СМСфінанс-мікропозик — телефон гарячої лінії

Мікрофінансові організації — компанії, що дозволяють отримувати мікрокредити в найкоротші терміни і з мінімальними вимогами. Як правило, для оформлення не потрібно великого пакета документів і багато часу. Крім того, істотно економити ресурси дозволяє дистанційне обслуговування через інтернет, яке може бути надано багатьма компаніями. До них відносяться Центр Експрес Кредит, СМСфінанс, Кредіто24 і багато інших.

Консультувати клієнтів мікрофінансові організації можуть як в своїх офісах, так і за допомогою дзвінків на гарячу лінію, листів на електронну пошту, а також інтернет-консультантів на сайтах.

Мікрофінансових організація СМСфінанс

Кредитна карта Ощадбанку на 50 днів — вигідний інструмент для отримання коштів на незаплановані витрати. Але мікрофінансових організація СМСфінанс здатна видавати позики на термін від 30 днів до 3 місяців на суму від 1 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян під 1,5% в день. Оформлення може проводитися за кілька хвилин з моментальним онлайн-рішенням компанії після заповнення заявки на сайті. Але варто відзначити, що практично у кожного потенційного чи діючого клієнта можуть виникати питання, що стосуються фінансових послуг, і тоді з’являється необхідність зв’язуватися з компанією для отримання відповідей на них.

Телефон гарячої лінії СМСфінанс

Щоб отримати консультацію фахівця гарячої лінії, необхідно зателефонувати за номером 8 (800) -333-27-57 або замовити зворотний дзвінок на сайті СМСфінанс.

Порада: телефон гарячої лінії Кредит Європа Банку, МФО СМСфінанс або будь-який інший комерційної організації корисно записати в телефонну книгу мобільного телефону, щоб в будь-який час була можливість отримати консультацію фахівця компанії, клієнтом якої є позичальник.

Інші способи отримання консультації

За часів високих технологій за допомогою інтернету можна не тільки дізнатися про те, як зняти гроші з карти Тінькофф без комісії, але і отримати розгорнуті відповіді на будь-які питання, що цікавлять про різних комерційних компаніях. Так, за допомогою сайту можна дізнатися все про мікрофінансової організації СМСфінанс, а також звернутися до онлайн-консультанту. Чат розташований в нижньому правому куті.

Відповіді на найважливіші і популярні питання є також і в відповідних пунктах меню. А написати лист на електронну пошту можна за адресою info@smsfinance.ru.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Який би популярною і великою не була комерційна організація, необхідність ставити питання при зверненні та користуванні її послугами може виникнути у будь-якого клієнта в будь-який час. І щоб отримати консультацію, достатньо звернутися за номером гарячої лінії або до онлайн-консультантам, послуги яких доступні цілодобово. Цими сервісами на сьогодні і має в своєму розпорядженні мікрофінансових організація СМСфінанс.

Ссылка на основную публикацию