Скільки води пити під час вагітності?

Інститут медицини радить вагітним жінкам пити близько 1,5 (240-300 мл) стакана води або інших напоїв кожен день. Вимоги жінок під час вагітності змінюються, так що не хвилюйтеся, якщо Ви виявили, вимога до води трохи більше. Ви можете сказати, що ви отримуєте достатньо води, якщо ваша сеча виглядає блідо-жовтий або безбарвний. Вам, ймовірно, потрібно більше рідини, ніж зазвичай в теплому приміщенні, на великій висоті, або якщо ви працюєте.

Звичайна вода є ідеальним напоєм, проте молоко, сік, каву, чай і все що включають в себе багато води і зараховуються як споживання рідини. Майте на увазі, однак, що сік і підсолоджені напої також забезпечують багато додаткових калорій, так що ви не захочете залежати від них надмірно.

Не соромтеся пити воду та інші рідини, так як ви боїтеся тримати воду. Досить незвично, затримка рідини може бути результатом не достатнього споживання, в зв’язку з тим, що ваше тіло буде тримати більше рідини, якщо воно відчуває себе збезводненої.

Як майбутня мама, це необхідно, щоб бути в два рази впевненіше, що Ви споживаєте достатню кількість води. Ось що вам потрібно знати про питну воду під час вагітності, з переваг (уникаючи геморой і інші симптоми вагітності), від того, скільки вам потрібно (більше, ніж раніше), щоб гарантувати, що ваша вода безпечна.

Як вода необхідна при вагітності?

Скільки води пити під час вагітності? Це питання хвилює багатьох жінок. Коли Ви вирішуєте, як дуже необхідні перинатальні вітаміни і здорова їжа, ви постійно думаєте доставляються вони до Вашого плоду? Все починається з води, яка допомагає організму вбирати життєво важливі поживні речовини в клітини і транспортує вітаміни, мінерали та гормони до клітин крові. Це ті багаті поживними речовинами клітини крові, які досягають плаценту і в кінцевому підсумку вашій дитині — за допомогою H2O.

Для досягнення цієї мети вам буде потрібно більше води, щоб підтримувати вашу систему робочої на двох під час вагітності. Інститут медицини стверджує для вагітних жінок в помірних умовах необхідно прагнути пити 1,5 склянки (300 мл) щодня, що дещо більше, ніж обсяг для НЕ вагітних жінок. Не прагніть швидко ковтати воду, пийте тільки сидячи (це дуже корисно і безпечно для Вас і Вашої дитини) і поступово, щоб тримати свій організм вологим протягом усього дня.

З огляду на, що більшість з нас не п’ють достатню рідини, заповнюючи пляшку з водою щоранку Ви можете тримати її корисним весь день і уникнути труднощів гідратації. Майте на увазі також, що якщо ви відчуваєте спрагу, це ознака того, що ваше тіло вже знаходиться на шляху до того, воно зневоднюється.

Як ви можете сказати, що Ви отримуєте достатню кількість рідини? Якщо ваші походи в туалетну кімнату часті і ваша сеча бліда або безбарвна, значить Ви п’єте правильно.

Як вода корисна при вагітності?

Тепер, коли ви вагітні, ви не просто їсти і пити за двох — Ви також виводите шлаки з організму за двох. Це означає, що ви будете мати більше сміття, щоб забезпечити вашу систему організму, ніж будь-коли раніше.

Споживання достатньої кількості води також зберігає Вашу сечу розведеної, яка не тільки виводить непотрібні солі, але також і тримає Вашу сечостатеву систему в порядку (сеча, яка знаходиться занадто довго в сечовому міхурі може в кінцевому підсумку є живильним середовищем для інфекції, викликані бактеріями), а також інфекції сечового міхура і ниркові інфекції.

Постійне використання води також допомагає спустошувати кишечник правильно, допомагаючи перемістити тверді відходи швидше вниз з травного тракту. І, оскільки запор є досить типовим для вагітних жінок — не обговорене той факт, що тиск при запорах може викликати геморой.

Це правда, спека буває пекучої. Проте, якщо ви п’єте воду під час вагітності, ви можете зберегти систему охолодження організму працювати ефективно — навіть тоді, коли ваш внутрішній термостат перерозподіляється через весь шлях — за рахунок розподілу надлишкового тепла через піт.

Достатній потік рідини аналогічним чином зберігає вагітність і полегшує втому в узді — серед перших симптомів зневоднення і втому є головні болі (ще один симптом зневоднення). Вода також допомагає організму позбавитися від надлишку солі, щоб викликати кілька речей, зменшуючи набряк — особливо опухлі ноги або щиколотки (ваш лікар може назвати його «набряк»).

Альтернатива воді під час вагітності

Вода є найкращим напоєм навколо, тим не менш, якщо у Вас спостерігається зневоднення? Є багато інших рідин, які роблять це добре: молоко (1 або 1,5 склянки хорошого молока), мінеральних або ароматизовані води, фруктові та овочеві соки (стежте за додаванням цукру в фруктових соках і включені чи погані і шкідливі добавки) і чаї без кофеїну все це фантастичні варіанти — просто переконайтеся, що ви стежите за пастеризацией продуктів і напоїв.

Ви повинні, тим не менш, обмежити споживання газованої води (абсолютно нічого, проте порожні калорії), поряд з іншими напоями, що містять кофеїн, так як вони мають сечогінну дію (крім інших причин, щоб скоротити кофеїн під час вагітності).

Пам’ятайте також, що близько 20 відсотків нашого щоденного споживання води надходить з джерел їжі. Фрукти містять більше води: одна чашка кавуна або дині пропонує трохи менше склянки води; середнього розміру груша або одна чашка полуниці пропонує близько 100 мл; розмір апельсина має 90-100 мл. Чашка курячого супу дає приблизно 180 мл води.

Які наслідки можуть бути від алкоголю для Вашої дитини?

Алкоголь і вагітність не сумісні. Ніхто не знає точно з лікарів, наскільки небезпечні наслідки навіть найменшого кількості алкоголю може мати на розвиток дитини!

Споживаючи алкоголь навіть в невеликій кількості Ви як майбутня мати погрожуєте своєму зростаючому дитині: це збільшує ризик викидня і мертвонародження. Навіть один напій в день може підвищити шанси вбити плід або дитини з низькою масою тіла при народженні, а також підвищують ризик для Вашої дитини з відомими проблемами: каліцтва, ненормальність, каліцтво мови, довга концентрація уваги, мови і гіперактивності.

Ніколи не вживайте алкоголь і алкоголь шкідливий для здоров’я!

Поради для здоров’я

Це може бути непогана ідея, щоб оцінити чистоту вашої питної водопровідної води і це особливо вірно, коли ви вагітні. У той час як більша частина води, яку ви п’єте, швидше за все, походить від комунального водопостачання та, як правило, безпечна для пиття, вона може бути забруднена високим рівнем хімічних речовин, які можуть пошкодити плід, що складається зі свинцю, ртуті та миш’яку.

Крім того, з’являється все більше доказів того, що у великих містах все більше з’являється хімічних забруднювачів, в тому числі BPA (комерційне хімічна речовина, яка імітує естроген і зустрічається в деяких пелюстках) може бути дуже небезпечним, коли Ви не очікуєте.

Також краще всього обмежити кофеїн, в тому числі кава з кофеїном, міцний чай і газовані напої.

Успіхів! Гарних вихідних.

Ссылка на основную публикацию