Слов’янські мантри Агмы — слухати онлайн

Слов’янська культура хоч і відрізняється від індійської, а тим більше від тибетської, включає в себе мантри. Причому є деякі відомості, що підтверджують існування молитовних текстів ще задовго до виникнення державності у наших предків. Релігійні особливості слов’янських народів мають на увазі вузьку спрямованість слов’янських мантр. Тобто не може одне молитовний піснеспів вирішувати відразу всі проблеми разом. Така «спеціалізація» йде тільки на користь. Справа в тому, що чим вже спрямованість того чи іншого молитовного дії, тим сильніше його ефект.

Єднання з природою у Слов’янських мантрах

Слов’янська релігійна культура завжди передбачала тісний зв’язок з природними процесами. Саме вони заряджають людину енергією і дарують йому благополуччя й успіх у всіх починання. Природа у слов’янських народів – одушевлена сутність, яка володіє практично необмеженою силою і можливостями.

Ось і виходить, що слов’янські мантри, які в нашій культурі правильно іменувати агмами, можуть повноцінно працювати тільки в комплексі з усвідомленням витоків людства. Іншими словами, той, хто молиться має виключити зі свого життя все, що віддаляє його від природи-матері. Звичайно, в умовах сучасності зробити це неможливо, проте деякі дії цілком доступні:

  • Повна відмова від куріння і алкоголю;
  • Зменшення часу, проведеного за кермом автомобіля;
  • Живе спілкування повинно переважати над телефоном;
  • Час, проведений за комп’ютером, слід звести до мінімуму.

Стосовно останнього пункту, не потрібно наносити шкоду робочого процесу, але комп’ютерні ігри повинні якщо не повністю зникнути з вашого життя, то займати не більше пари годин на тиждень.

Все це сприяє нормалізації природних ритмів в людському організмі, а значить зближення з «матір’ю всього живого і сущого» буде швидким і легким. Тільки при виконанні зазначених умов, читання мантр-агм покаже свою ефективність у всій красі.

Слухайте Слов’янську мантру «Жива матушка»:

Краще раз прочитати, ніж тисячу разів послухати

На відміну від інших культур, слов’янські мантри-агмы надають максимальний ефект тільки при їх самостійному читанні. Принцип дії простий – щоб отримати якесь благо, потрібно щось піднести вищій силі, тобто природі.

Вимовляння слів мантри – якась жертва, яка охоче приймається «матір’ю». Натомість вона дає людині своєрідну «налаштування» внутрішніх вібрацій. Це сприяє нормалізації всіх процесів, що відбуваються в житті.

В чому допомагають мантри-агмы

Дія агмы багатосторонні, вони спрямовані на всі можливі сфери діяльності людини і його внутрішні вібрації. Однак не існує жодних комплексів, які дозволяють одночасно і вилікувати хворобу, і гріх з душі прибрати, а заодно і особисте життя налагодити. Все це «одужує» окремо.

Пам’ятайте, що перед початком читання, потрібно чітко уявити собі те, що хочете отримати в результаті. Наприклад, якщо прохання спрямоване на нормалізацію сімейного життя, то складіть для себе чітку картину результату, наприклад, слухняні діти, вірна дружина, відсутність пліток з боку.

  • Усунення проблем зі здоров’ям – головне завдання слов’янських мантр. Раз вже агмы пов’язані з природою, то нормалізація процесів, поточних в живому організмі – їх першочергове завдання.
  • Підвищення доходів. Мова йде так само, як і в інших випадках, про виправлення проблем в організмі. Наприклад, піде відчуття втоми, нормалізується працездатність. Тут і до підвищення недалеко. Бонусом додається підвищена удача.
  • Підвищення лібідо і потенції – запорука міцної сімейного життя. Звідси ж походить спокій і добробут, відбивається на всіх інших сферах життя.

У будь-якому випадку при читанні мантри-агмы, слід зосередитися на своєму внутрішньому самопочутті, а також щиро бажати вирішення всіх проблем. Якщо виконати цю умову, то ефект буде миттєвим.

Слухати слов’янську мантру Ладі:

Де знайти тексти мантр-агм

Подібні молитовні тексти досить рідкісні, адже народ схиляється до культури індійської або тибетської, ніж до рідної слов’янської. Тим не менш, в інтернеті є кілька пристойних сайтів, які викладають у відкритий доступ тексти практично всіх існуючих агм. Головне – не напоротися на секту.

Немає єдиних правил як читати такі моління. Все дуже індивідуально: кожна людина повинна вимовляти слова таким чином, щоб йому було дуже комфортно. Виняток тільки одне – слова треба вимовляти максимально чітко.

Слухати і дивіться велику добірку відео слов’янських мантр-агм:

Ссылка на основную публикацию