Слов’янський оберіг Валькірія і його значення

Валькірія є дуже давнім оберегом, що потрапили в магічний світ від стародавніх слов’янських племен і північних народностей. В даному амулеті поєднується безліч позитивних властивостей, які допоможуть людині стати краще, самовдосконалюватися. Оберіг Валькірія і його значення — ось тема цієї статті, ви зможете дізнатися багато нового і цікавого про описуваному символі.

історичні відомості

У міфології древніх слов’ян Валькірія є дівою, яка обирає тих воїнів, яким прийшов час перейти в світ предків. Саме від неї залежав результат бою в цілому, а також доля кожного конкретного воїна.

Ці войовниці потрапили в міфологію слов’ян від північноєвропейських народностей. Саме скандинавському Одину служило дев’ять валькірій, одягнених у військову форму і озброєні списами.

Їх головна мета полягала в тому, щоб доставити убитих воїнів на верховний суд до Одіну. З чином Валькирий тісно пов’язаний образ лебедя, який забирає загиблого бійця. Відповідно до іншої теорії самі валькірії володіли лебединими крилами, які виступали засобом для доставки полеглих в бою воїнів на вічний бенкет до Одіну.

Саме пісня валькірії (в інших джерелах, лебедина) була останньою піснею, яка стосувалася вух героя. Виходить, що у народів, які проживають на території Північної Європи, Валькірія виступала втіленням в жіночому образі героїчної загибелі убитих в битві.

Так як образ валькірії тісно пов’язаний з війною, цей оберіг користувався популярністю у людей військових професій. Саме цей амулет наповнював воїнів мудрістю, шляхетністю, а також забезпечував справедливість. Символ Валькірії наносився на предмети одягу, на зброю, на шкіру тіла (навіть затятими християнами, разом з натільним хрестом).

Виходить, що в валькірій вірили настільки сильно, що навіть з відходом язичництва не змогли позбутися від цього древнього символу. Агресія будь-якого плану — на війні, у відносинах, в духовній сфері неминуче провокує конфлікти, трагедії. А оберіг Валькірія подарує людині умиротворення, приверне в його життя спокій і гармонію. А всю жорстку енергетику амулет направляє виключно в сторону оборони, а не з метою нападу.

Значення оберега Валькірія

Валькірія виступає одним з численних солярних символів, який був широко вельми популярний в слов’янських народності. Але він має набагато складніший малюнок, ніж інші знаки такого плану:

  • в центрі символу розташовуються перехрещуються між собою квадрати, які символізують впорядкованість, чітку спрямованість здійснюваних дій
  • з внутрішньої сторони кожного квадрата присутні елементи свастики, дуже нагадують знак Квітки Папороті, популярного за рахунок своїх цілющих якостей. Ці символи ототожнюються з лікуванням душі за рахунок мудрості, яка рятує від будь-яких нещасть, зокрема, від смерті.

Подібно будь-якій солярному символу Валькірія використовувалася з метою збагачення людини сонячною енергією, а також для захисту від злих сил. Тому символ містить в собі не тільки енергію бойового духу, але і мудрість, яка переплітається з розсудливістю.

талісман Валькірія відмінно зберігає інформацію. Якщо поставити його на носій інформації, то ви можете на 100% бути впевнені в тому, що всі важливі матеріали будуть в повній цінності й схоронності. Але через наявність здатності усувати негатив часто трапляється, що людина починає забувати свої сновидіння. Тому якщо ви хочете побачити якийсь сон, краще зніміть оберіг на ніч.

Важливі моменти про даний обереге

  1. оберіг Валькірія впливає не тільки на долю окремої особистості. Це символ захисту всієї рідної землі. Керуючись стародавньої силою цього амулета, у людей відкривається можливість захисту своєї сім’ї, своєї справи, всього того, що для нього є важливим і дорогим в життя.
  2. Також людина, що володіє слов’янським оберегом Валькірія, завжди буде мати авторитет у суспільстві, тому його рекомендується використовувати для керівників.
  3. Крім цього, символ покращує особисте життя. Чоловік, який надів оберіг Валькірія, може розраховувати, що незабаром зустріне дійсно гідну представницю прекрасної статі. Жінкам же цей символ допомагає вдосконалювати їх характер.
  4. В цілому, оберіг Валькірія підходить для використання чоловіками та юнаками, що займаються військовою справою, що захищають свою державу.

Чудово амулет підійде для пожежників і рятувальників. Звичайно, жінкам також не забороняється носити цей оберіг. Але прийнятний для них він тільки в тих випадках, якщо вони мають достатню енергійність, стійкі вольові якості і сильний характер. Носиться символ або на шнурку, або на срібному ланцюжку.

Можна зробити висновок, що символ Валькірії здатний надати допомогу представникам обох статей, але тільки досить сильним особистостям, здатним взаємодіяти з енергією талісмана. Для інших він буде енергетично важким, і вони самі вирішать відмовитися від нього. У будь-якому випадку у вас завжди є шанс спробувати і переконатися у всьому на особистому досвіді.

Ссылка на основную публикацию