Слов’янські змови — історія, приклади змов слов’ян

Наші далекі предки прекрасно знали, що словом можна вбити людину або, навпаки, зцілити. Адже слово являє собою певну хвильову вібрацію, яка виконує творчу або руйнівну програму. Стародавні знахарі зцілювали хворого за допомогою особливих словесних формул — заговорив, що несуть особливу звукову вібрацію творчої енергії. Змови використовувалися в різних магічних обрядах і ритуалах, а також, в повсякденному житті.

Види змов і правила їх читання

Існують змови для здоров’я, на щастя, на любов, від хвороб, на воду, від пристріту і псування і безліч інших. Але треба пам’ятати, щоб результат древніх заклинань був позитивним, необхідно представляти перед собою яскравий образ бажаного, а не просто вимовляти слова. Також, дуже важливо щире ставлення до подій.

Існують особливі правила читання змов.

1.Проізносіть його необхідно пошепки або про себе, щоб ніхто не міг почути.

 1. Ні в якому разі не можна змінювати слова змови, адже тоді виникне зовсім інша звукова вібрація, яка буде працювати зовсім по-іншому.
 2. Змовник не повинен мати шкідливих звичок і мати силу волі. Перед проведенням обряду забороняється вживання алкоголю. Також, рекомендують утримуватися від їжі і сексуальних контактів.
 3. Вимовляти змови необхідно строго за призначенням, щоб не втратити силу.
 4. Не можна використовувати силу замовного слова заради матеріальної вигоди.
 5. Змови з творчою силою можна читати в «легкі» дні тижня — вівторок, середу або суботу. А з руйнівним слід використовувати в понеділок і п’ятницю.
 6. Найголовнішим в змові є думка. Тому завдання замовного слова — пожвавити цю думку.

Подібно древньої магії, слов’янські змови могли вирішити багато проблем: від нещасливого кохання до встановлення захисту від пристріту і негативної енергетики. Вони допомагали залучити удачу і матеріальний достаток, зціляли від хвороб і серцевих недуг. Наші предки використовували силу замовного слова протягом багатьох століть і тисячоліть. Деякі з них в незміненому вигляді дійшли і до наших днів.

Слово «змова» походить від «говір», яке означало — проникнути у вищі сфери, божественні. Тому стати відунів міг лише та людина, яка могла працювати з мислеобразами і вимовляти заклинання в потрібному ритмі з проникненням в вишніх врата. Але часто для вирішення побутових проблем не було потрібно спеціальних обрядів, які могли проводити лише посвячені. Досить було просто вимовити потрібний змова, тому волхви часто ділилися з людьми цими знаннями, які ті могли застосувати і самі при необхідності.

Існують замовляння, які необхідно читати тихо і спокійно — це зашіптуванням. Деякі, навпаки, вимагають гучного і виразного вимовлення — це заклинання.

приклади змов

Далі ми розглянемо деякі з древніх змов, що дійшли до наших днів, які популярні і сьогодні.

1.Заговор на зцілення.

Читається по вівторках, середах і суботах. Його можна використовувати для лікування як себе, так і оточуючих.

Потрібно вимовити такі слова:

 1. Змова на позбавлення від хвороби.

Ця змова вважається універсальним для лікування різних недуг.

3.Рітуал, що рятує від образ і переживань.

Людині, якого мучить душевний біль, повинен відправитися в ліс. Бажано, щоб місце було подалі від цивілізації. Потрібно вирити в землі невелику яму і, нахилившись над нею, прокричати в неї всю накопичену біль. Кричати потрібно до тих пір, поки ви не відчуєте полегшення і звільнення від душевних переживань. Тепер потрібно швидко закопати землю і йти, ні в якому разі, не озираючись назад. Повертатися на це місце в майбутньому не можна.

Можна також вимовляти свій душевний біль на проточну воду. Бажано, щоб це була річка або джерело. Але, в крайньому випадку, зійде і просто вода з крана. Потрібно вимовити воді свій біль і образи, а вона понесе їх далеко-далеко від вас.

 1. Змова, що рятує від безсоння. Читається на світанку сонця.

 1. Старовинний ритуал, який лікує від хвороб.

Проводився за допомогою цілющої сили Матері Сирий Землі. За годинниковою стрілкою розкладали камені в формі Обережно кола. У центрі робився свого роду Вівтар, куди і ставав проводить ритуал. Він славив Мати Сиру Землю, високо піднявши вгору руки. На Вівтар ставилися дві запалені свічки, а по праву і ліву сторони — дві посудини з чистою водою. Проводить ритуал брав спочатку ліву чашу з водою, підносив до лоба і просив Богиню про благословення зцілення.

Потім, те ж саме робив і з правим посудиною з водою. В кінці дякували Мати Сиру Землю. А цілющу воду можна було пити при різних хворобах або втирати в шкіру при шкірних недугах.

Слова змови:

6. Змова від злих чар

 1. Змова-оберіг від пристріту і псування.

 1. Заклик духів-охоронців.

Звичайно, існує ще безліч цікавих, що приносять допомогу і рятують від негативу слов’янських змов і ритуалів. До багатьох з них ми ще будемо звертатися в наших наступних статтях.

Рекомендуємо також подивитися цікаве відео на цю тему.

Ссылка на основную публикацию