Смажена їжа шкідлива

Акриламід — це хімікат, який використовується головним чином в якості основи при виготовленні полиакриламида і сополімерів акриламіду. Полиакриламид й сополімери акриламіду використовуються в багатьох комерційних процедурах, таких як виробництво паперу, барвників і пластмас, а також при обробці питної води і стічних вод, включаючи каналізаційні води.

Вони також виявляються в споживчих продуктах, таких як ущільнення, упаковка харчових продуктів і деякі клеї. У цих продуктах зазвичай присутні слідові кількості акриламіду.

Дослідники з Європи і США знайшли акриламід, зокрема, в продуктах, які були нагріті до температури вище 120 градусів за Цельсієм (248 градусів за Фаренгейтом), однак не в готових продуктах, зазначених нижче цієї температури. Було виявлено, що картопляні чіпси і французький картопля-фрі складаються з більшої кількості акриламіду в порівнянні з іншими продуктами.

Всесвітня організація охорони здоров’я та Продовольча і сільськогосподарська організація Об’єднаних Націй вказали, що рівні акриламіду в харчових продуктах є «серйозною проблемою» і що необхідні додаткові дослідження для виявлення ризику впливу дієтичного акриламіду.

Як виходить акриламід?

Аспарагин є амінокислотою (основою білків), яка виявляється в багатьох овочах, з більшою концентрацією в деяких діапазонах картоплі. При нагріванні до високих температур в присутності специфічних цукрів аспарагин може утворювати акриламід.

Було виявлено, що при високотемпературних підходах до приготування їжі, таких як жарка, випічка або спекотне, виходить акриламід, тоді як кип’ятіння і мікрохвильове вплив, як правило, менш вірогідні. Більш тривалий час приготування може також збільшити виробництво акриламіду, коли температура приготування вище 120 градусів за Цельсієм.

Чи є що-небудь в процесі приготування їжі, яке можна змінити на більш низьке пряме вплив дієтичного акриламіду? Було показано, що зменшення часу приготування, бланшування картоплі до смаження і сушіння спостерігалося зниження вмісту акриламіду в деяких продуктах харчування.

Чи повинен я змінити свій раціон?

Смажена їжа шкідлива це факт. Рівні акриламіду в харчових продуктах сильно розрізняються залежно від виробника, часу приготування, а також від рівня техніки і температури процесу приготування. Краще керівництво в цей час — дотримуватися встановлених дієтичним нормам і їсти здорову, збалансовану дієту з низьким вмістом жирів і рясним високим вмістом клітковини, фруктів і овочів.

Чи підвищує акриламід ризик розвитку раку?

Дослідження в моделях гризунів показали, що безпосередній вплив акриламіду позиціонує ризик для багатьох типів раку. Однак докази з досліджень на людях ще не завершені.

Національна програма з токсикології та Міжнародне агентство з вивчення раку вважають, що акриламід є «ймовірним канцерогеном для людини», заснованим на дослідженнях лабораторних тварин, за умови, що акриламід міститься в питній воді. Проте, токсикологічні дослідження виявили відмінності в коефіцієнтах поглинання акриламіду між людьми і гризунами.

Ряд досліджень, проведених методом випадок-контроль, досліджував взаємозв’язок між споживанням дієтичного акриламіду і ризиком виникнення раку ротової порожнини, голосових зв’язок, стравоходу, горла, товстої кишки, нирок, грудей і яєчника.

У цих дослідженнях, як правило, не виявлено перевищення зростання, пов’язаного зі споживанням акриламіду. Однак в дослідженнях не всі продукти, що містять акриламід, складалися при оцінці впливу.

Крім того, деталі в дослідженнях випадок-контроль про прямих впливах зазвичай засновані на інтерв’ю з темою і контрольними темами, і ці групи можуть різнитися по точності відкликання про експозицію. Одним з елементів, який може вплинути на точність відтворення в дослідженнях, пов’язаних з раком, є те, що дієти часто змінюються після отримання діагнозу раку.

Щоб уникнути таких обмежень для точного визначення прямого акриламід, біомаркери впливу були недавно використані в дослідженні датських співучасників, призначеному для оцінки подальшого ризику раку молочної залози у жінок в постменопаузі.

Серед жінок з більш високим рівнем акриламіду, пов’язаного з гемоглобіном в крові, статистично значуще збільшення ризику виникнення раку молочної залози, чутливого до рецептора естрогену.

