Солідарність банк — вклади фізичних осіб 2017

Проводячи моніторинг місцевого фінансового ринку, російські громадяни повинні скласти рейтинг вкладів по прибутковості. Це їм дозволить підібрати для себе депозитні програми з максимально високими процентними ставками. Щоб розмістити заощадження на найкомфортніших умовах, фізичним особам необхідно звернути уваги на пропозиції банку Солідарність.

«Зимовий скарб»

Цей вклад банк Солідарність пропонує фізичним особам в 2017 році на наступних умовах:

 • час розміщення — 181 і 367 днів;
 • мінімальний внесок, який необхідно внести на депозитний рахунок — 15 000 рублів;
 • виплата процентного доходу здійснюється в кінці терміну, так само як за вкладами у банку Східний Експрес для фізичних осіб;
 • фізичним особам дозволено вносити додаткові платежі (за сумами і строками відсутні обмеження);
 • діючі процентні ставки — 7,00% -9,00%;
 • клієнти мають можливість проводити видаткові операції.

«Класичний»

У 2017 році постійні і нові клієнти банку Солідарність мають можливість оформити цей внесок на вигідних умовах:

 • мінімальна сума стартових вкладень встановлена ??в розмірі 10 000 рублів;
 • термін дії депозитної програми — 91, 181, 370 днів;
 • фізичним особам заборонено робити поповнення вкладу;
 • процентний дохід нараховується і виплачується клієнтам в кінці терміну, так само як за вкладами в Уралтрансбанке;
 • передбачена можливість дострокового розірвання договору, при цьому буде застосовуватися занижена процентна ставка, встановлена ??за програмою «До запитання»;
 • у 2017 році діють процентні ставки — 8,00% -9,50% річних (розмір залежить від терміну розміщення і від зберігається на депозитному рахунку суми грошових коштів).

«Класичний плюс»

Цей внесок фізичні особи можуть оформити в банку Солідарність на термін 91, 181, 370 днів. Мінімальна сума початкового внеску встановлена ??в розмірі 10 000 рублів, при цьому клієнти можуть робити регулярне поповнення (мінімум 1 000 руб.). Процентні ставки коливаються в діапазоні 7,25% -8,75% річних. Нарахований дохід може підлягати капіталізації або переводитися на окремий рахунок вкладника (вибір робиться при оформленні договору), так само як за вкладами в Інтерпрогрессбанке. Фізичні особи можуть достроково закрити депозити, при цьому вони втратять частину прибутку, так як буде проведено перерахунок за ставкою вкладу «До запитання».

«Пенсійний»

Цю програму банк Солідарність розробляв спеціально для людей похилого віку. Внесок відкривається на 370 днів в російських рублях. Мінімальний внесок зафіксований в розмірі 1 000 руб. Діючі в 2017 році процентні ставки: 8,75% -9,25% річних. Нарахований дохід виплачується пенсіонерам або зараховується до вкладу. Фізичним особам дозволено частково вилучати кошти з депозитних рахунків в сумі, що не перевищує 100 000 рублів. При достроковому розірванні договору застосовується занижена ставка, розмір якої залежить від терміну розміщення.

Порада: якщо грошові кошти зберігалися на депозиті протягом 1-180 днів, то застосовується ставка, встановлена ??за програмою «До запитання», в розмірі 0,01%. При фактичному розміщенні коштів в 181-370 днів процентний дохід перераховується за ставкою 5,00% річних.

«Преміальний»

Цей вклад відкривається на 370 днів в російських рублях. По ньому діють наступні процентні ставки — 9,00% -9,50% (розмір залежить від суми розміщення). Мінімальний внесок встановлено в розмірі 1 400 000 рублей. Фізичні особи можуть вносити додаткові платежі (сума одного поповнення не повинна бути менше 10 000 рублів). Нарахований процентний дохід або переводиться на картковий або поточний рахунок клієнта, або підлягає капіталізації. При достроковому закритті програми застосовуються спеціальні ставки (розмір залежить від фактичного терміну знаходження коштів на депозитному рахунку). Фізичні особи можуть частково виводити грошові кошти, але в межах 20% початкового внеску.

«Класичний» (в валюті)

У 2017 році цей внесок банку Солідарність фізичні особи можуть оформити в американських доларах або євро. Мінімальна сума вкладу встановлена ??в розмірі 100 у.о. Термін дії програми становить 91, 181, 370 днів. По депозиту застосовуються процентні ставки: в доларах — від 0,50% до 2,75%, в євро — від 0,25% до 1,25% річних. Клієнти не можуть робити поповнення вкладу, процентний дохід виплачується в кінці терміну. При достроковому закритті програми діє ставка депозиту «До запитання».

«Класичний плюс» (в валюті)

Щоб відкрити цей вклад, фізичним особам необхідно мати на руках не менше 100 американських доларів або євро. Термін дії програми коливається в діапазоні 91-370 днів. Діючі в 2017 році процентні ставки залежать від суми розміщених коштів і від терміну: в доларах — від 0,50% до 2,50%, в євро — від 0,25% до 0,75% річних. Передбачено внесення додаткових платежів в сумі від 50 у.о. Процентний дохід капіталізується або виводиться на окремий рахунок клієнта. Фізичні особи мають можливість достроково розірвати договори (діє ставка вкладу «До запитання»).

«Преміальний» (в валюті)

Цей вклад в 2017 році відкривається в євро або американських доларах на фіксований термін в 370 днів. Процентні ставки встановлені в розмірах: у доларах — 3,00% -3,50%, в євро — 0,75% -1,00% річних. Сума початкового внеску становить 20 000 у.о. Нарахований дохід може або капіталізуватися, або виплачуватися фізичним особам. При достроковому розірванні депозитних договорів застосовуються спеціальні ставки (розмір прямо залежить від того, скільки днів перебували гроші на рахунку).

Збережіть статтю в 2 кліка:

Банк Солідарність пропонує в 2017 році росіянам кілька вигідних вкладів, деякі з них можна оформити тільки в рублях, а інші лише в іноземній валюті. Практично всі депозити можна поповнювати, капіталізувати нарахований процентний дохід, виводити прибуток на окремі рахунки. Клієнти при необхідності можуть частково виводити кошти або достроково закривати свої вклади.

Ссылка на основную публикацию