СМСфінанс — відгуки

Мікрофінансові організації — комерційні компанії, що займаються наданням короткострокових позик (зазвичай невеликими сумами). Оскільки банки часто не можуть видавати таких маленьких кредитів або з яких-небудь причин відмовляють (зокрема, через погану кредитну історію), з кожним днем ??все більшу кількість людей стає клієнтами МФО. Але чи дійсно це вигідно? Одні компанії видають позики під досить низькі відсотки (0,5-1% в день), а інші підвищують ставки до 2-3% в день, і в цьому випадку мікропозик стає воістину дорогим задоволенням. Але, на жаль, в житті бувають ситуації, коли гроші потрібні миттєво, і доводиться оформляти такі кредити. Крім того, сервіс компаній стає настільки зручним, що користуватися їх послугами можна прямо біля комп’ютера не виходячи з дому. Як правило, оформлення заявок проводиться по телефону або онлайн на сайті. В цьому випадку даються гроші в борг на Ківі-гаманець, банківську карту або в офісі під час підписання письмового договору.

Серед найпопулярніших на сьогодні мікрофінансових організацій числяться Домашні гроші, One click money, Вкармане, СМСфінанс і багато інших.

Мікрофінансових організація СМСфінанс

Однією з найпрогресивніших за рахунок зручного сервісу отримання позик є мікрофінансових організація СМСфінанс. Справа в тому, що компанія веде свою діяльність онлайн, послуги автоматизовані, а частина операцій клієнти можуть виробляти самостійно. Як показує практика, зазвичай самостійність і автоматизація народжують позитивні відгуки про компанію.

Умови надання позик

На сьогоднішній день в МФО СМСфінанс можна отримати позику в розмірі від 1 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян під 1,5% в день терміном до 30 днів (доступно тільки для першої позики), при наступних зверненнях процентна ставка може бути зменшена до 1,125% в день. Також можна отримати від 15 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на термін до 9 місяців під 0,5% в день (недоступно для першого звернення). Позики видаються фізичним особам від 18 років.

Як отримати позику?

Для того щоб отримати від компанії перший займ, потрібно зареєструватися на сайті, щоб управляти особистим кабінетом, позиками, розрахунками, термінами і іншим. Далі в спеціальній формі в пункті меню «Взяти позику» необхідно заповнити невелику анкету-заявку з внесенням контактних і паспортних даних, а також вибором терміну і суми. Через 30 хвилин на вказану в анкеті номер телефону надійде СМС з рішенням МФО про позику для клієнта. У разі схвалення необхідна лише підтвердити за спеціальним номером телефону свою заявку. Після підтвердження потрібно прийти в обраний офіс компанії і забрати свої гроші.

Як погасити позику?

Погасити мікрокредит від СМСфінанс можна декількома способами:

  • Готівкою в системах CONTACT і ЛІДЕР;
  • Банківським переводом;
  • Через інтернет-банкінг;
  • Електронними грошима.

Всі реквізити можна уточнити на сайті або за телефоном гарячої лінії компанії.

Порада: якщо у клієнта не виходить укластися в термін і вчасно внести платежі, він завжди може самостійно продовжити терміни свого позики в особистому кабінеті.

Відгуки позичальників про МФО СМСфінанс

Ірина:
Маю чималий досвід використання мікропозик. За своє життя багато разів зверталася за цим в різні мікрофінансові організації і тепер спробувала скористатися послугами СМСфінанс. А справа була ось у чому. Чоловік свого часу сильно зіпсував кредитну історію, тому йому не давали кредити в банках. Але в цьому й відмінність МФО від банків — нікого не хвилює кредитна історія. Він зареєструвався в особистому кабінеті рік тому, і зовсім недавно вирішили взяти невелику суму. Чому саме СМСфінанс? Справа в тому, що у них дуже зручно побудований сервіс — не потрібно нікуди ходити, оформляти позики можна прямо на дому. Спочатку чоловік користувався системою CONTACT для переказу коштів, пізніше ми прив’язали банківську карту і з неї ж погашали позики. При першому зверненні нам схвалили 6 тисяч рублів, але більше до зарплати і не потрібно було. У наступні рази збільшили кредитний ліміт і суттєво знизили процентну ставку.

