СМС фінанс «Особистий кабінет» — увійти, залишити онлайн-заявку на позику

Ситуація, коли гроші потрібні терміново і немає часу збирати документи, заповнювати велику кількість паперів, знайома багатьом з нас. В такому випадку звернення в компанію СМС Фінанс може вирішити короткострокові проблеми і дати можливість швидко отримати необхідну суму грошей.

Що являє собою МФО СМС Фінанс?

СМС Фінанс — це сервіс, що дозволяє оформити позику на карту в режимі онлайн на суму до 30 тисяч рублів. Для цього клієнтові не потрібно підтверджувати наявність офіційного доходу, заставного майна або залучати поручителів.

ТОВ МФК «СМСФІНАНС» зосереджена в сфері мікрофінансування, запропоновані послуги побудовані на основі стандартів передових країн. Свою діяльність організація почала в 2010 році на базі Фонду «Доступний Позика», в 2012 році увійшла до переліку МФО РФ. Це одна з перших компаній, яка заявила про себе на ринку міні-позик. Штаб-квартира розташована в Москві, але система працює з будь-яким населеним пунктом Росії.

Сьогодні СМС Фінанс — це інноваційний сервіс з мікрокредитування в режимі онлайн. Відмінність від інших подібних компаній полягає в надходженні грошей на рахунок в лічені хвилини і в застосуванні зручного способу оформлення позики.

Як зареєструватися на сайті SMS Finance?

Для реєстрації необхідно зайти на офіційний сайт компанії і вибрати пункт «Зареєструватися». Після цього потрібно вказати особисті дані, номер телефону і то, звідки дізналися про організацію.

Порада: всі заявки і фінансові операції здійснюються з мобільного, вказаного при реєстрації. Тому використовуйте номер особистого телефону, який постійно активний.

Після внесення інформації потрібно підтвердити згоду на обробку даних і вибрати «Підписати згоду». Потім на вказаний номер прийде код підтвердження, його потрібно ввести на сайті. Також в СМС буде вказано розмір грошової суми, на який потенційний клієнт може розраховувати при оформленні позики.

Як увійти в «Особистий кабінет» СМС Фінанс?

Після реєстрації користувач отримує доступ до «Особистого кабінету». У правому верхньому кутку знаходиться опція «Вхід в особистий кабінет», потрібно натиснути на неї і ввести номер телефону і пароль. Якщо пароль забутий, його можна відновити, використовуючи функціонал сайту. Новий код прийде на телефон протягом декількох хвилин. «Особистий кабінет» потрібен для оформлення мікрокредиту, установки лімітів і погашення заборгованості.

Умови отримання позики і процентні ставки

СМС Фінанс надає послуги мікрокредитування на наступних умовах:

 • мінімальна сума мікропозик — 1 тис. рублів;
 • максимальна сума — 30 тис. рублів;
 • період розгляду заявки — 30 хвилин;
 • терміни кредитування — до 3 місяців;
 • заборгованість сплачується наприкінці одним платежем, а якщо погасити її заздалегідь, перерахунок відсотків не передбачений;
 • процентна ставка — 0,5-2% за кожен день користування позиковими засобами (в залежності від суми та термінів);
 • максимальна річна ставка — 730%;
 • є можливість пролонгації договору;
 • стягнення грошей при простроченні проходить методом дзвінків і переговорів з боржником, відправки йому СМС-повідомлень.

Оформлення позик СМС Фінанс доступно всім жителям РФ. При цьому до потенційного позичальника висувається ряд вимог:

 • громадянство РФ;
 • вікові рамки 18-70 років;
 • офіційна прописка повинна відповідати адресою проживання клієнта.

Як подати онлайн-заявку на мікрокредит?

На першому етапі потрібно оформити заявку. Для цього необхідний документ, що ідентифікує особу. Клієнт повинен заповнити заявку на офіційному сайті, вказавши необхідну суму, адреса, місце роботи і відомості про інших позиках (якщо раніше він брав гроші в кредит).

Інформація обробляється протягом півгодини, після чого на номер телефону приходить відповідь. Для отримання грошової суми необхідно відправити СМС на номер +7 (913) -913-50-20 з текстом ZAEM і сумою кредитних коштів, які планується отримати в користування. Відправлене повідомлення повинно виглядати наступним чином: «ZAEM» «грошова сума» «пароль при вході в« Особистий кабінет ». Приблизний формат — ZAEM 5000 GTYUI57. Всі відомості вказуються без розділових знаків через пробіл.