Цей висновок рекомендує вплив, пов’язане з ендокринними гормонами, яке буде слідувати результатами дослідження на основі опитувальника, проведеного в Нідерландах, в якому виявлено надмірну кількість раку ендометрія і яєчника, але не раку молочної залози в постменопаузі, пов’язаного з більш високим рівнем акриламіду прямого впливу.

Інше дослідження співучасника з Нідерландів запропонував сприятливу зв’язок між дієтичним акриламидом і ризиком раку нирки, але не раку передміхурової залози або сечового міхура.

Регулюються чи рівні акриламіду?

Агентство з охорони навколишнього середовища США (EPA) регулює акриламід в питній воді. EPA встановило прийнятний рівень акриламід, встановлений досить низьким, щоб врахувати будь-яку непередбачуваність інформації, що стосується акриламіду, до ракових і нейротоксическим результатами.

Адміністрація США з контролю за продуктами і ліками контролює кількість повторюваного акриламіду в ряді продуктів, які контактують з харчовими продуктами, але в даний час немає стандартів, що регулюють присутність акриламіду в самій їжі.

Які дослідження необхідні?

Хоча дослідження в моделі гризунів рекомендують, що акриламід є перспективним канцерогеном, необхідні додаткові епідеміологічні дружні дослідження, щоб допомогти виявити будь-які наслідки споживання дієтичного акриламіду на ризик розвитку раку у людини.

Також важливо визначити, як утворюється акриламід в процесі приготування їжі і чи присутній акриламід в харчових продуктах, крім тих, які протестовані в даний час.

Ці деталі дадуть отримати більш точні і вичерпні цитати про дієту.

дієтичні поради

Отруйні речовини, такі як кукурудзяний сироп з високим вмістом фруктози, аспартам і транс-жири, вже понад століття забруднюють нашу продовольчу базу. Проте принаймні мітка компонента повідомить вам, коли вони будуть присутні.

Це не завжди так. Вам потрібно зрозуміти акриламід, нейротоксин і канцероген, які можуть утворитися при смаженні вуглеводів. В якості побічного продукту для приготування їжі це не входить в список інгредієнтів. Проте, це є, і це погані речі.

Акриламід міститься в картопляних чіпсах, картоплі-фрі, а також в каві. Картопля фрі складається з декількох з найбільших рівнів акриламіду, і звичайна практика продовження часу приготування для досягнення більш хрусткого малька може дати в 10 разів більше акриламіду. До інших джерел належать хлібні приправи, житній хліб, пончики та печиво. Каструлі з великою кількістю крохмалю також мають високий рівень акриламіду.

Немовлята і маленькі діти особливо схильні до ризику! Спроба зараження дитячим харчуванням в польському дослідженні оцінила ефект акриламід у дітей у віці 6-12 місяців. Немовлята з найвищим рівнем акриламіду в крові мали рівні в кілька разів вище, ніж звичайно.

Смажені і оброблені продукти краще уникати з багатьох причин, а не тільки акриламід. У своєму власному праві багато з них відчувають нестачу в харчуванні і трохи більше, ніж харчові таблетки з надмірним вмістом цукру і крохмалю, які викликають хронічні захворювання. Смажена їжа шкодить вашому тілу і мозку різними способами, і це не просто довгостроковий ефект, а й короткочасне утруднення.

  • Смажені продукти перешкоджають артеріях і призводять до інсульту і хвороби Альцгеймера.
  • Забиті вени і артерії викликають зупинку серця і аневризми.
  • Масло каноли входить в число провідних 3 ГМО-продуктів в США і використовується практично у всіх ресторанах і майже у всіх смажених продуктах, які ви знайдете в магазинах.
  • Масло ріпаку (рапсове масло) є синтетичним і пригнічує клітини кисню, викликаючи емфізему і утруднення дихання, що в підсумку призводить до раку.
  • Соєві і соєві субпродукти — практично всі ГМО. Олія кукурудзяна і кукурудзяні висівки також є ГМО і складаються з пестицидів.
  • Смажений на увазі підбурювальну їжу, яка розвиває проблеми з суглобами.
  • Картопля і велика частина хліба (булочки, піца, жуйки і т. Д.) Додають масло каноли і перетворюються в цукор в шлунку.
  • Змінені, оброблені і смажені продукти не руйнуються в організмі належним чином; залишаючись в нирках, печінці, кишечнику, передміхуровій залозі і товстій кишці протягом тривалого часу, якщо не назавжди.

Успіхів! Приємних вихідних!

Ссылка на основную публикацию