Смарт Кредит — позика

Мікрофінансових організацій на сьогоднішній день стало майже стільки ж, скільки і кредитних «старожилів»-банк. При цьому умови по позиках вони пропонують досить вигідні і прийнятні. Грошові суми та терміни кредитування надаються невеликі. Серед таких компаній числяться мікрофінансових організація Смарт Кредит, Деньга, Джет Мані, Мані Мен і інші. Будь-займ можна отримати на електронний гаманець, в офісі компанії або на дебетову карту Ощадбанку або будь-якого іншого банку.

Отримання позики у Смарт Кредит — умови

Мікрофінансових організація Смарт Кредит дозволяє оформляти позики від 2 до 25 тисяч рублів залежно від рівня позичальника. Причому цей рівень визначається компанією і змінюється відповідно до кількості взятих і виплачених позик. Термін при цьому надається від 7 до 30 днів. Крім того, при бажанні позичальник може безкоштовно продовжити термін кредитування, скориставшись своїм особистим кабінетом на сайті компанії.

Рівні, які можуть відповідати клієнту, називаються дуже просто:

  • Smart # 1;
  • Smart # 2;
  • Smart # 3.

Smart # 1

Максимальна сума, яку клієнт може взяти на початковому рівні, становить 8 тисяч рублів на термін від 7 до 21 дня. При цьому ставка пропонується невисокою — всього 1,9% в день. При простроченні ж варто очікувати її підвищення на 0,3%. Передбачена реструктуризація позики в разі проблем і непередбачених ситуацій.

Smart # 2

Максимальна сума, яку позичальник зможе отримати, досягнувши другого рівня Smart # 2, становить вже 15 тисяч рублів. Відповідно, збільшуються і терміни видачі мікрокредиту на 5-30 днів. Відсоткова ставка в даному випадку знижена на 0,1% і становить вже 1,8%. Але при простроченні штраф збільшується, і клієнтові все одно доведеться платити по 2,1%. Зате послуга реструктуризації також зберігається для другого рівня.

Smart # 3

На даному етапі позичальник може отримати мікрокредит до 25 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на той самий строк 5-30 днів. Однак процентна ставка істотно нижче — 1,6%, а ось при простроченні слід очікувати 2% -ю переплату. Реструктуризація також доступна, як на попередніх рівнях.

Позика від Смарт Кредит — документи

Для того щоб отримати мікрокредит від Смарт Кредит, вам не знадобиться збирати ніяких документів окрім паспорта. При заповненні заявки вам необхідно буде вказати місце і стаж роботи, а кредитну історію компанія перевірить самостійно.

Порада: варто відзначити, що клієнтам з не найкращою кредитною історією компанія може надати можливість поліпшити свою репутацію, всього лише отримуючи позики і вчасно їх повертаючи.

Як оформити заявку?

Для того щоб оформити заявку на позику в мікрофінансової організації Смарт Кредит, не потрібно відвідувати офіс компанії. Більш того, не потрібно взагалі виходити з дому — вся процедура оформлення, видачі та погашення може відбуватися онлайн. Це так само легко, як і подати заявку на кредит в Тінькофф банк. Досить просто зайти на сайт і оформити заявку. Отримати ж свої гроші ви зможете зручним для вас способом:

  • Банківська картка;
  • Банківський переказ;
  • термінал;
  • Платіжна система CONTACT;
  • Ківі гаманець;
  • Яндекс гроші.

МФО Смарт Кредит — як повернути гроші, отримані в борг?

Повернути гроші в компанію Смарт Кредит можна будь-яким зручним способом. Позику можна погашати відразу одним платежем або частинами, крім того, термін дії договору по мікрокредитів можна продовжувати безкоштовно в особистому кабінеті. При достроковому погашенні позики з позичальника не візьмуть ніяких комісій і відсотків за нерозтрачені дні від початкового терміну кредитування. Повернути гроші можна через платіжні системи, ті ж електронні гаманці, термінали і банківський рахунок або карту.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Мікрофінансових організація Смарт Кредит допомагає людям отримувати в кредит невеликі суми на термінові витрати легко і навіть не виходячи з дому. Крім того, компанія пропонує відмінну можливість виправити зіпсовану кредитну історію своїм клієнтам і піднімати свій клієнтський рівень, щоб в наступні рази отримувати більшу суму на більш вигідних умовах.

Ссылка на основную публикацию