Смішні конкурси для викупу нареченої в під’їзді і в квартирі

Весілля — це такий захід, який вимагає відповідальної підготовки не тільки з боку молодят, але і подружок нареченої. Свято починається з викупу, саме цей моменти повинні продумати подружки: підготувати цікавий сценарій, придумати прикольні конкурси. У даній статті можна знайти нові, молодіжні та смішні конкурси для викупу нареченої, а також ідеї, які стануть в нагоді для проведення веселого свята.

Рекомендації для проведення викупу

Для того щоб викуп пройшов весело і запам’ятався кожному гостю, потрібно дотримуватися деякі рекомендації:

  1. Найперше, що потрібно придумати — це сценарій і тематику всього заходу. Це може бути казкова пригода, де у кожної подружки буде своя роль, а весь сценарій буде написаний у віршах. Можна провести викуп в стилі комп’ютерної гри, де головний приз — це наречена. Допит, розмова з даішником, мафія і так далі, ідей безліч. Найчастіше молодята організовують своє весілля в якомусь стилі, в такому випадку викуп повинен бути в цій же тематиці.
  2. Конкурси не повинні бути занадто заумні і важкі, вони повинні бути оригінальні і смішні, щоб гості зарядилися хорошим настроєм з самого початку торжества.
  3. Викуп не повинен бути надто розтягнутим, не варто вигадувати випробувань довше, ніж на півгодини, в ідеалі захід займає 10-15 хвилин.
  4. Для нареченого на весіллі виглядати красиво важливо так само, як і для нареченої. Тому варто подумати про зовнішній вигляд майбутнього чоловіка і його друзів, які будуть брати участь в конкурсах. Адже потім їм ще гуляти на весіллі, а головного винуватця торжества відправлятися в ЗАГС зі своєю коханою. Тому конкурси не повинні якось зіпсувати зовнішній вигляд жодного гостя.
  5. Якщо викуп проводиться в під’їзді, зазвичай підбирають по одному випробуванню, починаючи з першого поверху і до останнього. Якщо це багатоповерхівка, краще робити випробування через поверх або два. Якщо наречена живе в приватному будинку, майбутній чоловік викуповує наречену на вулиці.

Список найцікавіших конкурсів

Для викупу потрібно підбирати оригінальні, смішні і не вульгарні конкурси, які ще не «приїлися». Нижче запропоновані різноманітні прикольні конкурси для викупу нареченої.

Навіщо одружився

Перед входом в будинок або під’їзд подружки повинні розтягнути мотузку з кульками, які потрібно заздалегідь підготувати. У кожній кульці лежить записка з причиною, по якій хлопець міг захотіти одружитися. Варіанти повинні бути штучно і смішні, наприклад: «Набридло прати шкарпетки», «Набридло їсти пельмені», «Боюся спати один», «Проспорила» і т. Д. В одній кульці повинна бути напис: «Тому то полюбив». Саме цю записочку і повинен знайти майбутній чоловік, лопнув все кульки. За кожну неправильну кульку, подруги вимагають викуп. Інтерес полягає в тому, що наречений повинен лопнути кульку підручними засобами, голки йому не видаються, але тут він може попросити допомоги у свідків і друзів.

Квітка для коханої

Для цього випробування знадобляться довгі кульки, як у клоунів в цирку. Завданням буде змайструвати з кульки квіточку для своєї коханої нареченої. Гості в результаті вирішують чи достатньо він гарний. «Підступні» подружки можуть трохи нашкодити і дати спочатку нареченому дірявий кульку, тоді він не зможе його надути, і з нього можна вимагати плату за помилку.

Обов’язки чоловіка

Цей конкурс для свідка. Потрібно підготувати кілька папірців, на яких написані російські слова, вони можуть бути будь-якими: шкарпетки, туалет, раковина, тарілка і т. Д. Папірці слід помістити в мішок або шапку. Свідок повинен витягувати папірці, і говорити будь-який обов’язок або обіцянку нареченого, пов’язану з цим словом. Наприклад, дісталося слово «шкарпетки», можна придумати таку обіцянку: «Майбутній чоловік обіцяє не розкидати шкарпетки по квартирі».

