Слов’янські агми: спосіб спілкування з вищими силами

Слов’янські агми — це різновид мантр, які допомагають людині звернутися до Вищим силам і силам природи, щоб отримати допомогу і захист. Поговоримо про види і правилах читання таких текстів.

Слов’янські Матри агми — значення

Старослов’янські агми відрізняються від ведичних мантр тим, що складаються всього з одного слова, в рідкісних випадках — з двох або трьох. Слухаючи або читаючи такі слова, людина запускає процеси на тонкому рівні духовного тіла.

Вдумуватися в зміст слів немає сенсу, розуміти їх необов’язково. Куди важливіше налаштуватися на правильний лад і увійти в стан медитації.

Вважається, що слов’янські агми впливають на кожну з чакр, допомагають енергії вільно рухатися по тілу, що в результаті зміцнює здоров’я, захищає енергетику від усього негативу, що приходить ззовні.

Слов’янські агми можна використовувати як самостійну мантру, так і застосовувати в змовах. Але на відміну від звичайних змов, сила АГМ куди вище — вони допомагають глибше наблизитися до духовності і усвідомленості.

Як читати слов’янські агми правильно?

Важливо агми слов’янські слухати правильно — тоді їх ефективність буде високою. Є деякі рекомендації, яких необхідно дотримуватися:

 1. Не зловживайте. На відміну від ведичних мантр, використовувати які можна регулярно і щодня, слов’янські не терплять сталості. Вони мають досить потужною силою, серйозно заряджені енергетично, тому при частому застосуванні перестають працювати
 2. Перш ніж практикувати читання старослов’янських мантр, ви повинні зрозуміти, з якою метою вони будуть використовуватися. Чи не застосовуйте їх для розваги або просто з цікавості — ризикуєте нашкодити своїй душі

Тому чітко сформулюйте своє бажання або питання, а вже потім починайте слухати старослов’янські агми. Після здійснення обряду можна припинити використання текстів — як тільки мета буде досягнута, поверніться до них знову, з новим питанням.

Старослов’янські агми: приклади

Існує кілька поширених АГМ, кожна з яких використовується з конкретною метою. Наприклад, ця АГМА спрямована на отримання допомоги або захисту Вищих сил у важкій життєвій ситуації:

А ось така слов’янська мантра застосовується перед сном. Вона допомагає увійти в стан медитації, заспокоїти свідомість, залучити позитив в життя:

Для посилення дії мантри її виконують на знак Відогонь. Він повинен відповідати вашому підлозі.

чакрова агми

Стародавні слов’яни також використовували знання про чакри — енергетичні центри тонкого тіла людини, розташованих в певних місцях. Але назви цих чакр розходяться з тими, що застосовуються в ведичному знанні.

З точки зору слов’ян, в тілі людини знаходиться десять основних чакр, розташованих від маківки до стоп:

 • 10-я, верхня чакра, розташована на маківці — Родник. Для опрацювання цієї чакри використовується мантра Ра
 • 9-я чакра Чоло. Їй відповідає мантра ТАК
 • 8-я чакра Уста з агмой БА
 • 7-я Лада — Па Семаргл-яга
 • 6-я Леля — Ма Кострома-Яга
 • 5-я Ярло — Ка Троян-Яга
 • 4-я Живіт — Ом Ра-дегаст-яга
 • 3-тя Загор — Про Таня-Яга
 • 1-я Корінь — Ор Леля-Яга

Можна старослов’янські агми слухати або читати ті, що спрямовані повністю на всю енергетичну оболонку людини: вони взаємодіють з усіма чакрами відразу:

Захисна старослов’янська АГМА

Цей текст допомагає захистити себе від негативу, який виходить від людей, які налаштовані до вас погано. Читання подібного тексту ставить енергетичний бар’єр між вами і вашими ворогами, недоброзичливцями, заздрісникам, пліткарів:

Важливо: читайте слова агми максимально чітко. Краще завчити текст напам’ять, щоб не збитися в відповідальний момент.

АГМА-звернення до вищих сил

Ці тексти допомагають закликати світлі сили на допомогу в критичній ситуації. В яких випадках можуть стати в нагоді такі агми:

 • Ви підозрюєте, що хтось бажає навести на вас порчу, пристріт або іншим магічним чином втрутитися у ваше життя (наприклад, зробити приворот)
 • Ви опинилися на порозі важливого вибору, від якого буде залежати все подальше життя. Читання мантри допоможе прийняти єдино вірне і правильне рішення

Всього таких текстів чотири. Вибирайте той, який найбільш відгукнеться в душі, звуки якого приємні вам.

Рекомендуємо також подивитися це відео про слов’янські агми:

Є ще одна АГМА, яка відмінно працює в тому випадку, якщо ви пристрасно бажаєте чогось і хочете отримати бажане. Вона допомагає перетворити бажання в намір, збільшити його силу. Після читання мантри сам Всесвіт подбає про те, щоб ви знайшли можливості для досягнення заповітної мети:

Поширені слов’янські агми

Коротенько розповімо про основні текстах древніх слов’ян, які допомагали в різних сферах людського життя:

 1. АГМА «Радогость» — істинно сімейна, допомагає зберегти і примножити добробут сім’ї, зробити союз подружжя щасливим і гармонійним
 2. АГМА «Зрождень» — цілюща. Використовувалася для якнайшвидшого одужання хворих, допомагала захиститися від хвороб, припинити чорну смугу в житті
 3. АГМА «Драго» привертає гідних представників людей протилежної статі в ваше життя. Застосовується, коли необхідно знайти особисте щастя. Побічна дія — залучає гроші в життя
 4. АГМА «Урра» — мантра для того, хто прагне пізнати нове. Полегшує пошук покликання, допомагає в роботі і навчанні, привертає в життя нові можливості для саморозвитку
 5. АГМА «Веар» допомагає людині, що опинилася в складній ситуації, на роздоріжжі, вибрати правильний напрям, в якому слід рухатися по життю

Пам’ятайте, що слов’янську АГМУ досить практикувати лише один раз, повторювати щодня не варто. Дочекайтеся, поки мета здійсниться, а вже потім повертайтеся до читання древніх мантр.

Ссылка на основную публикацию