Скупий чоловік

Для початку визначимося, що не всі чоловіки, яких дружини вважають скупими, такими є, просто у деяких дам дуже високі запити. Складно звинувачувати главу сім’ї в тому, що він не хоче вкладати більшу частину зарплати в поповнення чужого гардероба, особливо якщо знає багато інших способів витратити свої гроші.

Як зрозуміти, що маєте справу з скупою людиною?

Скупість таких людей не залежить від величини зарплати і не пов’язана з важкими життєвими обставинами. Вони завжди такі.

Економні люди купують товари середньої цінової категорії з невеликими знижками, скупі купують найдешевші товари з усіх можливих. Їх не цікавить якість, смак або безпеку покупки, тільки її вартість.

Всі розмови скнари так чи інакше крутяться навколо грошей і вартості речей.

Скупі часто платять двічі, так як дуже люблять замовляти послуги через газети безкоштовних оголошень. Їх ніколи не бентежить, що там вони коштують у кілька разів дешевше, ніж в середньому по місту.

Скнари завжди економлять на собі, у них зовсім мало одягу, кожну річ вони виношують роками і дбайливо ремонтують, поки це ще можливо. Те ж саме стосується гаджетів і побутової техніки. Складно назвати скупим того, хто купує собі модний одяг і регулярно змінює смартфони, але при цьому економить на членах сім’ї. Це скоріше говорить про егоїзм.

Скупі люди часто страждають накопиченням. Вони дбайливо зберігають все, що їм дісталося від попередніх поколінь, і нічого не можуть викинути, заздалегідь не розібравши на запчастини.

Скупі люди не користуються здебільшого своїх речей, тому що їм шкода. В першу чергу це стосується посуду для особливих випадків, яку вони не дістають із шафи навіть у свята.

Скупарі люблять розпродажі і можуть купити за акції товар, який їм зараз не потрібна, але в майбутньому може теоретично стати в нагоді хоча б в якості подарунка.

Дешеву їжу вони теж люблять купувати з запасом, навіть якщо воно швидко псується. Нічого страшного! Підгнилі помідори і картопля завжди можна обрізати і використовувати в супі.

Родичі жаднюг вже звикли отримувати від них в подарунок консерви і косметичні засоби з простроченим терміном придатності.

У будинку скупих майже немає речей, покликаних полегшити життя: пральних і посудомийних машин, миючих пилососів, шуруповертов і т. Д. Адже це так дорого! Навіть якщо одного разу скнара розориться на побутовий прилад, буде ним користуватися вкрай рідко.

Після великих покупок такі люди довго відчувають докори сумління і не здатні отримати задоволення від свого придбання, поки не переконаються, що річ їм дійсно була необхідна.

Якщо у скупого чоловіка з’являється працює дружина, він спробує контролювати і її фінанси.

Чому він такий?

Перш ніж почати «розкуркулювати» свого скупого чоловіка, бажано розібратися, з якої причини він таким став. Напевно його скупість родом з дитинства. Наприклад, діти з бідних сімей часто бояться витратити зайву копійку, бо їхні батьки теж боялися цього. З іншого боку, в деяких багатих сім’ях батьки прагнуть не балувати дітей, щоб ті за все в житті домагалися самі.

Якщо чоловік недавно пережив горезвісний «чорний день» і залишився без своїх накопичень, йому знадобиться деякий час, що заповнити їх. Також не виключено, що він збирає на щось значне, наприклад, на автомобіль або відпустку, просто забув обговорити це з вами.

Іноді справа не в ньому, а в вас. Можливо, ви вже показали, що не вмієте поводитися з грошима, після чого він почав контролювати ваші витрати. Якщо під час дрібних сварок ви любите лякати його розлученням, навіть не сумнівайтеся, що він уже підрахував, у скільки той йому обійдеться, і не прагне збільшувати цю суму.

Як з ним ужитися?

Не сподівайтеся на кардинальні зміни. Навіть якщо скупа людина трохи розслабитися, все одно не перестане економити. І це прекрасно! З таких чоловіків виходять прекрасні чоловіки і батьки. Всі свої гроші вони вкладають в сім’ю, чого не скажеш про занадто щедрих кавалерів.

Навчіться його слухати. Можливо, покупка другої шуби — це і справді не найкраща ідея. І якщо вже умовили жаднюгу зробити вам дорогий подарунок, покажіть, що він вам дійсно був необхідний. Навіть щедрий чоловік перестане дарувати вам золоті сережки, коли побачить, що ви одягаєте їх пару раз на рік.

Якщо ви регулярно чуєте його закиди, що занадто багато витрачаєте на продукти і побутові товари, нехай якийсь час закупівлями займається тільки він. Але будьте готові до того, якщо завдяки своїй скупості він дійсно скоротить витрати без втрати якості.

Якщо вам необхідна дорога побутова техніка, розкажіть йому, скільки часу або сил ви зможете заощадити після її придбання. Перегляньте пропозиції різних магазинів і знайдіть найвигідніше. І не забудьте приурочити покупку до якого-небудь свята.

Якщо ви теж працюєте, наполягайте на роздільному бюджеті. Так частину своєї зарплати ви зможете витрачати на свій розсуд.

Ссылка на основную публикацию