Скинорен від прищів, відгуки

Ми часто бачимо рекламу різних засобів від прищів по телевізору. Є серед них дорогі, а є й не дуже. Одним з таких широко відомих засобів є Скинорен гель. Багатьох цікавить питання — а чи допомагає цей зовнішній препарат від прищів? І якщо допомагає, то наскільки швидко і в яких випадках?

Хороший засіб від прищів має відповідати наступним критеріям:

  • нормалізувалася функції сальних залоз — знижувати вироблення шкірного сала;
  • перешкоджати розмноженню бактерій, що викликають прищі;
  • зменшувати запалення шкірних покривів;
  •  бути добре стерпним.

Більшість з випускаються зовнішніх коштів усувають тільки один з перерахованих критеріїв. Крему з антибіотиками діють проти бактерій. Саліцилова кислота — зменшує запалення. Ретиноїди — зменшують вироблення шкірного сала.

А як діє цей препарат? Щоб зрозуміти це, вивчимо глибше його складу. Основною діючою речовиною Скінорен є азелаїнова кислота. Крем зазвичай містить 20% цієї речовини, а гель 15%.

Азелаиновая кислота досить універсальна — вона пригнічує розмноження бактерій, що викликають прищі, знімає запалення і зменшує вироблення шкірного сала — тобто відповідає 3-му з вищеперелічених критеріях. Непогано для одного речовини.

Ця речовина розчиняє пробки, якими зазвичай бувають закупорені сальні протоки. Розчинивши пробку, азелаїнова кислота проникає всередину сальної протоки і буквально розчиняє застояне там шкірне сало. Роблячи це, вона одночасно «випалює» на корені колонії бактерій Propionibacterium acnes.

Крім цього, азелаїнова кислота зменшує червоні плями і рубці, що залишаються після прищів, хоча в цьому плані вона стоїть на другому місці після кислоти саліцилової. Таким чином, Скінорен гель одночасно усуває прищі і відразу бореться з їх наслідками. Що ще потрібно!

Це засіб продається в різних видах. Що краще: гель або крем? Тут можна застосувати правило, що відноситься до всіх зовнішніх засобів проти акне: якщо у вас суха і чутлива шкіра — використовуйте крем, в інших випадках — застосовуйте гель. Скінорен-гель також має кращу проникну здатність, а тому він ефективніший.

Застосування Скінорен:

Головне в застосуванні цього препарату — регулярність. Існує категорія людей, які беруться за якусь справу — це можуть бути заняття спортом, дієта, вивчення чого-небудь. Через якийсь час, не бачачи швидкого результату, вони починають на цю справу «подзабівать», і процес зупиняється.

Врешті-решт вони звалюють всю провину на якісь зовнішні обставини, інших людей, або речі. Дієта неправильна, тренування «не для мого здоров’я», ліки слабке і т.д. Чи не вподібнюйтеся цим людям, ретельно проходите весь курс лікування!

Перед нанесенням Скінорен шкіра повинна бути вимита з милом і висушена. Скінорен гель наноситься на уражені ділянки двічі на день — вранці і ввечері. При цьому наносити засіб потрібно на весь проблемну ділянку, а не на одиничний прищ!

Скільки Скінорен витрачається, залежить від тяжкості ураження. В середньому 2 г на добу буде достатньо для обробки всього особи. Якщо ж у вас ще вражені груди і спина, вам може в добу знадобитися до 10 г засобу.

Тривалість застосування Скінорен буде варіюватися в залежності від тяжкості захворювання для кожної конкретної людини. В середньому, ефект повинен проявитися вже через місяць. Але іноді він настає набагато раніше.

Іноді потрібно курс тривалістю набагато більше одного місяця, але максимальна тривалість не повинна перевищувати шість місяців. Якщо ви протягом цього терміну не помітили ніякого ефекту, то це засіб однозначно не для вас!

Перші дні застосування Скінорен можуть «порадувати» вас сухістю шкіри, свербінням і палінням. Зазвичай через деякий час шкіра звикає до препарату і ці симптоми проходять. Якщо ж вони тривалий час не проходять, і навіть посилюються, значить ваш організм не сприймає цей препарат, і лікування потрібно припинити.

Для отримання ефекту при важких формах акне, Скінорен-гель можна комбінувати з кремами або гелями, що містять антибіотики. Найбільш оптимальним варіантом в цьому випадку будуть Метрогил або Клензіт (не плутати з Клензіт-С). Скинорен застосовується вранці і ввечері, а гель з антибіотиками — один раз в день, в обід.

При застосуванні Скінорен слід виключити тривале перебування на сонці, так як азелаїнова кислота робить шкіру чутливою до ультрафіолету. Як і для всіх кислот і їдких речовин тут також діє правило — не допускати попадання в очі і на слизові оболонки.

Аналоги Скінорен:

Сам Скинорен від прищів не можна назвати дешевим засобом: його ціна в середньому становить 450 — 670 рублів (в залежності від форми випуску). Тому можна звернути увагу на його аналоги, деякі з яких можливо будуть коштувати дешевше:

  • Азелік (ціна близько 220 рублів) — гель з 15% -й концентрацією азелаїнової кислоти. Виробляється в Росії, в Московській області.
  • Скінонорм (ціна близько 270 рублів) — крем з 15% -й і 20% -й концентрацією, Виробник ТОВ «Фармтехнологія», Білорусь.
  • Скіноклір (ціна 410 рублів) — крем з 20% -й концентрацією. Виробляється в РФ.