Після цього отримана інформація направляється в Бюро кредитних історій, йде подальша обробка системою. Для уточнення даних фахівець може передзвонити за вказаним номером і поставити кілька запитань.

Якщо заяву схвалено на номер клієнта приходить СМС з повідомленням. Для продовження фінансової операції потрібно відвідати офіційний сайт і зайти в «Особистий кабінет», в якому буде договір оферти. Підписати його можна, поставивши позначку навпроти опції «З умовами договору згоден».

Зазначена сума позики направляється позичальнику тим способом, який він вказав при оформленні:

 • готівкою;
 • на банківський рахунок;
 • на банківську карту;
 • електронні гроші.

Як можна погашати заборгованість?

Для того щоб повернути суму основного боргу і відсотки, існує кілька способів:

 1. У касі будь-якого банку, вказавши фахівця реквізити компанії СМС Фінанс.
 2. Через свою платіжну карту. Для цього потрібно зайти на офіційному сайті компанії в розділі «Особистий кабінет» і вибрати пункт «Оплата з карти».
 3. Через систему Ківі. Для цього в «Особистому кабінеті» потрібно вибрати «Виставити рахунок по Ківі». Якщо в момент погашення боргу немає можливості підключитися до Інтернету, необхідно набрати номер 8 (800) -333-27-57 і попросити виставити рахунок. Оплатити його можна, поповнивши свій гаманець Ківі.
 4. Готівкою через систему CONTACT або ЛІДЕР, дізнавшись адресу найближчого офісу на сайті даних організацій.

Важливо: днем ??погашення мікрокредиту вважається дата внесення грошей на рахунок компанії.

Особливості бонусної програми

Для клієнтів МФО діє система лояльності. Кожен позичальник, який повторно звертається в СМС Фінанс, може розраховувати на знижку в розмірі 20% щодо основної процентної ставки. Головна умова — займ на карту не повинен оформлятися перший раз. Якщо раніше людина вже звертався до даної організації, можна оформити мікрокредит зі знижкою.

Важливо: при пролонгації договору знижка 20% за основною ставкою зберігається.

Чи можна пролонгувати позику?

СМС Фінанс передбачає пролонгацію оферти. Для того щоб продовжити договір, необхідно сплатити всю суму нарахованої комісії. При цьому продовжити кредит можна на менший період. Для цього потрібно заплатити суму меншу, ніж розмір комісії, відштовхуючись від розміру щоденного відсотка і кількості днів, на які планується пролонгація.

Відповідальність на несплату

При простроченні платежу щодня знімається додатковий платіж — 0,05% від загальної суми мікрокредиту плюс оплата відсотків, передбачена в договорі до моменту повного погашення заборгованості.

Важливо: якщо позичальник протягом тривалого терміну не вносив гроші і не погасив позику, в першу чергу страждає його репутація, так як всі відомості направляються в Бюро кредитних історій. Прикро, якщо через невеликої суми через певний час особі буде відмовлено в оформленні автокредиту або іпотеки.

Тому, якщо клієнт розуміє, що до встановленої дати не встигне внести всю суму позики, потрібно зателефонувати на безкоштовну гарячу лінію і попередити про це. Спеціаліст дасть подальші вказівки.

Якщо боржник не дає про себе знати після закінчення термінів дії кредитної програми, з ним намагаються зв’язатися співробітники компанії СМС Фінанс, запропонувавши індивідуальний підхід до вирішення проблеми. Якщо ж переговори заходять «в глухий кут» і клієнт не збирається вживати заходів щодо погашення заборгованості, справа передається до суду.

СМС Фінанс — телефон гарячої лінії

При виникненні питань про роботу організації та оформленні мікропозик можна звернутися за телефоном гарячої лінії: 8 (800) -333-27-57. Дзвінки по території РФ безкоштовні. Також можна залишити свої контакти на сайті, вибравши в правому верхньому кутку опцію «Замовити зворотний дзвінок». У вкладці потрібно вказати номер телефону, контактні дані та час, коли буде зручно розмовляти зі співробітником.

Натисніть, щоб збільшити

Збережіть статтю в 2 кліка:

СМС Фінанс — оптимальне рішення для тих, кому терміново потрібні гроші. Клієнтів приваблюють прості умови оформлення, прозора схема нарахування відсотків, бонусна програма для постійних позичальників. Але за такі зручності доведеться платити — процентна ставка СМС Фінанс набагато вище банківського кредиту.

Ссылка на основную публикацию