Слов’янські Руни: значення, опис та їх тлумачення

Слов’янські руни мають дуже сильне магічне значення. Їх застосовували для виготовлення оберегів і використовували в різноманітних магічних ритуалах. Руни є хорошим енергоінформаційним носієм, в них міститься мудрість і сила попередніх поколінь. Поговоримо про значення рун слов’ян докладніше.

Слов’янські руни і їх значення, опис і тлумачення

Слов’янських рун існує багато. Кожному із символів протегує свій бог, що впливає на його значення. Коротенько розповімо про основні рунічних символах, які використовувалися стародавніми слов’янами.

мир

Ця руна — уособлення образу Белобога, дуже складної фігури в слов’янської міфології. Значення Миру схоже зі значенням руни Манназ. Про що говорить символ Миру:

 • Це символ життя, людини, уособлення всього живого на планеті
 • Єднання внутрішнього світу людини з навколишнім середовищем, природою, богами. Здатність осягнути сенс життя, зрозуміти божественну сутність речей і явищ
 • Також може бути символом об’єднання великої кількості людей: в давнину була чином Рода, громади
 • У магічних ритуалах допомагає закликати допомогу богів і потрапити під заступництво вищих сил

Однозначно порівнювати слов’янську Світ з будь-якої німецької руной не можна. Але у неї є спільні риси з такими символами, як Альгиз і Манназ.

Чорнобог

Чорнобог — це протилежність Белобога. Виглядає руна так:

Значення слов’янської руни Чернобог наступні:

 • Це уособлення потужної, але руйнує сили. Настільки величезною, що вона здатна знищити весь світ
 • Символ зв’язку з темними силами, уособлення зла
 • Порушення порядку, загальноприйнятих норм, ігнорування моральних засад
 • Припинення зв’язку з близькими та друзями
 • Хаос і руйнування колись міцної системи

Іноді Чернобог асоціюють зі смертю.

Алатир

Значення руни слов’ян Алатир:

 • Чи означає вінець творіння, початок і кінець всього, замкнуту систему
 • Символ жертви, яку приносять на благо всім

Якщо на життя людини впливає ця руна, значить, він виконує велике призначення, яке може кардинально змінити життя багатьох людей, здатний змінити суспільні підвалини на благо всього людства.

Веселка

Ця руна — символ Шляху, руху вперед, розвитку

Значення і властивості цієї старослов’янської руни наступні:

 • Радуга є руной Дороги. Вона уособлює шлях людини, що веде до просвітління через самопізнання і досягнення усвідомленості
 • Символ давніх традицій, допомагає рухатися по життєвому шляху з вірними установками, не піддаватися спокусам і спокусі
 • Уособлення дороги, яка не має початку і кінця, це вічний шлях до знань і постійний розвиток

Якщо потрібно використовувати давньослов’янські руни для допомоги мандрівникові, необхідно забезпечити успішний результат якоїсь складної ситуації, руна Радуга — найкраща.

Потреба

Уособлення Долі, символ всього неминучого, в тому числі і смерті. У цій руни переважно негативне значення — вона несе в собі примус і скутість, перешкоди і труднощі, які заважають нормально жити.

Також Нужда є символом всеосяжної сили, здатної знищити все живе на своєму шляху.

У ворожіннях руна Потреби вказує на те, що ворожить встав на темну сторону. Це випробування для нього, яке визначить все подальше життя.

Крада

Руна Крада — уособлення жертовного вогню. В даному випадку вогонь є цілющим, що наділяє силою і могутністю того, що підпорядкує стихію собі. Це потужна зброя, якщо правильно його використовувати.

Ця руна протегує ораторам: вона дарує красномовство, навчає вмінню переконувати людей, змусити їх прийняти вашу сторону.

Також це реалізація цілей, втілення найпотаємніших бажань в життя.

треба

Старослов’янські руни часто використовували в якості оберегів, які носили воїни, які вирушають в бою. І ця руна — найпотужніша, яку тільки можна використовувати з такою метою.

Треба — уособлення неймовірно потужною, руйнує сили, яка змітає все на своєму шляху. Вона дарує силу, витривалість, захищає фізичну сутність людини.

Також застосовувалася в обрядах, пов’язаних з жертвопринесеннями. Вважалося, що Треба здатна активувати позитивні сили, які переможуть темні, негативні, накликає біду.

сила

Руна Сили допомагає розвинути такі сторони людської натури, як:

 • Здатність змінити світ завдяки внутрішнім змінам. Робить людину кращою в усіх відношеннях, завдяки чому починає змінювати світ навколо нього
 • Допомагає навчитися чути власну підсвідомість і керувати ним, тому людина може повністю контролювати свої емоції і дії

Руна перемоги — створює сприятливі умови для успіху в будь-якій справі

вітер

Слов’янські руни, обереги володіють потужною енергетикою. А руна Вітер наділена цією енергетикою подвійно. Це символ натхнення, творчого польоту. Руна дарує духовні сили для реалізації будь-яких, навіть найсміливіших і на перший погляд нездійсненних ідей.

Це уособлення магічної сили, яка здатна створити дуже багато. Тому важливо використовувати Вітер в благих цілях, тому що вона здатна завдати колосальної шкоди при невмілому застосуванні.

рок

Руна — символ всього неминучого. Це стовідсоткова карма, доля. Події та випробування, які необхідно прожити перед тим, як знайти щастя і духовну свободу.

Це непередбачуваність, з якою доводиться стикатися в житті. Це події непереборної сили, яким неможливо протистояти.

Кращі слов’янські руни для оберегів

Ми розібрали основні давньослов’янські руни і їх значення. Тепер поговоримо про те, які руни слов’ян використовувалися в першу чергу для виготовлення оберегів.

Ось вони:

 1. Берегиня:

  Жіноча руна, яка допомагає жінкам зміцнити жіноче здоров’я, стати більш привабливими в очах чоловіків, виносити і народити здорових дітей. Допомагає вилікувати фригідність, знайти супутника життя
 2. уд:

  Те ж саме, але для чоловіків. Робить більш мужнім, розвиває почуття обов’язку, відповідальності, дарує захист від суперників і ворогів
 3. Леля:

  Дитяча руна, яка використовувалася для виготовлення оберегів для дітей. Охороняє від псування і пристріту, зміцнює здоров’я

При виготовленні оберегів важливо враховувати не тільки значення слов’янських рун, але і те, хто буде носити амулет. Необхідно знати стать, риси характеру, слабкі і сильні сторони людини, щоб з точністю підібрати відповідний символ.

Дивіться відео з коротким оглядом слов’янських рун:

Слов’янські руни і їх значення і застосування в сучасному житті

Для чого застосовуються слов’янські руни нашими сучасниками:

 1. Татуювання. Якщо людина бажає додати собі якихось відсутніх в житті якостей, які потрібні для життя, він може вибрати для нанесення татуювання слов’янський символ. Але з цим треба бути дуже акуратним — сила древніх знаків неймовірно потужна
 2. Магічні ритуали. Руни використовують для ворожінь, змов та інших обрядів, в яких укладена конкретна мета
 3. Для виготовлення амулетів, талісманів, оберегів

Ми рекомендуємо ретельно вивчити властивості, опис та значення кожного слов’янського символу, перш, ніж ви зважитеся використовувати їх в повсякденному житті. Інакше результати застосування рун можуть бути абсолютно непередбачуваними і навіть небезпечними для вас.

Ссылка на основную публикацию