СМАС ліфтинг: відгуки, показання, протипоказання, результати

Краса і молодість особи в наш час стає все більш доступною, завдяки розробкам фахівців в області косметології і медицини. Перетворитися вже можна практично в будь-якому віці, а також надовго позбутися від багатьох проблем зі шкірою, включаючи вікові зміни. До одного з таких сучасних методів можна віднести СМАС ліфтинг, відгуки на який дуже позитивні і який все частіше застосовується для відновлення основних структурних деформацій шкіри або омолодження.

Smas ліфтинг, що це таке

Найменування ліфтингу походить від назви шару епідермісу, на який особливим чином і відбувається вплив. Smas — скорочення, що позначає Superficial Musculo-Aponeurotic System. У перекладі — поверхневий м’язовий апоневротический шар. Ці тканини об’єднуються в собі комплекс клітин, що покривають м’язовий мімічний комплекс, виконують функції своєрідного каркаса або основи особи. Порушення СМАС шару з часом неминучі, це призводить до деформацій волокон, порушується цілісність колагенових сполук і починають проходити біологічні процеси, що негативно впливають на структуру шкіри. Через це з’являються складки, спотворюється контур обличчя, виникають супутні проблеми старіння, ослаблення шкіри.

Smas ліфтинг спрямований на підтримку, при необхідності коригування внутрішнього шару. За рахунок зовнішніх впливів запускається процес часткового оновлення колагенових волокон, стимулюється утворення еластину, підтягуються розслаблені тканини, активуються регенеративні реакції. Класичними засобами догляду за шкірою (креми, лосьйони, мазі) таких ефектів не досягти, так як СМАС методика передбачає проникнення в глибокі шари епідермісу. Це є одним з переваг даного способу омолодження, що дозволяє досягати хороших результатів за найкоротші терміни.

Розрізняють декілька різновидів smas ліфтингу:

 • Хірургічний. Застосовується в особливо запущених випадках, при протипоказання до використання безопераційних ультразвукових методик. Передбачає вплив через спеціальні надрізи, які хірург проводить в області значна, продовжуючи по ходу росту волосся, закінчуючи в районі вуха. Надалі йдуть досить складні маніпуляції з розділення тканин, корекції і фіксації. СМАС процедура вимагає особливого досвіду фахівця, має ряд протипоказань і виконувати її можна тільки в спеціалізованих медичних установах, після ретельного обстеження. Необхідна правильна реабілітація. Хірургічний ліфтинг конкурує з більш сучасною альтернативою, а саме впливу ультразвуком. Апаратний метод виключає операційне втручання, тривалий відновлювальний період, але може мати не такий тривалий результат, як після хірургічного втручання;
 • Ультразвуковий smas ліфтинг. Апаратне вплив вважається більш делікатної косметичною процедурою і в ряді випадків не менш ефективним, ніж оперативні маніпуляції. Для цих цілей косметологи використовують спеціальне обладнання, що дозволяє проникати в глибокі шари епідермісу, регулювати ступінь і якість впливу. Процедура не вимагає розрізів на шкірі, дозволяє обробити проблемні ділянки, не залишає слідів, має не такий болючий реабілітаційний період, як при хірургічному варіанті.

Все частіше пацієнти з не яскраво вираженими дефектами на шкірі вибирають ультразвукове вплив, так як цей спосіб дозволяє безболісно, ??з мінімальними ризиками впоратися з основними проблемами епідермісу.

При розгляді основних переваг якісно проведеної процедури СМАС ліфтингу, зокрема із застосуванням ультразвуку, виділяються наступні позитивні особливості:

 1. Хороший результат, навіть в досить запущених ситуаціях, коли зморшки глибокі і контур обличчя дуже змінений;
 2. Збереження природних і природних контурів особи після процедури;
 3. Можливість корекції за все особи відразу;
 4. З корекцією smas з’являється можливість не тільки омолодити шкіру, але і простимулювати ряд біологічних процесів в шарах епідермісу, що відповідають за еластичність і пружність тканин;
 5. Тривалий ефект омолодження, що не вимагає частого повторного втручання;
 6. Можливість подальшого застосування і інших омолоджуючих заходів.