Скінорен-гель знайти не важко. Він продається майже в кожній аптеці і без рецепта. А ось його аналоги потрібно пошукати.

Відгуки про препарат:

Аналіз діючої речовини і його плюсів і мінусів — це добре. Але все одно останнє слово залишається за думкою людей, які отримували препарат. Відгуків про цей засіб в мережі чимало. Наведемо лише деякі з них — Скинорен гель відгуки:

Віталій, 21 рік:

«У мене була сильна вугрі, які не проходила місяцями, і я думав, що це ніколи не пройде. Я перепробував купу засобів, що рекламуються по телевізору, сідав на дієту і т. Д. Але нічого не виходило. Особливі надії я покладав на Зінеріт, але цей засіб виявився лише порожнім звуком. Скинорен був єдиною річчю, яка працювала, хоча перші кілька тижнів запалення навіть посилилося, але якщо це перетерпіти, то це того варто. Знадобилося два місяці для отримання ефекту, але результат окупився !. Я вже 6 місяців живу з нормальною шкірою. Рекомендую! »

Лариса, 34 роки:

«Мені 34 роки, страждала з прищами все своє життя. Я пройшла 5 курсів лікування Роаккутаном, але все безрезультатно !. Намагалася використати базірон, але побічні ефекти були просто жахливими !. Косметолог сказав, що у мене дорослі прищі і треба просто перетерпіти років до 40 з плюсом На ськинорен я натрапила випадково в аптеці і вирішила спробувати. Пробувала, застосовувати на уражену ділянку, який знаходиться на моїй щоці і в області підборіддя протягом 3-х місяців, як і написано в інструкції. Десь через 2 місяці настало серйозне поліпшення. Я до сих пір використовую цей засіб вже 3 роки по тому. Цей засіб працює, і це все, що вам потрібно знати! »

Микола, 17 років:

«У мене вже 3 роки, як все обличчя всипане прищами і вуграми, і я нічого не можу з цим зробити. Спробував користуватися 2 тижні скінореном. Він реально нічого не зробив для мене взагалі. Я використав його протягом двох з половиною місяців, після чого припинив. Для мене ськинорен нічим не допоміг! »

Андрій, 26 років:

«Я вважаю, що у мене дорослі прищі (мені 26 років, і почалося це кілька років тому). До сих пір єдине, що мені реально допомагає, це Скінорен (який я купив в інтернет-аптеці). Інструкції вірні, коли вони говорять, що ви повинні чекати від 4-х до 8-ми тижнів для результатів. У перший місяць мені здалося, що прищі продовжували вилазити. Але ось уже місяць, як нові прищі перестали з’являтися. У мене більше немає підшкірних прищів, залишилися тільки де-не-де крихітні, майже непомітні, білі вугри тут і там. Я дуже вражений! Я не зміг користуватися базірон, тому що моя шкіра дуже негативно на нього реагувала, а ськинорен майже не дав побічних реакцій! Відмінний продукт. Тепер я можу, нарешті, впевнено спілкуватися з дівчатами! »

Катерина, 19 років:

«Застосовувала від прищів крем Скінорен. Протягом місяця очистилася велика частина моєї шкіри. Однак після використання його протягом декількох місяців він просто перестав працювати, і прищі повернулися, а шкіра стала жахливою. Чи не припинила ним користуватися, але він перестав працювати! »

Юля, 19 років:

«Гель Скінорен, по-моєму, варто занадто дорого для такої слабкої ефективності. Від червоних прищів він практично не позбавляє. У мене їх майже не стало менше. На закриті комедони він діє непогано, але цього мало. Знову буду користуватися Метрогілом, від нього хоча б є якийсь толк, хоча і не відразу. »

Єгор, 19 років:

«Хочу поділитися своїм досвідом використання Скінорен. Я вже 4 роки мучуся з прищами. Якщо у кого-то вони вилазять одинично, то у мене на обличчі живого місця немає. Зібрався з духом і пішов нарешті до дерматолога. Доктор виписав мені Скінорен. На радощах я в той же день побіг в аптеку і купив цей гель. Перший тиждень поки користувався ще була якась надія. До кінця 2-го тижня зрозумів, що поліпшень немає і чекати не доводиться і закинув … Зараз пробую Базирон, потім напишу про результат. »

Оля, 26 років:

«Про Скинорен я дізналася після пологів. Підліткові вугри пройшли давно, але після пологів почали вилазити невеликі запалення. Ці запалення добре усувалися Метрогілом, але плями від них залишалися надовго. Раніше я такого не спостерігала, крім того, особа просто обсипало чорними точками. Цей препарат дуже швидко вилікував від плям, вміст чорних крапок зробив м’яким, їх стало легко видаляти. Крім цього, після застосування Скінорен особа стало виглядати молодше. Рекомендую. »

висновки:

Здавалося б ось воно, чудо засіб від прищів, що відповідає всім критеріям! На ділі не зовсім так. При всіх своїх плюсах і універсальності азелаиновая кислота не дотягує до того, щоб лікувати важку форму вугрової висипки. Зате із середньою формою акне це засіб може впоратися «на ура».

Чому так? Такі природні властивості азелаїнової кислоти — при сильних шкірних запаленнях її не вистачає на те, щоб впоратися з болячкою. Тому в п’ятірці кращих засобів від прищів Скінорен і його аналоги коштують на останньому місці поряд з базірон. Наостанок невелике відео про Скінорен-гель:

Ссылка на основную публикацию