Слов’янські обереги — значення язичницьких символів

Слов’янські обереги здавна охороняли своїх власників від поганих наклепів, псування, пристріту і злих язиків. А так як для слов’ян велике значення мало Сонце, то і обереги в основному виготовляли з солярними знаками. Вважалося, що сонячна енергія дає максимум захисту.

Як підібрати оберіг?

Є певні правила підбору слов’янського оберега. Їх необхідно дотримуватися, щоб амулет був ефективним:

  • Потрібно вибирати оберіг в залежності від того, чоловік або жінка буде його носити. Якщо дію жіночих оберегів направлено на захист роду і сім’ї, то чоловічі — на захист від суперників, ворогів
  • Визначтеся з метою носіння оберега. Потрібно знати властивості і призначення амулета. Якщо вам потрібен захист від поганого пристріту, вибирайте відповідний символ. А якщо потрібно, щоб амулет був «заряджений» на удачу і успіх, знадобиться зовсім інший
  • Бажано, щоб оберіг був виготовлений зі срібла. Цей дорогоцінний метал має найбільш сильними енергетичними властивостями
  • Майте на увазі, що амулет носити доведеться довго, його небажано знімати, передавати кому-то, дарувати або втрачати. Тому подбайте, щоб оберіг був довговічним, а ланцюжок, на якій будете його носити — надійної і міцної
  • Під час носіння оберегу звертайте увагу на зміни, які відбуватимуться у вашому житті. Якщо щось відбувається погане, можливо, амулет підібраний невірно, і його потрібно замінити.

Розглянемо фото і значення популярних слов’янських символів, щоб ви легко змогли вибрати підходящий.

Жіночі обереги слов’ян

Слов’янські амулети бувають чоловічими і жіночими. Примітно, що чоловік завжди носив тільки один амулет, а жінка — кілька. Головне завдання жіночих амулетів — захист від пристріту, псування, бід, які можуть нашкодити родині.

лунницах

Виглядає цей жіночий слов’янський символ наступним чином:

Його мета:

  • Принести власниці любов і жіноче щастя. Тому лунницах — ідеальний варіант для незаміжніх дівчат, які ще не знайшли свою другу половинку
  • Захистити від хвороб. Тому годиться для жінок зі слабким здоров’ям
  • Зробити жінку красивою і привабливою для протилежної статі
  • Поліпшити репродуктивна здатність організму. Тому оберіг підходить жінкам, які довгий час не можуть завагітніти

Яровіков

Цей старослов’янську символ виглядає наступним чином:

Яровіков володіє потужною енергією сонця. Він багато разів примножує матеріальний стан, допомагає домогтися поставлених цілей, захищає від суперниць, злих наклепів, псування. Допомагає виносити і народити здорових дітей.

Також Яровіков лікує зневіру і депресії, тому прекрасно підходить дівчатам, які втратили віру в себе, допомагає стати більш сильною духом і впевненою в собі

Лада-Богородиця

Символ Лади-Богородиці, язичницької богині любові і краси, виглядає наступним чином:

Це універсальний жіночий оберіг, який дарує довгу молодість і красу, захищає жіноче здоров’я від хвороб. Незаміжнім дівчатам допомагає знайти другу половину і знайти сімейне щастя. Заміжнім допомагає зберегти сім’ю, налагодити гармонійні стосунки з чоловіком і дітьми

Макошь

Макошь — ще один слов’янський оберіг:

Це ідеальний варіант для заміжніх зрілих жінок. Допомагає досягти гармонії в сімейних взаєминах, зберегти домашнє вогнище, оберігає здоров’я всіх членів сім’ї, направляє в будинок енергію грошей і багатства.

Чоловічі обереги і їх значення

Дія оберегів для чоловіків направлено, в першу чергу, на те, щоб забезпечити їх володарів удачею, везінням, захистити від суперників і ворогів.

молот Сварога

Цей язичницький слов’янський амулет виглядає наступним чином:

Класичний варіант оберега, призначений для дорослих чоловіків, які вже вступили в самостійне життя. Дарує мудрість і благополуччя, допомагає досягти професійних успіхів. Гасить агресію, робить чоловіка більш спокійним і розважливим. Захищає від неприємностей, робить свого володаря більш впевненим у собі.

Расіч

Дуже потужний слов’янський символ:

Стародавні слов’яни вважали, що Расіч має дуже сильний сакральний сенс. Його носили великі воїни, жерці, володарі. Він дарує своєму власникові неймовірно потужну силу духу і допомагає знайти мудрість, необхідну для здійснення великих справ.

громовик

Ще один сильний знак:

Громовик стародавні слов’яни використовували тільки для військових. Це чисто чоловічий символ, який категорично заборонено носити жінці. Дарує своєму власникові потужну енергію мужності, допомагає бути сильним і реалізуватися в житті на 100%.

грозовик

Дуже потужний оберіг-захисник:

Цей оберіг теж на 100% чоловічий. Використовувався для захисту військових від ворогів, є символом бога війни.

Ідеально підходить чоловікам з істинно чоловічими професіями, в яких необхідно бути сильним, самовідданою, спритним. Прекрасний варіант для спортсменів, пожежників, рятувальників, підводників.

Ще інформація в відео:

Сварга

Завершуємо наш список таким символом:

Сварга — оберіг для виняткових випадків. Його дозволено носити чоловікові, який досяг високого ступеня усвідомленості і готується стати на шлях просвітлення. Носити можна тільки в зрілому віці, після 32 років. За умови, що головний обов’язок чоловіка вже виконано — у нього є кохана жінка, діти, яких він забезпечив усім необхідним.

Вибирайте обереги правильно і пам’ятайте, що найбільш сильна позитивна енергетика тих амулетів, які ви виготовили власноруч.

Ссылка на основную публикацию