане в літо.

Приміряти, шити або купувати весільну сукню

Бувають сновидіння, коли ви не просто спостерігаєте, події з боку, але і самі приймаєте в них активну участь. Ви можете його шити самі, прикрашати, вбиратися, а можете просто викинути, як щось непотрібне.

Тому при розшифровці такого сну пригадаєте, що відбувалося з вами і які думки і емоції ви при цьому відчували. І так подробиці:

 • міряти весільну сукню — добрий знак. Зміни несподівано увірвуться у ваше життя. Знайомство з приємною людиною, можливо, ви проявите себе в абсолютно новому, може бути навіть незнайомому якості. Якщо ви незаміжня, то нове знайомство може вам принести великі зміни в долі, а ось заміжня жінка вийде на новий рівень у відносинах з справжнім чоловіком.
 • милуватися на себе нарядом і крутитися перед дзеркалом, відчуваючи при цьому захоплення від свого образу, віщує глибокі зміни в діловому житті, підвищення по службі і як наслідок підвищення матеріального благополуччя.
 • а от порване або брудне плаття на вас обіцяє неприємності в повсякденному житті. Можливо, ви порвете з близькими вам людьми, виникнуть сварки в особистому житті, після чого може настати розлука.
 • вийти заміж в прекрасному вбранні за шикарного чоловіка говорить про те, що скоро вас чекають серйозні кроки в житті, які приведуть до серйозних змін в кращу сторону.

Завжди пам’ятайте, що весілля, образ прекрасної нареченої і красива обстановка такого чудового свята, обіцяє вам незалежно від того заміжня сновидец чи ні, великі зміни на краще, успіх у справах і положенні в суспільстві. Радійте життю, знайомтеся і живіть завжди в світі, не дивлячись ні на що.

Ссылка на основную публикацию