Миколай:
Ось ніколи б не подумав, що буду писати про мікрофінансової організації позитивний відгук. Але так вже вийшло. Хоча, звичайно, процентні ставки досить високі. Мені дуже сподобалося, що системи верифікації і схвалення кредиту повністю автоматизовані, це дозволяє нам, зайнятим людям, економити свій час. СМС при оформленні заявки приходить дуже швидко — протягом години. Зазвичай перший кредит дають в розмірі не більше ніж 5 тисяч на 21 день, і отримати його можна тільки при особистому зверненні в офісі. Зате другий і наступні можна отримувати прямо на банківську карту або електронний гаманець і зовсім не турбуватися про фінансові проблеми. Повернення не менше простий, ніж отримання. В особистому кабінеті просто натискаєте кнопку «Повернути», заповнюєте короткий електронний бланк і гроші приходять на рахунок.

Анастасія:
Беру займ у мікрофінансової організації СМСфінанс вже не в перший раз, тому із задоволенням залишаю позитивний відгук. Я студентка і підробляю, щоб було на що жити і вчитися. У мене, як і у будь-якого студента, бувають моменти в житті, коли грошей немає навіть на їжу, а до зарплати, яка все одно маленька, ще далеко. Саме такий випадок і підштовхнув мене взяти кредит, а точніше мікропозик у цій компанії. Я живу в гуртожитку, і ліфт у нас не працює, а мені потрібно було отримати мікропозик терміново. Спускатися і підніматися знову на 9 поверх зовсім не хотілося. У своїх пошуках в інтернеті я натрапила на кілька мікрофінансових організацій, що надають кредити прямо через інтернет. Важко сказати, чому я вибрала саме СМСфінанс. Напевно, просто спрацювала хороша інтуїція. На жаль, мене все ж чекало невелике розчарування. Справа в тому, що перший займ можна отримати тільки в офісі компанії, але, на щастя, такий офіс розташований в 2-х хвилинах ходьби від мого гуртожитку. Тому я не стала більше шукати, та й часу вже не було. Швидко зареєструвалася у них на сайті і оформила онлайн-заявку. СМС-відповідь від компанії прийшов протягом 10 хвилин, і я, щаслива, швидше за побігла забирати свої гроші. Мені схвалили 4 тисячі рублів на 20 днів. З мінусів — висока процентна ставка. Але потрібно відзначити, що з кожним новим позикою і ставка, і кредитний ліміт змінюються в кращу сторону. До того ж тепер я можу отримувати гроші прямо на стипендіальну картку і не турбуватися про те, що можуть виникнути труднощі до зарплати чи стипендії.

Порада: коли людина, яка отримала позику від мікрофінансової організації, не поспішає виплачувати свої борги і не готується до конструктивного діалогу, МФО часто звертаються в колекторські контори, які і спеціалізуються на вибиванні боргів. Якщо вам подзвонять колектори, найкраща реакція — готовність і бажання співпрацювати. Найчастіше колектори можуть допомогти розрахуватися з боргами.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Мікрофінансові організації — не посланці зла, а всього лише компанії, які заробляють гроші на кредитах. А співпрацювати з ними чи ні — справа кожного. Як показує практика, сучасний світ часто не може обійтися без послуг подібних МФО. Незважаючи на те, що борг — це тягар відповідальності, краще і простіше брати гроші не у друзів і знайомих, а саме в подібних комерційних організаціях. Що ж стосується МФО СМСфінанс, то варто відзначити, що дуже зручний і вигідний сервіс робить її ще більше привабливою для тих, хто шукає зручності навіть в самому незручному. Крім того, процентні ставки по позиках набагато нижче, ніж у багатьох інших мікрофінансових організаціях і навіть банках. До того ж оформляти онлайн-займ можна, самостійно обираючи суму і терміни. Доступ до особистого профілю дозволяє виплачувати мікрокредит не виходячи з дому будь-яким способом, а також при необхідності продовжувати термін дії договору позики.

Ссылка на основную публикацию