Скільки заживає зламана рука?

Переломи кісток зазвичай викликані травмами, такими як падіння, автомобільні невдачі або спортивні травми, проте переломи кісток також можуть бути викликані остеопорозом. Якщо у вас є переломи кісток, ви повинні негайно звернутися до лікаря і зберегти іммобілізацію (стан нерухомості та спокою) перелому до тих пір, поки ви не зможете отримати допомогу.

Після того, як перелом фактично був знерухомлений, ви можете приступити до природних засобів, що допомагають швидко вилікувати зламані кістки. Скільки заживає зламана рука? Це залежить від багатьох факторів: від складності перелому (відкритий, закритий), вік потерпілого, гарне харчування, спосіб життя та ін.

Кращі продукти для лікування зламаних кісток

Продукти з високим вмістом кальцію

Основний мінерал в кістках — кальцій, тому намагайтеся включати продукти з високим вмістом цього найважливішого мінералу, такі як морські овочі, зелені листові овочі, лосось, сардини з кістками і несолодкі молочні продукти, такі як йогурт і кефір.

Продукти вітаміну К

Капуста, брокколі, шпинат і інша зелень містять багато вітаміну К1, а сирі молочні продукти, такі як сир і кефір, містять багато вітаміну К2, що життєво важливо для утворення тромбів і утворення кісток.

чистий білок

Тіло не може відновити втрачену тканину без білка. Мета, щоб отримати принаймні 120-150 грам на їжу органічних, пісних білків, таких як риби або яловичини.

Вітамін С

Це важливо для того, щоб зробити колаген життєво важливою частиною шкіри і тканин. Збільште споживання вітаміну С рясними овочами і фруктами, такими як цитрусові, солодкий перець, полуниця і помідори.

цинк

Ланцюгова реакція, необхідні для відновлення кістки, потребують цінке.Чтоби збільшити споживання цинку, включіть в свій раціон яловичину, гарбузове насіння і шпинат.

5 кісток у вашій руці, які з’єднують зап’ясті з великим пальцем і пальцями, називаються п’ястно кістками. У вас перелом (розрив) у кількох з цих кісток. Це називається переломом руки (або п’ясткової кістки). Деякі переломи руки потребують шині або гіпсі. Деяким потрібно хірургічне втручання.

Ваш перелом може залишитися в наступних областях на вашій руці:

 • На вашому суглобі.
 • Просто нижче вашого кулака.
 • У стрижні або середній частині кістки.
 • У підставі кістки, близько зап’ястя.
 • Переламаний кістки (це означає, що частина кістки не знаходиться в її правильному положенні).

Якщо у вас складний перелом, вас можуть направити до кістковому лікаря (ортопедичний хірург). Для фіксації перелому вам може знадобитися хірургічне втручання.

Вам, ймовірно, доведеться використовувати шину. Шина буде покривати частину ваших пальців і обидві сторони вашої руки і зап’ястя. Ваша медичний персонал повідомить вам, як довго вам потрібно використовувати шину. Скільки заживає зламана рука? Як правило, це близько 3 тижнів.

Якщо у вас була операція, можливо, у вас був гіпс, а не шина.

Багато переломи добре заживають. Після зцілення ваша кістка може виглядати по-різному, або ваш палець може рухатися іншим способом, коли ви стискаєте свою руку.

Деякі переломи потребують хірургічного втручання. Ви, швидше за все, будете направлені до ортопедичного хірурга, якщо:

 • Ваші п’ястно кістки зламані і переміщені не до місця.
 • Ваші пальці не вирівняні правильно.
 • Твій перелом майже пройшов через шкіру.
 • Твій перелом пройшов через шкіру.
 • Ваш біль важка або стає гірше.

Догляд за зламаною рукою будинку

У вас може бути біль і набряк протягом 1 або 2 тижнів. Щоб зменшити це:

 • Використовуйте мішок льоду на травмовану область вашої руки. Щоб уникнути пошкодження шкіри від холоду льоду, перед тим, як використовувати, накрийте пакет льодом акуратною тканиною.
 • Тримайте руку піднятою над вашим серцем.

Для болю ви можете приймати ібупрофен, напроксен, аспірин або ацетамінофен. Ви можете придбати ці знеболюючі препарати без рецепта.

Обговоріть з вашим лікарем до використання цих препаратів, якщо у вас є хвороби серця, гіпертонія, хвороби нирок, або мали виразки шлунка або внутрішня кровотеча в минулому. Не приймайте більше, ніж вказано на флаконі або у лікаря. Не давайте аспірин дітям.

Дотримуючись вказівок про свою шині, яку надав вам ваш лікар. Ваш лікар повідомить вам, коли ви зможете:

 • Починайте більше рухати пальцями під час використання вашої шини.
 • Усуньте свою шину, щоб прийняти душ або ванну.
 • Ліквідуйте свою шину і використовуйте свою руку.

Тримайте вашу шину або гіпс сухими. Наприклад, коли ви приймаєте душ, загорніть шину або киньте її в пластиковий пакет.

Ймовірно, у вас буде наступний тест через 1-3 тижні після травми. Для серйозних переломів вам може знадобитися фізична терапія після того, як ви отримали шину або гіпс.

Зазвичай ви можете повернутися до роботи або занять спортом приблизно через 6-8 тижнів після перелому. Ваш лікар або терапевт повідомить вам, коли прибути для огляду.

Коли прийти до лікаря

Прийдіть до свого лікаря, якщо у вас:

 • Тяжкість і біль.
 • Поколювання або оніміння.
 • Червоні, опухлі або з відкритою болячкою.
 • Важко відкрити і закрити після того, як ваша шина або гіпс видаляються.

Точно так же зателефонуйте своєму лікарю, якщо ваш гіпс (шина) розвалюється або тисне на вашу шкіру.

Запобігання переломів рук

Більшій частині травм можна уникнути.
Для запобігання травм рук на роботі:

 • Шукайте загрози для тіла до того, як невдача може статися.
 • Не використовуйте свої руки, щоб витерти сміття в машині. Використовуйте кисть, призначену для цієї функції.
 • Перевіряйте своє обладнання і машини до початку і після того, як ви закінчите. Переконайтеся, що вони в хорошому робочому стані.
 • Перед тим як виправити або привести в порядок обладнання, переконайтеся, що живлення вимкнено і виконуйте всі заходи безпеки.
 • Не надягайте дорогоцінні прикраси або вільний одяг при роботі поруч з машиною з рухомими частинами.
 • Одягніть належне захисне обладнання — рукавички, захисні рукавиці, манжети нижній частині руки — для роботи, яку ви робите.
 • Переконайтеся, що ваші рукавички підходять ефективно і вказані для роботи, яку ви робите.

Використовуйте відповідне спорядження для забезпечення безпеки під час занять спортом, щоб уникнути або обмежити ступінь переломів.

Рука і зап’ясті підходять для гри на певних видах спорту (роликові ковзани, бейсбол, хокей). Спортивні змагання, які використовують куля (футбол, баскетбол, волейбол), найбільш ймовірно, викличуть травми руки. Будьте особливо уважні при грі в ці ігри.

Практикуйте сімейні запобіжні заходи, особливо з маленькими дітьми, щоб зменшити ймовірність всіх травм.

Отримайте своєчасну медичну допомогу і лікування, щоб уникнути тривалого пошкодження руки. Уникайте використовувати ваші руки, щоб вдарити будь-які предмети в гніві. Таким чином отримують численні травми рук.

Успіхів! Гарних вихідних!

Ссылка на основную публикацию