Слабка друга смужка на тесті на вагітність

Вагітність буває запланованої чи несподіваною для самої жінки, але в обох випадках підозра і перші згадки, які виникають у майбутньої мами ще задовго до візиту до гінеколога, прийнято підтверджувати проведенням тесту на вагітність. Саме ця нехитра і дуже зручна процедура дозволяє жінці дізнатися радісну новину і планувати своє майбутнє, виходячи зі свого нового статусу.

Результат проведення тесту на вагітність буває різним: позитивним, негативним і сумнівним. У перших двох випадках про настання або відсутності факту вагітності свідчить прояв на тесті двох смужок або чітких обрисів тільки однією з них. Сумнівним результатом називає ті показники тесту на вагітність, коли одна червона смужка видно чітко, а друга — слабо виражена. У цьому випадку жінці доводиться сумніватися в тому, чи вагітна вона, чи ні. Звідси і визначення результату — сумнівний результат. Давайте розберемося, чому друга смужка тіста може проявитися слабо?

  1. Малий термін вагітності. Якщо проводити тестування зразка сечі практично відразу, після настання запліднення — результат може не відповідати дійсності навіть у тому випадку, коли жінка насправді вагітна. Сучасні тести виготовлені таким чином, щоб «вловлювати» гормон вагітності — хоріонічний гонадотропін людини, розпізнавати його і «давати зрозуміти» жінці, що вона вагітна, за допомогою прояви двох чітких смужок. Якщо термін занадто малий — друга смужка буде слабо вираженою.
  2. Наявність проблем з яєчниками. Такий парний жіночий орган, як яєчники, зі свого фізіологічного призначенню виробляють гормон — прогестерон. Його надлишок може бути викликаний розвитком патології з боку яєчників, тому даний факт може відбитися на показниках тесту на визначення вагітності.
  3. Тест, непридатний до використання. Поспішаючи швидше дізнатися про своє становище, не всі жінки перевіряють термін придатності і дату виготовлення цього особливого медичного виробу, тому іноді можуть придбати тест з наявністю фабричного браку або з вичерпаним терміном придатності. Особливо, якщо купують його не в аптеках, а в магазині, де цей товар знаходиться серед іншого асортименту.

У тому випадку, коли тестування на вагітність ввело вас в замішання — не впадайте у відчай: просто повторіть процедуру через 2 тижні, коли результат буде достовірним.

Ссылка на основную публикацию