Слов’янська система чакр: їх значення і відміну від східної

Енергетична система вибудувана на взаємодії різних потоків енергії, характеризуються своїми колірними, звуковими показниками, визначеними спектром, частотою, а також наявністю енергетичного центру на тілі людини. Дані енергоцентри називаються чакрами. Загальновідомо тлумачення чакр в індійській традиції, але також чакри людини і їх значення розкриває і слов’янська система. Про неї ми докладніше поговоримо в даній статті.

Особливості слов’янської системи чакр

На відміну від східної, слов’янська система чакр є більшою, ніж східна. Вона представлена ??всього 37 основними енергоцентр, з яких дев’ять займають чільну позицію, а 28 — визначальну.

Також у слов’ян замість слова «чакра» використовується слова «чара», що походить від слова «чарівник», «чарувати».

Основні чари поділяються на три рівні організації:

  • початкові чакри — несуть відповідальність за стан фізичного тіла людини, вони виробляють низьку по частоті енергію (відповідають світу Наві). Так само як чара Исток, зародилася і Живіт. Якщо використовувати тільки енергію цих центрів, то в індивіда відсутні потреби в чомусь одухотвореним, він зацікавлений виключно в примітивних потребах (сон, їжу, питво і так далі).
  • Середні — сприяють Духовному вдосконалення, виробляють середню енергію (відповідає світу Яви). Ця категорія представлена ??чарами Персі, Лада і Леля. Це творчі енергоцентри, відповідальні також за духовне становлення людини.
  • верхні — пов’язують людини з Космосом, виробляють високу по частоті енергію (відповідає світу Слави). До них можна віднести чару Устя, Чоло і Родник.
  • самі верхні — виробляють надвисокі енергії (Божественні світи). Дана категорія представлена ??найвищими чарами — Духом і Душею.

Коли все чари відрізняються гармонійною роботою, то людина стає всебічно розвиненим. Якщо особистість буде жити виключно за рахунок енергії вищих чар, не займаючись розвитком і використанням нижніх, то вона стане відлюдником, відірветься від реальності, а це також не вказує на гармонію. У нормі нижні чари повинні забезпечувати підживлення верхнім, тому наші предки завжди прагнули до гармонійного розвитку тілесного і душевного.

Огляд основних чар в слов’янської системі

0-я чара (відома як Корінь)

Її розташування — рівень ступень. Виробляє енергію чорного відтінку.

Пов’язує людину з Землею, наповнює фізичної енергією. З ступень в явье (фізичне) тіло надходить енергія Землі, яка має сріблясто-блакитний колір. Саме через цей енергоцентр людина може «заземлитися», що сприяє його фізичному здоров’ю

У східній філософії цієї чари немає.

1 чара (Исток)

Її розташування — область куприка. За допомогою даної чари в тіло надходить основна енергія життя.

Відноситься до стихії Землі.

Випромінює енергію чорно-червоного кольору.

Исток сприйнятливий до інфразвукові випромінювання, останній може спровокувати появу панічних атак у людини.

2 чара (зародився)

Розташувалася в області лобка.

Відноситься до водної стихії.

Контролює процес створення нового життя, наділяє людину любовної силою і сексуальністю.

Дана чаша в нормі повинна відкриватися до 3 дня життя малюка. Якщо цього не відбувається, то дитина помирає. В офіційній медицині до сьогоднішнього дня не зуміли знайти пояснення цьому явищу (зазвичай має місце енергетичний удар).

Також причиною може бути те, що душа немовляти не увійшла в тіло. Зазвичай таким чином Рід батька показує, що народження цієї дитини недоцільно.

3 чара (Живіт)

Чара розташовується в районі від пупка до грудини.

Володіє енергією червоного (оранжево-жовтого кольору).

Повне відкриття відбувається до 7 дня життя.

За допомогою чари Живіт людина наповнюється життєвою силою, а також дарує мудрість свого Роду (спершу від матері за допомогою пуповини, а потім від Бога, які сприяють даного роду, богині Живі і Зірки, під якою він з’явився на світло).

Чара допомагає людині розкрити своє «Я», продукує особисту силу. Її енергія дозволять самовиражатися, наповнює упевненістю у власних здібностях і талантах.

4 чара (Персі або груди)

Чара творчої енергії. Відповідальна за процес дихання.

Розташувалася в центральній частині грудей.

Її відкриття відбувається до 9 дня життя немовляти. Коли відбулася активація енергоцентру, через нього в енергетичну систему організму входить Жива (енергія життя).

5 чара (Лада)

Розташувалася в районі правого плеча, також захоплює область пахв і плечового суглоба.

Лада продукує в навколишній світ любов, ніжність, щастя, добро, лад. Також контролює процес працездатності людини.

Повне розкриття відбувається до вісімнадцяти-двадцяти одного року.

В індійській традиції її аналогом виступає чакра Сурма — сонячного дихання.