Плюси процедури очевидні тільки при грамотно проведеній процедурі, тому до вибору клініки або спеціальної установи, потрібно підходити з особливою увагою.

Кому і коли smas ліфтинг буде корисний

Ліфтинг за технологією smas рекомендований особам, не молодшим 35 років, так як на більш ранніх термінах можна підібрати інші підтримують процедури, особливо це стосується хірургічних втручань. Важливо і не відкладати надовго ліфтинг омолодження, тому що з віком здатність до оновлення, відновлення тканин зменшується. Оптимальним вважається період 40-49 років, якщо для цього є реальна необхідність.

До основних показань глибокого ліфтингу відносять практично всі зміни на обличчі, які супроводжують процес старіння, в’янення шкіри. Особливо корисний саме СМАС ліфтинг при наступних неприємні явища:

 • Зморшки, викликані віковими процесами, мімічними наслідками. Глибина таких неприємних складок може бути різною, smas ліфтинг здатний впоратися з досить суттєвими деформаціями шкіри;
 • Зміни контурів особи через відвисання шкіри, друге підборіддя;
 • Потемніння навколо очей, формування «мішків»;
 • Втрата еластичності, пружності шкіри.

Визначити можливість і доцільність процедури потрібно спільно з фахівцем після детального огляду, оцінки потенційних ризиків.

Як проходить процедура

Принцип проведення ультразвукового і хірургічного проведення СМАС підтяжки обличчя кардинально відрізняється. Так як операційне втручання поетапно описати складно, через специфіку процесу і відповідної медичної термінології, то зрозуміліше стане вплив ультразвуком. Тим більше, безопераційна підтяжка найбільш часто затребувана як косметична процедура, що омолоджує на ранніх стадіях старіння шкіри. Попередня підготовка організму, дієта не потрібна. За часом вона займає близько години, ефект помітний вже після першого сеансу, складна реабілітація не потрібно, як і серйозна загальна анестезія, госпіталізація.

Поетапно ультразвукової smas ліфтинг проходить приблизно так:

 1. Огляд стану шкіри, бесіда з пацієнтом і дослідження на наявність можливих протипоказань. Орієнтовна визначення зон, де в подальшому будуть проведені маніпуляції;
 2. СМАС підтяжка обличчя: фото відразу після операції

  Шкіра очищається від косметики, при необхідності застосовуються спеціальні засоби по усуненню можливих забруднень;

 3. Наноситься анестетик у вигляді крему або гелю. Хоча СМАС процедура вважається відносно безболісною, але, щоб виключити почуття дискомфорту застосовуються місцеві знеболюючі засоби. Зазвичай вони витримуються на обличчі близько 20-30 хвилин, потім змиваються;
 4. Наноситься розмітка і контури щодо проблемних зон, саме вони допоможуть зорієнтуватися спеціаліста з напряму і розташування проблемних ділянок;
 5. Використання гелю для кращого проникнення ультразвукових випромінювань і проведення основної ліфтинг процедури корекції поверхневого м’язового апоневротического шару. Послідовно обробляється одна частина особи, потім інша. Датчики можуть змінюватися, в залежності від глибини проникнення, типу тканин, на які проводиться вплив. Тривалість СМАС ліфтингу може варіюватися від 40-90 хвилин;
 6. Очищення від допоміжного гелю, при необхідності нанесення зволожуючих і поживних засобів по догляду за шкірою.

Після ультразвукового глибокого smas ліфтингу особлива реабілітація не потрібно. До рекомендацій відноситься обмеження силових навантажень протягом 2-3 діб, на тиждень відмовитися від температурних впливів, а також тривалого перебування на сонці. Відновлення після хірургічного ліфтингу може включати більш тривалий реабілітаційний період, іноді складається з індивідуальних вимог хірурга.