непростий шлях

Влітку на вулиці можна провести дуже смішний і непростий конкурс для викупу. Для нього потрібно знайти дитячий велосипед і підготувати «трасу». Можна взяти кеглі з дитячого боулінгу і розставити їх змійкою. Нареченому потрібно проїхати по цьому шляху не збивши жодну кеглю, за кожну помилку він повинен заплатити. Це випробування можна провести і для друзів, якщо головний винуватець торжества не хоче псувати костюм.

Гарні слова

У цього конкурсу є безліч варіантів, але найпопулярніші це «Ромашка» або «Драбина». Сенс випробування полягає в тому, що майбутній чоловік повинен «завалити» улюблену компліментами. Якщо це ромашка, то він повинен відриваючи пелюстка вимовляти ласкаве слово, а якщо це сходи — то по компліменту на кожну сходинку. На сходинках можна написати ім’я нареченої, тоді жених повинен говорити комплімент, що починається на відповідну букву.

Де суджена?

Це завдання для викупу дається нареченому, коли він знаходиться вже в квартирі. Перед ним буде стояти кілька дівчат, закритих покривалом. Спочатку ведуча задає питання про наречену, наприклад, «Улюблений фільм», «Колір очей» і т. Д. Після чого наречений повинен вибрати, під яким покривалом сховалася його суджена.

медогляд

Цей смішний конкурс зазвичай проводять при вході в будинок нареченої. Провідною потрібно одягнутися в білий халат, вона буде виступати в ролі окуліста. На великому плакаті будуть написані числа, пов’язані з молодятами. Окуліст вказує на число і просить сказати з чим це пов’язано. Наприклад, 23 — число народження мами коханої.

німий

Це випробування для викупу вельми зручно, так як воно проводиться без реквізитів. Провідна пропонує нареченому без слів, тільки за допомогою жестів і міміки описати свою кохану. Можна ставити різні завдання, наприклад, описати першу зустріч (тут можна попросити допомогти друга), або зобразити похід за новими тарілками з майбутньою дружиною.

фінальне випробування

Це смішне завдання для викупу дається одним з останніх, перед дверима нареченої. Його завданням буде дістати ключ від дверей, з банки, заповненої водою. Наречений повинен якомога швидше спустошити ємність і добути ключ. Для того, щоб ускладнити завдання, можна дати банку з алкоголем, але при цьому йому можуть допомогти друзі.

Прогулянка з дитиною

Цей конкурс проводиться з дітьми, можна попросити взяти участь діток гостей або брата і сестру, кого-небудь з молодих. Провідна пропонує нареченому зібрати дитину на прогулянку, за допомогою того що є. Реквізит можуть дати подруги, але щось можна попросити і у гостей. В результаті провідна оцінює наскільки тепло малюк зібраний.

Реп для коханої

Тут все просто — нареченому потрібно прочитати реп для своєї коханої нареченої. Вийде дуже весело, якщо в якості акомпанементу йому запропонувати балалайку або гармошку. Навіть якщо він не вміє грати, так вийде ще смішніше.

дорога

Цей конкурс проводиться з грошима і вважається самим «дорогим». Завдання майбутнього чоловіка викласти грошима ім’я своєї коханої нареченої, адже сімейне життя має на увазі безліч витрат. Якщо у нареченої коротке ім’я, наприклад, Оля, подружки можуть дати завдання викласти слово «Олечка».

класичне завдання

Дуже цікавий класичний конкурс для викупу з туфлею. Нареченому пропонується кілька коробок з-під взуття, в яких лежать туфлі. Він повинен вгадати яка з туфельок підходить саме його коханої. За кожну помилку грошовий штраф.

Наостанок, рекомендуємо подивитися на відео викуп нареченої зі смішними і цікавими завданнями:

Смішні конкурси для викупу нареченої придумати нескладно, потрібно підключити фантазію, проаналізувати інтереси молодят і тоді, ця прекрасна традиція і захід запам’ятається всім гостям самим молодим.

Ссылка на основную публикацию