Сон з вівторка на середу — що значить?

Нам часто сняться сни, в яких відбуваються важливі події. Деякі з снів наповнені райдужними картинами, інші викликають побоювання за свою подальшу долю. Як визначити, який сон є віщим і пророкує зміни в долі? Для цього необхідно врахувати день тижня. Сон з вівторка на середу — що значить? Розглянемо подробиці.

Меркурій і Марс

Щоб зрозуміти, як впливає енергетика дня тижня на значення сновидіння, звернемося до астрології. Планетарним покровителем вівторка є агресивний і войовничий Марс, жорстокий і нещадний. Саме у вівторок темні чаклуни наводять смертельні псування і мстять ворогам. Як Марс може вплинути на значення сновидіння?

Сни в ніч на середу говорять про те, що сновидець не зможе реалізувати у своєму житті: Марс перешкоджає реалізації планів або вказує на існуючі перешкоди.

Марс показує наступне:

 • причини перешкод у справах;
 • створюють перешкоди людей;
 • які риси характеру сновідящего заважають у житті;
 • причини фінансових невдач і невдач в бізнесі.

Сни на середу в більшій мірі аналізують та фальшиве, ніж стверджують. Проаналізувавши сон, можна зрозуміти і виправити допущені помилки, змінити самостійно хід подій. Віщими сни на середу можуть стати лише в вузлові точки долі, в інші дні вони є дзеркальним відображенням поточних проблем — радять, як краще вийти з ситуації, що склалася.

Планетарним покровителем середовища є Меркурій, завідувач таємницями минулого. Меркурій протегує комунікації, спілкуванню, дружбу, а також торговцям і шахраям різних мастей. Яскраві, насичені подіями сни в цей час несуть зміни в житті. Невиразні сновидіння підказують, що вам не вистачає інформації та вражень.

Меркурій, як покровитель дружби, часто повідомляє про друзів і розкриває їх таємниці. Якщо сон запам’ятався добре, проаналізуйте зміст і виправте те, що можна виправити в стосунках з друзями або колегами. Сни в середу рідко віщують значні зміни в житті, в основному, вони висловлюють психологічний аспект. Якщо ви бачили сон, що складається з калейдоскопа подій, незабаром коло спілкування розшириться — ви знайдете нових друзів.

Бачити уві сні поїздку, рух, переміщення — вас чекає яскраве життя, насичена безліччю подій і вражень. Літати уві сні з вівторка на середу — до отримання корисної інформації, яка допоможе налагодити потрібні зв’язки і вирішити нерозв’язані питання.

Сни про гроші

Протегуючий торговцям Меркурій може принести сни про гроші, торгівлі і шахрайстві. Бачення бувають різними:

 • великі купюри;
 • металеві гроші;
 • займати / віддавати гроші;
 • бачити золоті злитки / прикраси;
 • перебувати на ринку;
 • красти гроші / товари;
 • образи шахраїв / циган / шахраїв.

бачити паперові гроші великої вартості — до удачі. Чим більшого номіналу були купюри, тим більший прибуток отримає сновидец.

бачити розсип металевих монет — до сліз. Витрачені зусилля не окупляться, можливо розорення. Будьте обережні в угодах, стережіться шахраїв: вас можуть просто пограбувати.

якщо вам уві сні дають гроші, це є сприятливим знаком. Незабаром сновидец отримає винагороду за свою працю або отримає цінний подарунок. Також очікуйте дружньої підтримки в справах.

Картини ринкової площі і базару доброго не віщують. Вас чекають плітки за спиною, поширення брехливих чуток. Бродити по ринку і розглядати прилавки — порівнювати свої можливості. Якщо уві сні зроблена покупка — згадайте, що ви придбали. Це сон-підказка.

Якщо товар високої якості — очікують сприятливі перспективи, мотлох на прилавку — до збитку. Побачити одного на ринку — перед вами брехливий нещирий людина, не довіряйте йому.

золото на прилавках — до гідної нагороди за вкладену працю. Однак якщо золоті прикраси або злитки були поламаними або фальшивими, це несе негатив в життя сновидіння.

вкрали гаманець на ринку? Чекайте неприємностей. Якщо сновидець уві сні сам щось вкрав — до спокус, подолати які буде вкрай складно.

Образи шахраїв, циган і шахраїв на ринку — в реальності ви оточені брехливими лукавість людьми. Згадайте, чи бачили ви серед них своїх реальних партнерів по бізнесу, дорогих друзів або коханих. Якщо так, то зробіть відповідний висновок.

погані сни

Які сни на середу віщують погане? Це сновидіння з енергією Марса:

 • м’ясо, кров;
 • вибухи, пожежа;
 • холодну зброю;
 • іржаве залізо;
 • кладовище.

бачити сире м’ясо — до хвороби. Погано, якщо м’ясо було з кров’ю. Якщо здоров’я міцне, чекайте підступ і шкідництво з боку оточуючих.

пожежа може передвіщати високу температуру. Вибух — до конфліктів, скандальним ситуацій та відкритої агресії. Бійтеся фізичного нападу з боку агресивних людей. Краще не вплутуватися в конфлікт.

бачити холодну зброю, а також вилки і гострі предмети — ви станете об’єктом чиєїсь злості. Бережіть себе. У цей період краще відкласти заплановані поїздки, відстрочити відпустку, не затівати нових справ.

Іржа на залізі символізує перешкоди в справах. Ваша задумка не зможе реалізуватися через всіляких перешкод і несподіваних зривів. Дочекайтеся слушного моменту.

Хрест на могилі, цвинтарний пейзаж несуть серйозну загрозу бізнесу або взаєминам з будь-ким. Вважайте, що поставлена ??жирна крапка — продовження не буде.

Порада

Сновидіння в ніч на середу є підказкою — що потрібно зробити, що виправити, чого побоюватися? Не слід сприймати побачені картини буквально: всесвіт лише попереджає про можливе збігу обставин.

Побачили скандал на роботі — міняйте робоче місце. Побачили сон про минуле — не робіть колишніх помилок в майбутньому. Побачили померлих рідних або друзів — вони застерігають вас від фатальних помилок або помилок. Пам’ятайте: все можна виправити при бажанні.

Ссылка на основную публикацию