Протипоказання і можливі ускладнення

Виняток протипоказань є обов’язковим підготовчим етапом перед smas лифтингом. Це пов’язано з негативними наслідками, ризик яких в значній мірі підвищується, якщо не враховані такі обмеження:

 • Країни, що розвиваються інфекційні захворювання;
 • Присутність в організмі металевих елементів. Це не тільки прикраси, але і кардіостимулятори, імплантати і так далі;
 • Серйозні хронічні дисфункції, включаючи цукровий діабет, епілепсія і ряд інших захворювань, при яких зовнішні впливи ультразвуком погіршать ситуацію;
 • Погана згортання крові;
 • Онкологія;
 • Запалення гнійного типу, вугри, відкриті рани;
 • Вагітність, лактація.

Перелік протипоказань містить ще деякі позиції, але перераховані вище є одними з основних.

Щодо побічних явищ, то в кожному разі ефекти можуть відрізнятися. Наприклад, є ймовірність в формуванні почервоніння, припухлості, тимчасова втрата чутливості, деяка хворобливість шкіри. При варіанті хірургічного втручання побічні наслідки більш великі, що пояснюється складністю процедури і характерними ризиками операційного втручання.

Ціна в Москві і Росії

Ціна smas ліфтингу залежить від його виду, наданих додаткових послуг, наприклад, пластики. За хірургічне омолодження всього обличчя потрібно буде заплатити в Москві від 300т. р., по Росії процедура обійдеться трохи дешевше, від 260т.р. Робота з ультразвуком значно дешевше і в столиці вона обійдеться за все особа від 115т. р., а по країні від 100т.р.

Процедура відновлення молодості за рахунок впливу на м’язові шари вимагає особливого досвіду від фахівця, наявності спеціального обладнання, що відбивається і на ціні. Плануючи хірургічний або ультразвукової СМАС ліфтинг, вибирати компанію для співпраці потрібно за професійними критеріями, а, не тільки покладаючись на вигідну ціну.

СМАС ліфтинг: відгуки на результати

Так як процедура здійснюється багатьма компаніями, не завжди мають достатній досвід в цій сфері, але пропонують низькі ціни, то і відгуки на СМАС ліфтинг також можуть відрізнятися. Крім цього за подібними процедурами звертаються пацієнти з різним ступенем прояви проблем зі шкірою, індивідуальними особливостями організму, що також відбивається на результаті. Незважаючи на це smas ліфтинг має багато позитивних відгуків, такі маніпуляції практикуються косметології в усьому світі.

Фахівці в галузі хірургії та косметології відгукуються про маніпуляції з поверхневим м’язовим апоневротическим шаром по-різному. Ось деякі з них.

Олександр Долганов, хірург-косметолог

До нововведень в косметології і пластичної хірургії ставлюся позитивно, в тому числі до smas ліфтінгу. Грамотно проведена хірургічна підтяжка або обробка ультразвуком допоможе позбутися від безлічі проблем з особою, які деякі вирішують роками і безуспішно. Однозначно, що народними рецептами, кремами і примочки таких результатів не досягти, тим більше, за такий короткий час молодість не повернути.

Марина Скулкіна, фахівець косметичного кабінету

Прибрати зморшки і повернути шкірі колишній вигляд швидко можна тільки апаратними методами або за допомогою пластики. В принципі, можна спробувати виправити ситуацію іншими щадними косметичними процедурами, що практикується в нашому салоні. Це займе трохи більше за часом, але протипоказань і побічних ефектів значно менше. До того ж, не факт, що за такі величезні гроші на 100% вийти позбутися і без наслідків від зморшок і відвисання на шкірі.

Яким чином вдасться зберегти красу і молодість шкіри обличчя залежить від багатьох факторів, але будь-який варіант повинен бути узгоджений з фахівцем. Особливо важливо виконувати маніпуляції з корекцією шкірою в перевірених установах, клініках або салонах. У багатьох випадках безпеку і майбутній ефект від процедури залежить від досвіду хірурга або косметолога, використовуваного обладнання та до цих вимог потрібно поставитися з повною відповідальністю, а не покладатися тільки на вигідну вартість.

Ссылка на основную публикацию