6 чара (Леля)

Розташувалася в районі лівого плеча. Вона здійснює контроль за серцевою діяльністю, дарує людині інтуїтивні здібності, допомагає на рівні інтуїції пізнати світ Яви (фізичний).

Повне розкриття чари спостерігається до віку сімнадцяти-вісімнадцяти років.

В індійській традиції аналог чари — Чандра чакра (місячного дихання).

7 чара (Устя)

Розташувалася в районі горловий системи. Відповідальна за виробництво звукової енергії, втілення в життя мови (думок), ще займається прийомом і трансформацією енергії чуттєвих образів. Віднесена до ефірної стихії.

Повна активація даного енергоцентру спостерігається до 2 році життя дитини. Саме в цей час малюк пізнає мистецтво мови і вже може відповідати на питання.

Устя є центром творчої реалізації особистості завдяки листу, мови або малюнку. Вона допомагає людині вільно спілкуватися з собі подібними, вчить його бути відповідальним, а також створює його індивідуальність. Енергія чари дозволяє передавати своє ставлення до оточуючих.

8 чара (Чоло)

Розташувалася в районі чола (міжбрів’я). Є центром інтелектуальних здібностей, контролює розумову діяльність. У цій чаре поєднуються енергетичні потоки, які не мають чуттєву забарвлення.

Чуттєве сприйняття даного енергоцентру не підлягає людським здібностям.

Чоло відповідає за розвиток енергетичного зору.
Енергія чари відповідає Марні кольором (індиго).

Повноцінне розкриття чари відбувається до 7 віком. До цього часу малюк повинен постійно перебувати під батьківською опікою, так як у нього ще відсутня інтуїція, він довіряє всім оточуючим, а довірливість може заподіяти йому непоправної шкоди.

Чара Чоло сприяє внутрішньому засвоєнню, а також передачі інформації, є внутрішньою інтуїцією.

Наші предки-слов’яни, щоб уберегти себе від негативного впливу на даний енергоцентр, одягали спеціальний очелье. У індуїстської традиції замість цього використовується помазання або накреслення кружечка на лобі.

Чоло дає людині здатність керувати думками, відкриває можливості до телепатії, сприяє розкриття внутрішнього бачення і розуміння, натхнення, духовного пробудження.

9 чара (Джерело)

Розташувалася в області тімені.

Має енергію білого (сріблястого) кольору.

Джерело здатний сприймати ультразвукові частоти.

Вона відповідає світу Слави, від неї простягається канал, який йде в світ Прави (Божественний світ).

Відповідальна за зв’язок з Родом, за допомогою даної чари людина може отримувати і сприймати допомогу з підтримкою від своїх рідних Богів і Предків. Також наповнює енергією вищих душевних і духовних образів, через цей енергоцентр ми отримуємо Силу Творця.

Джерело здійснює проектування думок в Божественний світ.

Повне розкриття енергоцентру відбувається до 12-річного віку. Тоді малюк вже відчуває себе частиною свого роду. Починає прокидатися почуття совісті.

10 чара (Душа)

Дана чаша проходить через всю енергетичну оболонку людини, виступає вище голови приблизно на п’ятнадцять сантиметрів.

Випромінює енергію золотисто-білого кольору.

Саме за допомогою Душі людина має зв’язок з світами Богів, а також з навколишньою дійсністю. Являє собою головний архетип людського тіла.

Напрацювання енергії чари Душа відбувається по-різному у різних людей. Якщо особистість наповнена енергією Світоча, то дуже часто у неї проявляються магічні здібності. Такі люди, ще в своєму житті заслуговують звання божества. Вони володіють високою духовністю, спокоєм, безтурботністю, у них відсутні низькі помисли, вони не женуться за чуттєвими задоволеннями, а прагнуть до безмежної мудрості.

Такі люди не здатні відчувати страждання, їх відрізняє відмінне здоров’я і надзвичайна чуйність по відношенню до оточуючих.

11 чара (Дух)

Розташувалася поза межами людського тіла, відстань, на якому вона знаходиться, змінюється виходячи з сили енергетичної оболонки.

Чара за своїм кольором прозора подібна повітрю і відрізняється яскравістю, такий же, як сонячне світло.

Дух є сполучною ланкою нас з Божественним світом, Космосом. Виступає яскравим енергетичним світловим потоком. На рівні матеріальному відповідає за всю інформацію про конкретний особистість — гени. Чара забезпечує зв’язок з предками, в ній зберігаються спогади про попередні втілення.

Пропонуємо вам також переглянути цікаве відео про слов’янських чарах

Слов’янські чакри — тема досить цікава і цікава. Якщо займатися їх гармонізацією і розвитком, то в результаті ви станете всебічно розвиненою людиною, що випромінюють в навколишній простір щастя і гармонію.

Marissa

Ссылка на основную публикацию